Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon a 20 és 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a 20 és 30 közötti férfiak hány százaléka lehet incel?

Figyelt kérdés

Az incel szó azokat a férfiakat jelenti, akik bár szerettek, de az utolsó 6 hónapban mégsem szexeltek prostitúción kívül és nem kaptak erre ajánlatot sem.


Tehát ha valaki ez alatt az idő alatt azért nem szexelt, mert egyik nő sem tetszett neki, aki ráír instagrammon az izomképeire, az nem incel, viszont aki szexelhetne ha nagyon megerőltetné magát egy 10 szinttel lejjebb lévő 90kg -s lánnyal viszont azért elvárja, hogy a lány nyomuljon ilyen esetben az incel.


Az is incel, aki házasságban él, de a felesége 6 hónapja nem engedte magához.


Tudom, az oldalon az incel szót a based férfira használják, azonban én nem így értem.



2023. aug. 15. 17:26
A kérdező szavazást indított:
10 -20%
Minden harmadik férfi kb
50 -70%, ahogy Amerikában(hivatalos forrásból tudjuk)
80 -90%, Azaz közeledünk a kritikus ponthoz
23 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túl sokat netezel.
2023. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Mind! Legalábbis ha az itteni véleményeket vesszük.
2023. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezek nem incelek, akiket felsoroltál.
2023. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

3. De. Az incel egy életkörülmény. Mint a hajléktalanság. Az is lehet hajléktalan, aki nem ismeri azt a szót, hogy hajléktalan. Az is lehet incel, aki nem ismeri azt a szót, hogy incel. Incel az, aki nem jut intimitáshoz, szexhez, akit nem kíván senki őszintén szexuálisan, miközben ő vágyna a szexre, intimitásra, szerelemre. Incel = involuntary celibate. Önkéntelen cölibátus a fenti okokból.


Szerintem a fiatal magyar férfiak valahol egyharmada lehet az. Akik még nem szexeltek soha és annyira szarul is néznek ki sajnos, hogy egy nőnek sem tetszenek őszintén.

2023. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

“akit nem kíván senki őszintén szexuálisan”:


Ez így nem teljesen helyes, mivel sok férfi van ennek ellenére hosszú távú párkapcsolatban, ahol kifelé mutatják magukról a boldog átlagos párt, itt meg lehet mondani, hogy 170cm, nincs haja és mégis van barátnője.


Az ilyen kapcsolatban is meg van engedve a férfinak a szex heti 1x -2x.

2023. aug. 15. 19:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5. Igen, de ezekben a kapcsolatokban sem vonzódik a nő őszintén a férfihez/férfi kinézetéhez, hanem sok különböző más ok miatt jön vele össze a nő. Azt hiszem ezt nevezik angolul oofy-doofy kapcsolatoknak.


Az hogy egy nő együtt van egy férfival az nem azt jelenti, hogy az a nő őszintén vonzódik szexuálisan ahhoz a férfihoz.

2023. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6: Az oofy doofy egy tágabb fogalom. Beletartoznak femboy -ok is, ahol azért valószínű a szexuális vonzalom a nő oldaláról, ha nincs is mindig.
2023. aug. 15. 20:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap szexhiány miatt bedobni valakit egy kategóriába és azon mocskolódni, nem csak gusztustalan, de aljasság is. Nem ismerjük a történetét, nem tudjuk miért nem jön neki össze. Ennyi erővel nőben is van ilyen, de jó fröcsögést.
2023. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kuss takarodni aludni pocok faxok
2023. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Az incel az, aki meg soha az eletebe nem szexelt, nem volt semmifele intim kapcsolata novel.


6 honapja nem szexel valaki a te velemenyed szerint az incel? Na takarodj mar innen te hulye idiota....

2023. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!