Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexuális férfiak kevésbé vonzóak a nők számára?

Figyelt kérdés
Bármennyire is furcsa de én úgy vettem észre hogy a nők többsége a tipikus férfiakat szereti azok meg nem demiszexuálisak. Én szerintem demiszexuális vagyok tehát ha a legnagyobb bombázó nő levetkőzne előttem és szexelni akarna velem simán nemet mondanék, mert nincs meg az értelmi kapcsolatot. Nekem hosszú idő kell , ahol olyan lelki kapcsolat tudjon kialakulni hogy szeretkezni tudjak egy nővel, ezt tudom hogy egy nagyon feminin tulajdonság mert a férfiak 99%a nem ilyen. Talán ezért sem kellek a nőknek?
2023. okt. 14. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is képtelen lennék érzelmek nélküli szexualitásra.

De semmi gondom nem volt a nőkkel még emiatt. Nyilván volt pár olyan lány aki inkább alkalmit keresett, ők hamar lekoptak mert látták, hog ynem vagyok vevő rájuk.

Aki meg normális kapcsolatot keres, annak ez pont jó.

2023. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel, ezért pont, hogy vonzó és ideális lenne egy ilyen férfi.
2023. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
10. Ettől még maga a látvány az lehet izgató, de ettől még nem feltétlen akarja úgy ki is élni magát, hogy alig ismeri az illetőt.
2023. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Számomra ez halott ügy lenne. Csak olyan férfivel jövök össze akivel megfelelő a szex.
2023. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, én több ilyet ismerek. Férfiakat is, akik hasonlóképpen gondolkodnak, meg nőket is.

De biztos csak én járok olyan körökbe, ahol a párkapcsolatra nem fogyasztási cikként tekintenek.

2023. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!