Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy dagadt inceleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy dagadt inceleket ok nélkül bántanak?

Figyelt kérdés

Simán elképzelhető hogy itt a gyakorin segítséget kérő (panaszkodó) elhízott férfiak közül 1-2 nem hazudik. Lehet olyan aki tényleg évek óta edz. Fanatikus módon alig eszik hónapokon keresztül! Mégse tud fogyni. És azt gondolja hogy ez miatt nem talál nőt. Feljön ide kétségbeesett módon és ezeket a válaszokat fogja kapni:


1, hazudik, össze-vissza zabál

2, nem mozog eleget

3, csak azt hiszi hogy kalóriadeficitben van pedig nem

4, fizikai törvényt senki nem kerüli meg

5, náci haláltaborokban is lefogyott mindenki azaz hazudsz


Na akkor ez a videó segíthet a rosszindulatú válaszolóknak megérteni hogy van olyan férfi aki tényleg olyan szerencsétlen hogy kb éhezik! Mozog edz és akkor is hányadék 100 kg. És nem változik semmi akármit tesz.


[link]


2023. szept. 28. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy igazat mondok. Ez az átok engem súlyt.


De nem tudom bizonyítani , ahogy te sem tudod bizonyítani hogy én nem teszek meg valamit a fogyásért. Innentől kár folytatni az eszmecserét.

2023. szept. 29. 10:05
 42/62 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, de mi a kérdés? Keveset eszel, rengeteget sportolsz, mégsem változik a súlyod. És akkor? Mentél orvoshoz? Ő mit mondott? Jártál személyi edzőnél, dietetikusnál? Ő mit mondott? Minket miért akarsz az igazadról meggyőzni? Ez a te problémád, neked kellene mindent megtenni, hogy változtass a helyzeten. Valóban nagyon hihetetlen és ritka, hogy valaki semmilyen módszerrel nem tud lefogyni és emögött nem áll valamilyen egészségügyi probléma. Utánajártál már mindennek?
2023. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

" És elmenni egy fizetős undorító anyagias orvoshoz"


Te ingyen dolgozol?

2023. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

42


Nem akarok senkit meggyőzni. Csak nyilván zavar bántanak igazságtalanul.


10 plusz éve (jó talán annyi nincsen) 7 hónapig jártam a fitness 2000 be (Pesterzsébeten) haverral együtt. Ott volt edző vagy segítők (mindegy) a haverom szépen fejlődött. Én mindenből ugyan annyit vagy többet csináltam. Semmit nem változott a külsőm. A hapsi normális volt azt mondta vizsgáltassam ki magam ha jót akarok, mert látja a befektet időt és hogy semmi nem változik. Biztosan baj van.


Orvosnàl 2x voltam a háziorvosnàl a problémàmmal. Egyik alkalom az orvos küldött el egy diétás nyomtatott étrenddel. A másik alkalom ami hónapokkal később volt be se jutott az orvosig! A nővér elküldött hogy több dièta es sport! A ver vételre sem volt hajlandó.


Mivel más gondjaimmal voltam már orvosnal (gerincsérv , fog , egyéb) ott is azt tapasztaltam hogy segítséget nem nagyon kapok. Kialakult ez a bizalmatlanság! Plusz mindkét szülőm úgy halt meg a kórházban hogy gyanús körülmények között, amiből vita is lett a kórházzal.

2023. szept. 29. 11:08
 45/62 anonim ***** válasza:
93%
"A ver vételre sem volt hajlandó."- mi van? Elmész a háziorvoshoz, elküld laborba. Ne haragudj, de ez hülyeség. Másrészt, ha nem jó egy orvos, de van egy olyan problémám, ami miatt évtizedek óta szenvedek, akkor megyek tovább.é Sportot meg nem kellett volna 10 évvel ezelőtt feladni.
2023. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

45


Itt a nővér veszi le a háziorvosi rendelőben heti 1x reggel. De máshova is elküldhet beutalóval. Eszük ágában sem volt. Csak hogy mozogjak többet és egyek kevesebbet “viszlát”

2023. szept. 29. 11:30
 47/62 anonim ***** válasza:
91%
Tehát volt egy érvényes beutalód vérvételre és ott megtagadták, hogy levegyék a vért? Miért nem fordultál betegjogi képviselőhöz? Ilyen nincs, hogy a nővérke dönti el, hogy leveszi-e a vért vagy sem. Másrészt, aki vért vesz, annak fogalma sincs, hogy ugyan miért küldtek vérvételre, hiszen azt nem írják rá a papírra és őszintén, nem is érdekli őket. Szóval sántít a sztorid már megint.
2023. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
91%

Vérvételre nem hajlandó egy nővér? Nem gondoltad át eléggé a hazugságodat.


De ügyes vagy, 40 választ összeszedtél a trollkodással.

2023. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

47,48


Nem volt beutalóm. Lementem rendelési időben és kertem és elmondtam mire kellene. És elküldtek. Azzal az indokkal hogy nincs rá szükségem csak a diétára és sportra.

2023. szept. 29. 13:25
 50/62 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem küldenek el vérvételről, akkor is megcsinálják, ha semmi bajod, tudod, szoktak emberek ilyen általános állapotfelmérés miatt is vizsgálatokra járni :D
2023. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!