Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek is tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek is tényleg nagyon nehéz vagy még talán nehezebb is a társkeresést mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyen dolgozok ahol rengeteg a sok csinos nő. Általában mind közel van a 30hoz, nagyon szeretnének már pasit és mindegyik csak kínlódik, sír, hogy mennyire nincs normális férfi, átverik, nem akarják őket, csak szexet akarnak és hogy már dunának mennek és nem bírják már az egyedüllétet
2023. szept. 19. 22:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%

"Így minek legyen bármelyik férfi is normális és korrekt, ha ez nem kell tőlük senkinek?"


Mert arra van igénye. Mert alapból olyan ember, és nem punciért haknizik megjátszott tulajdonságokkal.

2023. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

A kis önérzetes lepontozók. 11 ez elméletben szép és jó amit mondasz. De lehetsz te talpig uriember, beengedheted a tolvajt a házadba, leültetheted a fotelbe és kínálhatod teával, olyan uriemberesen. Attól ő még röhögve le fog ütni és ki fog rabolni. Aztán a többi hasonló tolvajjal kiröhögnek, és téged hoznak ki hülye baleknak. És végső soron, kicsit talán még igazuk is lesz, nem?

Miért kéne normálisan viselkedni azzal aki jellemhulladék? Csak visszaélnek vele. Inkább ismerni kell ezt, és aszerint bánni vele. Vagy elkerülni. De jófejnek lenni egy jellemtelen emberrel, a legnagyobb hibák egyike.

2023. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%

Max. úrinő leszek, de miért a tolvajjal példálózol? Nem az objektíven morálisan rossz emberekkel kell jópofizni, azokra rendőrt kell hívni. Azokkal kell rendesen bánni, akiktől nem kapsz érte valamit cserébe.


Ha te csak azért lennél normális, mert az vonzza a csajokat, és ha nincs pina, nem éri meg, akkor az egy viselkedés, nem egy tulajdonság, és nem vagy "normális".

2023. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%

"Ha te csak azért lennél normális, mert az vonzza a csajokat, és ha nincs pina, nem éri meg, akkor az egy viselkedés, nem egy tulajdonság, és nem vagy "normális"."


Vagy ahogy írtam, önvédelemből. Mivel sok nő ha normális vagy vele, azonnal megpróbál visszaélni ezzel erkölcstelen módon. Sokaknak ez a vérében van, és zsigerileg jön. Ehhez képest szerintem a kisebbik rossz, amikor valaki szintén elkezd alakoskodni ezekkel a nőkkel. Normális nőt szerintem se fair megvezetni. Bár arról se feledkezzünk meg, hogy teljes őszinteséggel nagyon kevesen szoktak tudni nőt szerezni. Ez részben pontosan ebből is jön, hogy a nőknek is ez imponál, hiszen ha nem így lenne, akkor trükkökre se lenne szükség. Pedig a történelem kezdete óta így megy mégis. Ezek a dolgok nem akkora problémák szerintem, mondhatni tradicionális. Ellenben a mostaság egyre inkább terjedő, férfiak ellen bármit oké bevetni dolgokkal. Hazugságok sorozata, megcsalások, totális egyoldalú tiszteletlenség, verbális erőszak, ghosting, és még sorolhatnám. A példám meg azért jó, mert itt gyakorin is látható ahogy egymást mentik fel utána. Ezért is példálóztam azzal ahogy a tolvajok utólag még áldozathibáztatnak, sokszor igazán alantas stílusban.

De tudom, nem minden nő ilyen. Tisztelet a kivételnek, a normálisoknak. Én őket próbálom jól kezelni, ahogy remélem mások is.

2023. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel sok nő ha normális vagy vele, azonnal megpróbál visszaélni ezzel erkölcstelen módon."


Hogyan?

2023. szept. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy nehéz! Csak ki kell választani a legjobban kinézőt és a leggazdagabbat a jelentkezők közül.
2023. szept. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%

Ugye boltokban is az a helyzet, hogy ha túl nagy a kínálat, túl sok féle és egy fajta termékből is túl sok márka elérhető, akkor egyszerűen a vásárlók nem tudnak választani és lehet, inkább nem is választanak. Hiszen ott egy óriősi stressz faktor, hogy mivan ha szarul választ, mivan ha a mellette lévő jobb lett volna, mivan ha kicsivel többet fizet, kicsivel többet agyal a döntésen akkor ezerszer jobban jár?

Na ez az átlag nő helyzete a társkeresésnél.

Ez sem könnyű bevallom, főleg akkor nem ha a nő nem akar túl sok "terméket" kipróbálni.


Az igazán felső kategóriás nők pedig a puszta létezésükből megélnek (modellkedés, onlyfans, "sztárkodás" stb).


Az átlag férfiak helyzete ezzel szemben pedig az a kép mint amikor a Szovjetunióban az üres polcok előtt "vásároltak" az emberek.

Óriási tömeg, sorban állás már a bolt bejárata előtt is, ahol igazából nem kapni semmit, mert nincs áru. Ráadásul a vásárlók nagy részének még pénze sincs.


Nyilván nagyobb értékű férfi, aki jóképű, magas, jól szocializált, esetleg jó családba született, magas társadalmi státuszú, még pénzes is, szinte ugyanúgy válogathat a nők közül, csak ott meg az helyzet, mint amikor bemegy az ember az ilyen olcsó turkálóba, ahol van bőven termék kínálat, van pénze is az illetőnek, de egyszerűen borzasztó alacsony minőségű a választék.

2023. szept. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
61%
Nemigen jöttek oda hozzám a pasik, csak melózni jártam, szóval nem egyszerű. Online találtam párt.
2023. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%
A nőknek másképpen nehéz. Alapvetően ugyanúgy vannak mint mi, vannak igényeik, ami teljesen rendben is van. Viszont ezek az igények sokkal egyformábbak, bármekkora és bármilyen összetételű csoportot vizsgálunk. Ma már külsőre is egyre inkább ugyanaz a formula a bejövős és személyiséget tekintve is. Ennek pedig rendszerint a férfiaknak nagyjából ugyanaz a csoportja felel meg, értük fog menni a "harc", amit ők is tudnak és vannak akik csak élnek ezzel a lehetőséggel, de vannak akik vissza is élnek vele. Ha ilyenekbe fut bele egy nő, akkor jön az, hogy ők "minden férfi" csak átveri és csak szexet akar tőle.
2023. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz.

Normálisat találni, akihez vonzódni tud testileg, fejben is megvan az összhang, és nem egy hazug simlis g€ci, na az igenis nehéz.


Akik szerint csak válogatni kell, mint a piacon, azok nem tudom, hol élnek, egy párkapcsolat normál esetben nem erről szól, nem dugópajtiról volt szó.

2023. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!