Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 év közötti nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év közötti nők miért gondolják magukat értékesebbnek és azt, hogy nekik több és jobb jár, mint a velük egykorú férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 07:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Minden 25-30 év közötti nő szereti magát külső és belső szempontból kivételesnek, okosnak és saját korosztályához képest kiemelkedőbbnek gondolni. A sok bóktól, lájktól ezt a legtöbb nő el is hiszi magáról... Férfi szájából soha nem halottam ezeket a mondatokat, hogy 'érettebb gondolkodásom van a saját korosztályomhoz képest' stb.
2023. okt. 11. 09:02
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Adjátok a sok bókot meg lájkot a 30-40-50 éves nőknek! Ha ti a nagyon fiatalokat lájkolják kizárólag annak lesz egy ilyen eredménye ami logikus, nem?
2023. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Napi incelhiszti... Rohadt unalmas már!
2023. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 12 évesen azt mondták érettebb vagyok,mint a korosztályom.Utána már nem,pedig nem csináltam több hülyeseget,mint más,csak nem szerettem a beskatulyázást,hogy egy lánynak semmit sem szabad,egy fiúnak meg mindent.A velem egy idős nők nagy részénél jobbam nézek ki,és nem azért,mert egy világszépe vagyok,csak foglalkozom magammal.Amúgy meg abban a korban még jobban számítanak a külsősegek,meg még vannak nagy álmok.Később meg nem lesz annyira fontos a külső,a vágyak nagy része meg vagy teljesült vagy nem.
2023. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

"Minden 25-30 év közötti nő szereti magát külső és belső szempontból kivételesnek, okosnak és saját korosztályához képest kiemelkedőbbnek gondolni."


Koorigálnék:

MINDEN MENTÁLISAN EGÉSZSÉGES EMBER szerti így gondolni.

Ez egy éltező pszichológiai jelenség, hogy magunkat egy kicsit jobbnak tartjuk másoknál.

Mindneki, kortól és nemtől függetlenül.


Azok, akik magukat rosszabbnak tartják másoknál, jellemzően alacsony önbecsülésűek, önbizalomproblémáik vannak, és emiatt kevésbé kitartóak, rosszabbul reagálnak a kritikákra, hamarabb feladják a dolgokat.


Az, hogy te csak az adott korosztályban és nembne veszed észre ezt az azt jelenti, hogy te haragszol rájuk.

2023. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

"Minden 25-30 év közötti nő szereti magát külső és belső szempontból kivételesnek, okosnak és saját korosztályához képest kiemelkedőbbnek gondolni."


Én 32 évesen gondolom ezt magamról, és a többi ember vissza is igazolja.

Na, ezzel mit kezdesz? :)

2023. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

29 éves férfi vagyok és én is ezt gondolom magamról.

17 évesen is ezt gondoltam

14 évesen is.


Nem vagyok sem nárcisztikus sem egyéb önző jószág, egyszerűen csak van annyi önbecsülésem, hog yne tartsam magam eg ykupac szarnak:D

2023. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Le lehetne ezekkel a “a nők miért be képzeltek?” És a “a férfiak miért seggfejek?” Típusú kérdésekkel? Semmi értelmük. Vannak rossz emberek, ez nem a nemtől függ. Ezért általánosítani ostobaság.
2023. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olxan, hogy "jár" Olyan viszont van, hogy akarhany eves nő vagyok, eldönthetem, hogy kivel fekszem.le, es kivel nem!
2023. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolom.

28N

2023. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!