Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondta, demiszexuális....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, demiszexuális. Hazudott?

Figyelt kérdés

Ecsetelte a férfi (31 éves), hogy ő demi, tehát csak szerelemmel megy bármilyen szex neki, azt mondta anélkül fel sem állna. Majd ilyenek derültek ki lassan, hogy onlyfansen támogat lányokat. Meg velem is együtt volt, szex nem volt csak nyalás. Eddig jutottunk, majd mondta hogy ő mégse akar tőlem semmit mert nem érzi hogy belém tudna szeretni. Majd összejött egy másik nővel :D Illetve flörtölgetett mindenkivel, közös nő ismerős is küldte hogy ugyanazokat írja nekem mint neki, pl hogy a fél karját levágná ilyen barátnőért.


Nekem ez valahogy nem fér bele a demibe, de nem tudom én nem vagyok az.


2023. jún. 10. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőő... hááátt... akárhogy is nevezte, ez sehogy se normális dolog, amit veled csinált.

Akár demi, akár nem. Ez nem egészséges. Lehet, hogy direkt akar kínozni szexuálisan ezzel a visszautasítással, akkor a fejében van a baj.

Elég a cselekedeteit elemezni, hogy lássuk, baj van vele, nagy.

2023. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet kicsi a farka .
2023. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Impotens.
2023. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szexelt ezekkel az emberekkel, nem?
2023. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát hallod 4es én már nem tudom mit higgyek :D
2023. jún. 10. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Meg tudod őket kérdezni? Ideje lenne infókat egyeztetnetek.
2023. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 1. és 6. vagyok még az jutott eszembe, hogy mennyi idő alatt jutottatok el eddig a szexben?

Ha mondjuk 10-20 + együttlét alatt, akor ez nem játszik, de ha hirtelen, akkor esetleg nem vonzó neki az intim illatod és ezt így volt könnyebb neki elmondani... (?)

2023. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A közös ismerőssel biztos nem feküdt le, mert a nőnek ő nagyon nem tetszik.


Hát ismerjük egymást majdnem egy éve, de csak két randinak nevezhető találkozónk volt és a másodikon aludtunk együtt. Rá pár hétre mással volt komoly kapcsolata, azzal aki "csak nagyon közeli barátok"

2023. jún. 11. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiejtené a száján egyszer is hogy onlyfans, repülne. Nekem nem kéne ilyen kis nyomi.
2023. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átvert ez 100 %. Demiszexuális nő vagyok, és csak azzal fekszem le, akibe szerelmes vagyok. Ebbe az is beletartozik, hogy nem irálozok le olyat akit nem szeretek, meg sem csokolom, mert nemvonz amig nem ismerem meg jobban a személyiségét, nem szeretek bele. Az általad említett egyén hazudott neked, átvert eleg rendesen. Amúgy ha nyalni kinyalt akkor meg sehogy sem demiszexuális fentebb felsorolt okaim miatt. Nekem ez az ember inkább férfiakhoz jobban vonzódó biszexnek tűnik.
2023. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!