Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egy nővel sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy nővel sem érdekesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Biztos bennem van a hiba, mert sokszor megtörténik, hogy elindul egy beszélgetés akár élőben, akár online és egy idő után már semmi kérdésem nincs. Nem tudom miről beszélhetnék vele, Ő pedig nem kérdez, átmegy egy interjú alanyba. Ha nem írok, Ő sem ír. Ez kicsit zavaró számomra, de nem tudom hol rontom el.
2018. okt. 18. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Találjatok egy közös témát, egy közös pontot ami mindkettőtöket érdekel, amihez mindketten hozzá tudtok valamit fűzni. Ez legyen a beszélgetés alapja, és már is meg van a téma, az egy hullámhossz és onnan már nem nehéz! ;)
2018. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne valamiről beszélni, hanem csak szórakozni, vicces lenni, játszani.
2018. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul értelmezed a jó kommunikáció fogalmát. Egy jó beszélgetésben kevésbé van szükség kérdésekre. Az a jó, ha magától zajlik, gördülékeny. Mondasz valamit és ő reagál rá, amiről eszébe jut megint más, arra te reagálsz, aztán így tovább. Persze meg lehet spékelni érdekes kérdésekkel, mit tennél, ha, mi lenne, ha vagy bármi más, de ha már sablonos kérdéskavalkád szerű vázra akarod felhúzni a beszélgetést, az már régen rossz.

Azért nem érdeklődik a másik, mert az embereket minden szarra megtanítják az iskolában, csak értelmes kommunikációra, nyitottságra, kíváncsiságra nem nevelik. Mindenki a saját kis világában van elveszve, azt alakítgatja, ami önmagában nem is lenne probléma, ha emellé jutna energia, idő, figyelem a körülöttünk élőkre is.

2018. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja, a legfontosabb kimaradt: az emberek kb. 80-90%-a annyira egyszerű, mint a faék. Egyszerűen nem tudnak lelkesedni egy terület, téma, akármi iránt. Pl. csillagászat, sportolás, egyéb érdekes hobbik, tudomány, világgazdaság, bármi lehet. Nem tájékozottak, nem olvasottak, nem művelik ki magukat, csak elfogadják azt, amit eléjük tárnak. Tisztelet a kivételeknek.
2018. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ááá, megint kihagytam valamit, még leírom, aztán békénhagylak :D Pl. ismerkedtem pár hónapja egy lánnyal. Tök rendes volt, normális is. De miből állt az élete? Munka után hazament és bekapcsolta a tv-t, nézett valamilyen szenny műsort minden nap. Most egy ilyen nővel mit lehet kezdeni? Se egy közös főzőcskézés, se egy értelmesebb társasozás, közös túrázás/sportolás, utazás és társai, mert mindig otthon van ő is a négy fal között. Nem olvas könyveket, nem érdekli a világon semmi, csak elveszik a napi teendőiben. :/
2018. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 21:55 Pedig ez igaz. Ismerősömnek bármit mondtam, miket csinálunk, csinálok, minden lefikázott.

voltunk túrázni -fúj ő nem menne, bogarak

játszottam valami játékkal-az mire jó/felnőttek nem játszanak stb?

kertészkedés-meh talán

film-hát őt nem érdekli mások fantáziaszüleménye

könyv-lásd mint film

stb.


Kb. facebook, skype megy szabadidejében és dumál a gondjairól, vagy mindegybenblogot néz.

2018. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na igen,én ugyanígy vagyok a férfiakkal.
2018. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

kell egy erős közös pont, és akkor is csak a csajok 20-30%-val +/- fogsz tudni beszélgetni hosszabb ideig,


amenyik nyitottabb, vele nyilván másról is, de akkor megy a legjobban, ha nem vársz el semmit, hanem úgy mész oda, hogy csak simán kimondod amit gondolsz, azt lesz ami lesz, többi rajtuk múlik

2018. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

7es, de ha ez annyira nagy probléma, miért nem ugrod át a beszélgetős, ismerkedős részt, és helyette kapásból hancúr?


:P

2018. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehol nem rontod el. Ez az alapállapot. Mindenki magáról szeret beszélni. Ha nem szeretsz magadról, nem szeretsz másról sem:) Ennyi. Természetes dolog. Gyakorlással javítható
2018. okt. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!