Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy dagadt inceleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy dagadt inceleket ok nélkül bántanak?

Figyelt kérdés

Simán elképzelhető hogy itt a gyakorin segítséget kérő (panaszkodó) elhízott férfiak közül 1-2 nem hazudik. Lehet olyan aki tényleg évek óta edz. Fanatikus módon alig eszik hónapokon keresztül! Mégse tud fogyni. És azt gondolja hogy ez miatt nem talál nőt. Feljön ide kétségbeesett módon és ezeket a válaszokat fogja kapni:


1, hazudik, össze-vissza zabál

2, nem mozog eleget

3, csak azt hiszi hogy kalóriadeficitben van pedig nem

4, fizikai törvényt senki nem kerüli meg

5, náci haláltaborokban is lefogyott mindenki azaz hazudsz


Na akkor ez a videó segíthet a rosszindulatú válaszolóknak megérteni hogy van olyan férfi aki tényleg olyan szerencsétlen hogy kb éhezik! Mozog edz és akkor is hányadék 100 kg. És nem változik semmi akármit tesz.


[link]


2023. szept. 28. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok.
2023. szept. 28. 18:43
 22/62 anonim ***** válasza:
91%

Még ha feltételezzük is, hogy úgy van, ahogy a csaj mondja, akkor ott a megoldás, épp arról beszél, hogy nem mindegy, mit eszel, nem azt mondja, hogy NEM LEHET LEFOGYNI SEHOGY, KÉSZ.😂

Ha valaki mozog, edz és NORMÁLISAN eszik, azaz se nem zabál szarokat, se nem éhezik, akkor fogyni fog. Ha nem, akkor menjen orvoshoz, mert valami lesz a háttérben. Kb egy kis időt kellene csak rászánni, hogy egy normális étrendet összeállítson magának az ember, azt meg már vagy 10 éve tudjuk, hogy ahhoz, hogy az ember lefogyjon és egészséges legyen, nem kell koplalni és káposztalén élni, szóval azért annyira nem is tarthatatlan egy normális étrend, csak sokan (súlytól függetlenül) képtelenek lemondani a pukkadásik zabálásról, cukros üdítőkről, nasihegyekről.

2023. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem bánt titeket, ti bantjátok a nőket, amiert mernek szabadon (nem) választani olyan ferfit, aki nem tetszik nekik....Rinyaltok egyfolytában, hogy a nőknek csak a külső a fontos, miközben te ugyanugy nem álsz le ronda es/vagy dagadt nővel! Kettősmérce!!!
2023. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
91%

"Nézd meg a videót! Létezik hogy kalóriadeficitben van valaki és egy dekàt nem fogy közben."


Nem, nem létezik. A videóban f.aszság szerepel.

2023. szept. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Nem értitek a kérdést! Nem az a baj hogy kissé túlsúlyos férfival nem jöttök össze! Az a probléma hogy mindenkit akinek + súlya van azt egy kalap alá veszitek. Szerintetek nincs éppen elég baja pl nekem ? Aki tényleg kitartóan edz és sok éve keresi a megoldást hogy valahogy jobban nézzen ki? Aztán az interneten főleg itt a gyakorin kétségbe vonjàk az el határozottságát. És még jól belém is akartuk rúgni hazugsággal vádolva hogy biztos kamu, fekszek naphosszat és mekiben töltöm a napjaimat. Amúgy nem nem a linkelt videó szól erről. Elég sok orvos , témában jártas sportoló beszél erről. Hogyha nagyon keveset eszik valaki pl 1000-1500 kalóriát (és a testsúlya pl extrém 100 kg feletti) és a bevitt 1500 kalória nem éppen jó kaja. Akkor hiába van kalóriadeficitben a szervezet zsírként fogja tárolni azt a keveset is amit megeszik. Nem lesz fogyás ha hónapokon át éhezik akkor sem.


Csak ezt akartam tisztába tenni egyesek fejében! Mert ha egy kövér valaki kérdezz mindig a kérdező van hibáztatva hogy “nem tesz eleget” azért olyan. Mikor van olyan mint én is aki a munkaideje alatt 15 km-t sétál (9 éve dolgozik itt ) heti 3 x edz , lókuki a mennyiség amit eszik és akkor sem fogy egy dekat sem. Ha nem egy felderítetlen betegség okozza akkor csak ez lehet hogy a szervezet egyfolytában raktározás (túlélésen van) és irtó lassú anyagcserével. Szóval az én esetében nincs szó túlevésről vagy mozgás hiányról. Talán megoldás lehetne ha azt a keveset amit eszek nem krumpli meg ilyesmivel vinném be hanem sok zöldséget ennék. Vagy a drágább dolgokat. Csak így is nehezen élek meg 280 ezer nettó fizetésből. Gyanítom amúgy a cukor problémát, mert ha van rajtam valami seb az hetek alatt gyógyul be. Leginkább a hasam puffad. Vannak ezek a cukrot beállító gyógyszerek amit tuti hatásosak fogyásra. De olyan szerencsétlen vagyok hogy a jószándékú ember létemre senki nem akar segíteni. Elmegyek egy orvoshoz és rám nézz és valamiért rögtön nem kapok segítséget. Csak elítél mint a környezetemben és az interneten mindenki egy legyinténtéssel hogy biztos azért ilyen mert minden nap 3 x 52 centis családi pizzákat zabál.

2023. szept. 29. 06:28
 26/62 anonim ***** válasza:
88%

" Mikor van olyan mint én is aki a munkaideje alatt 15 km-t sétál (9 éve dolgozik itt ) heti 3 x edz , lókuki a mennyiség amit eszik és akkor sem fogy egy dekat sem. "


Nem, hiába hisztizel, ilyen nincs.

Azért mondom, mert én is jártas vagyok a témában.

Betegség (pl. pajzsmirigy) okozhat ilyet.

De az esetek többségében nem ez a helyzet.

Anyagcsere betegség nélkül soha, semmilyen 100 kg feletti férfi nem fogja tartani a súlyát 1000-1500 kalóriával és az általad leírt mennyiségű mozgással.

Nem vádollak azzal, hogy fekszel a kanapén és családi pizzákat zabálsz, de az biztos, hogy valamit nem csinálsz jól és/vagy nincs rendben veled valami.

2023. szept. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

26


De pontosan ezt teszed. Csak tudom már mit csinálok és mit nem. Számolgatom app segítségével a kalóriákat. Minden ételt és italt (de kaven kívül csak vizet iszok) rögzítek. A munkahelyi séta állandó és kikerülhetetlen. Az otthoni gepes edzéseket az okosóra méri és rögzíti. Akkar az elmúlt fél évre visszamenőleg eltudom küldeni ha érdekel. Szóval ne rohogtess azzal hogy a le edzett órákat meghazudtolnàld hogy nem is vagyok túl rajtuk.

2023. szept. 29. 07:02
 28/62 anonim ***** válasza:
91%

Nem hazudtoltalak meg egy szóval sem. Ha ezt állítod, akkor te vagy a hazug itt egyedül.

De a véleményemen nem fogok változtatni. Vagy valami fel nem derített egészségügyi problémád van, vagy nem jól csinálsz valamit és kész.

Nem érdekel a hisztid, vergődésed, nem érdekel, ha "röhögtetlek".

2023. szept. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

De figyelj 28


A fogyasztott kalóriát napra bontva, és az összes edzést (a gép jellegétől , idő , elhasznált kalória , idő , pulzus) eltudom küldeni. Mégis mi a fenét tudsz erre mondani ? Valami biztos nem stimmel velem de az nem a túlevés vagy a mozgás hiány.


Az az én hibám hogy az elmúlt években kialakult egy ellenérzés bennem az orvosok iránt. És tényleg hagyni kéne a fenébe az ingyenes megoldást. És elmenni egy fizetős undorító anyagias orvoshoz , kivágni neki 50 ezret és akkor az a pénzért cserébe csak “talán” tényleg ki vizsgáltatna labor szinten hogy kiderüljön mi a bödös fax akadályoz a normális test elérésében.

2023. szept. 29. 07:14
 30/62 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy valamit elszámolsz. NINCS olyan, hogy kalóriadeficitben hízni. Ha nem fogysz, akkor több kaloriát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Ez ilyen egyszerű képlet, nincs mit bonyolítani rajta.
2023. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!