Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy dagadt inceleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy dagadt inceleket ok nélkül bántanak?

Figyelt kérdés

Simán elképzelhető hogy itt a gyakorin segítséget kérő (panaszkodó) elhízott férfiak közül 1-2 nem hazudik. Lehet olyan aki tényleg évek óta edz. Fanatikus módon alig eszik hónapokon keresztül! Mégse tud fogyni. És azt gondolja hogy ez miatt nem talál nőt. Feljön ide kétségbeesett módon és ezeket a válaszokat fogja kapni:


1, hazudik, össze-vissza zabál

2, nem mozog eleget

3, csak azt hiszi hogy kalóriadeficitben van pedig nem

4, fizikai törvényt senki nem kerüli meg

5, náci haláltaborokban is lefogyott mindenki azaz hazudsz


Na akkor ez a videó segíthet a rosszindulatú válaszolóknak megérteni hogy van olyan férfi aki tényleg olyan szerencsétlen hogy kb éhezik! Mozog edz és akkor is hányadék 100 kg. És nem változik semmi akármit tesz.


[link]


2023. szept. 28. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

30


De ez egy téves elmélet. Lehetsz úgy kalóriadeficitben hogy a bevitt kalóriában több a szénhidrát és a zsír mint a fehérje mondjuk. De alapból éhezik és tarol a szervezet mert nekem kb 2500 kalória lenne a normális napi bevitel. De mivel folyamat hónapokon keresztül nem kapja meg; ezért akármit eszek azt tárolja hogy ne dögöljek meg. Szóval lehet még többet is kellene ennem de minőségi tápanyagokat.


Egy ilyen elvakult fanatikusnak mint én az lenne a világ l egyszerűbb dolog ha tényleg működne az elmélet hogy ha nem eszel egyenlő fogsz. Volt hogy 3 hétig csak fehérje porokat ittam. Szerinted fogytam bármit is azon kívül hogy rosszul voltam már?

2023. szept. 29. 07:27
 32/62 anonim ***** válasza:
94%

Nincs ilyen, ezt rosszul tudod. Megpróbálom elmagyarázni, hogy értsd egy példával:


Ha 10 egységre van szükséged, de csak 7-et viszel be, akkor fogyni fogsz. Nem tesz félre a szervezeted semmit, mert nincs mit félretenni a bevitt adagból. Tehát elindul a fogyás.

Ha 10 egységre van szükséged, de 11-et viszel be, hízol. A maradék egyet a szervezet tartalékba teszi, mert van fölösleg. Ez így működik.


Direkt egyszerűbb számokat írtam a példában. Így már érthető maga a lényeg? Nem lehetsz kalóriadeficitben, ha nem fogysz. Mert a semmiből nem teremt a szervezeted a bevitt kevés kalóriához pluszt, ez képtelenség. Csak úgy lehetséges, hogy valójában több kalóriát viszel be, mint amennyit az app kiszámolt neked és nem vagy deficitben.

2023. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

32


Amikor csak a porokat ittam az 1000 kalória sem volt meg. Mínuszban voltam azt mèg egy óvodás is értené. Akkor sem csökkent a súlyom.



Jujj de feltud a fajtád húzni. Vegyünk ki 5 nap szabit. Meghivlak magamhoz. Te ugyan úgy ehetsz. Én az 5 napban a vízen kívül mást nem fogyasztok. Ha nem fogyok semmit akkor a kertben eláslak. Ha fogyok csak 1 kg-ot akkor haza mehetsz.

2023. szept. 29. 08:08
 34/62 anonim ***** válasza:

Könnyű felajánlanod ilyesmit úgy, hogy tudod, úgysem kell megvalósítanod.


Az eredmények azt igazolják (azaz, hogy nem fogytál), hogy nem voltál mínuszban. Tehát valami sántít. Vagy az, hogy ténylegesen mennyi kalóriát vittél be, vagy az, hogy mennyit vallasz be.

2023. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

34


Az ajánlat ér. Budapesten


Én azért vállalok ilyet mert nagyon jól tudom hogy közel egy hónapig nem ettem szilárd ételt és akkor sem fogytam. Egyértelmű hogy igazolnàm egy ilyen makacs személy előtt hogy az elmélete téves.


Bizonyára nem lenne halál benne az csak poén volt. De legalább egy értetlennel kevesebb lenne a világon.

2023. szept. 29. 08:34
 36/62 anonim ***** válasza:

Te is nagyon jól tudod, hogy egy vadidegenhez nem menne el ép elméjű ember napokra, tehát komolytalan az ajánlatod. Így messziről jött emberként továbbra is azt mondhatsz, amit akarsz.


Nem a bevitt táplálék halmazállapota számít (jelen esetben), hanem a kalóriatartalma. Ami nálad nyilván megcsúszik, különben fogynál. Ezt vitatni már laposföldes szint.

2023. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

36


Megismerkedhetünk ha nő vagy. És rögtön nem lennénk idegenek.


A másik rád is igaz. Nem hiszem hogy a világon összes élő ember szervezete azonos. Nem tudhatod hogy esetleg milyen betegség gátol engem. Csak a közhelyes szöveget nyomod sajnos. Én tudom hogy vagyok olyan elvakultan buta hogy mikor éheztettem magam és csak egy reménysugár lett volna arra hogy ha így csökken a súly, akkor fényevővè váltam volna. De mivel ez sem működött…

2023. szept. 29. 09:05
 38/62 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, tehát továbbra is nyugodt lehetsz arról, hogy nagyot mondhatsz biztos távolságból.🙂


Nyilván vannak különbségek egyénileg, de a kalóriadeficit=fogyás egyetemesen mindenkire áll, nincs kivétel.


És légyszi, ne gyere nekem a betegségekkel, mert azok sem írják felül ezt. Mondom úgy, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, hízékonyabb is vagyok, mint régen voltam és figyelnem kell a kajára, mégis tudom tartani magam, ha következetesen kaloriadeficitben vagyok. Tehát a betegség sem írja felül a természeti törvényeket.

2023. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

38


Hàt másik férfit nem hívnék àt a lakásomba. Való igaz 🤣


Nemtől független akkor is tévedsz.

2023. szept. 29. 09:30
 40/62 anonim ***** válasza:
Nem tévedek. 🙂
2023. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!