Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexuális férfiak kevésbé vonzóak a nők számára?

Figyelt kérdés
Bármennyire is furcsa de én úgy vettem észre hogy a nők többsége a tipikus férfiakat szereti azok meg nem demiszexuálisak. Én szerintem demiszexuális vagyok tehát ha a legnagyobb bombázó nő levetkőzne előttem és szexelni akarna velem simán nemet mondanék, mert nincs meg az értelmi kapcsolatot. Nekem hosszú idő kell , ahol olyan lelki kapcsolat tudjon kialakulni hogy szeretkezni tudjak egy nővel, ezt tudom hogy egy nagyon feminin tulajdonság mert a férfiak 99%a nem ilyen. Talán ezért sem kellek a nőknek?
2023. okt. 14. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez feminin tulajdonság lenne és engem abszolút nem zavarna, ha nem akarna pár randi után szexelni és előbb engem akarna megismerni a másik. Ha közben azért kimutatod, hogy érdeklődsz és nem olyan érzés veled az elején, mintha csak barátkoznátok, akkor sokaknak ez nem hiszem, hogy probléma lenne. Amúgy mennyire hosszú idő kell neked? Hetek, pár hónap vagy több?
2023. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés, az egyáltalán nem látszik senkin kívülről, hogy demiszexuális-e vagy sem.
2023. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Egy hónap után tud kialakulni ilyen kötődés
2023. okt. 14. 19:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem teljesen oké, annyit simán várnék. Azért is kérdeztem, mert ha azt írod, hogy mondjuk fél év, akkor az valóban lehetne ok.

Amúgy mi szokott lenni? Randira találsz könnyen nőt, de idővel elveszítik az érdeklődésüket és azért nem megy az ismerkedés vagy már idáig is nehezen jutsz el? Ha a második, akkor nem a demiszexualitásod miatt nem kellesz a nőknek.

2023. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Vonzóak ugyanúgy, viszont másféle módon lesznek problémák. Ugye sokaknál alap hogy már első randin legyen valami, de legkésőbb a 3.nál. És ebből baromi sok félreértés tud sajnos származni. A nő önbecsülését is némileg alááshatja, mert azt hiszi szórakozol vele vagy nem jössz be neki, és akkor simán lehet hogy a randi után már keres is mást, miközben szerinted tök jó randi volt, hiszen csomót beszéltetek és egyre közelebbinek érzed már. Aztán képencsap a valóság téged is, hogy már mással randizgat.

Nehéz így. Valószínű az őszinte kommunikáció tudna segíteni, de őszintén szólva nem tudom az átlag nő főleg manapság mennyire fogékony és toleráns. Ehhez némileg hasonló lelki alkat kell. Ha nem is feltétlen demiszexuális, de olyan akinek fontosak a mély érzések és a hasonlóságok.

2023. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten előny (van párom), én is ilyen vagyok. A párom is (bár azért 1 hónapot nem vártunk. Hidd el nagyon sok ffinél fontos az értelmi kapcsolódás + kötődés. Az érzelmileg intelligenseknél mindenképp.
2023. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is demi vagyok, szóval ez lenne az ideális. De nem tetszik, hogy ezt feminin tulajdonságnak tartod.
2023. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben amit a 7-es írt akartam írni én is.
2023. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább vonzó a nők számára, hogy nem egyből lefektetni akarják őket. Bár én is jól kifogtam, mert főleg olyan nőkkel hozott össze a sors, akik az első randin vagy pár találkozás után már szexet akartak volna, és egyáltalán nem értették, hogy én még nem.
2023. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Én meg nem tudok úgy szerelembe esni, hogy semmi testiség nem volt. Mert ez is fontos része. Elfogadom, hogy van, aki így érez, de nem kezdenék vele. Nekem érthetetlen, hogy alakulhat ki szerelem anélkül, hogy a látvány felizgatna.
2023. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!