Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itt elkezdek beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt elkezdek beszélgetni valakivel, és kérem vagy kéri, hogy adjam meg/adja meg a faces elérhetőségét, akkor miért mindig csak kamuprofilt adnak meg, vwgy többet nem hallok róla?

Figyelt kérdés
Miért ilyen gerinctelenek ezen az oldalon a férfiak? Ha megadom az elérhetőségemet, akkor vagy bejelöl egy kamu profilról olyan üres kifogásokkal, hogy a valódi profilját nem nagyon szokta használni, vagy többet nem hallok felőlük, és annyi nincs bennük, higy megmondják: "Bocs, de nem jösz be!" És ők azok, akik a legjobban hangsúlyozzák, hogy nekik nem a külső az elsődleges szempont.

2018. nov. 24. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert találkoztál egy-kettő ilyen emberrel még egyáltalán nem mindenki ilyen. Én is találkoztam ilyennel, sőt találkoztam sokkal rosszabbal is. Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani.
2018. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ennyire szerencsétlen vagyok, mert itt nem egy-két emberről beszélek. Évek óta fent vagyok az oldalon, és csak egy-két olyan emberrel találkoztam, aki nem volt a fentiek közül egyik sem.
2018. nov. 24. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Megnézik a profil képed , és nem azt a bomba cicát látják mint amire számítottak . Tudod itt mindenki addig kedves a másikkal meg szimpatizál amíg meg nem látja képeken.
2018. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, elfogadom, hogy nem jövök be a másik félnek, csak ha ők nem tűrik férfiként, hogy a nők nagy része egy szó nélkül eltűnik, és sem tűröm nőként. Annyi becsület nincs bennük, hogy megírják, ha nem jövök be nekik. Elfogadom. Nincs abból semmi baj. De akik nem írnak vissza, fogadni mernék, hogy ők sírnak a legjobban, mikor egy plázamacska nem ír vissza nekik. Mellesleg sokszor ezeket egy itt elküldött képcsere előzte meg. Ami alapján már elfönthette volna, hogyha nem szeretne semmit.
2018. nov. 24. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Te komolyan itt próbálsz párt találni? Ez nekem idáig eszembe se jutott....😩
2018. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Én sem adnám meg a FB profilomat itt senkinek. Pár éve egyetlen nővel, majd később egy sráccal cseréltünk GYK-n FB elérhetőséget, az évek során megbízhatónak ítéltem mindkettejüket.

Senki másnak soha GYK-n.

2018. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1, Itt sok mèg az èretlen; 2, Nem egyből ezzel kellene kezdeni; 3,Alapbôl nem számîtanak hosszútávú ismeretsègre;4, fèlelem az átb*tôl.
2018. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!