Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán művelt és rendkívűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán művelt és rendkívűl intelligens férfiaknak miért sokkal nehezebb a társkeresés?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem ők az átlag. Mindenki, aki erősen kilóg az átlagból nehezebb helyzetben van, mert kevesebben keresik őt és szűkebb a halmaz, amiben ő maga keres.
2022. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem fogja megérteni a tömeg. Egy rendkívül intelligens férfinek például a cégével vannak feladatai a Szilícium-völgyben.


Ha nem tudsz a nőkkel kommunikálni, azt viszont ne húzd erre, mert nem a magas intelligenciád miatt kerülnek.

2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az 1-es válaszban benne van minden. Minél inkább eltér valaki az átlagtól akár felfele akár lefele, annál nehezebben fog párt találni.
2022. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ hogy kik között keresgélsz.

Egy intellektuális férfi gondolom hasonló nőt szeretne maga mellé, de az intelligens nők joval nehezebben adják a fejüket házasságra.


[link]


Elvileg a nőknél minden 16 IQ pont után 40%al csökken az esélye, hogy házasságot és gyereket akarjanak így nyilván nehezebb is összejönni velük.

2022. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Tehát 32 IQ felett a 80% nem akar házasodni?😅
2022. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell ahhoz igazán műveltnek és intelligensnek lenni. Én bár diplomás vagyok, nem tartom magam csúcskategóriás agymenőnek, viszont rengeteget csalódtam diplomás nőkkel való ismerkedések, kapcsolatok terén. Persze lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém. Viszont mikor kiderültek a butaságok, de leginkább az igénytelenségek, hanyagságok, akkor éreztem, hogy mivel itt változás már nem nagyon lesz, én aztán el nem kötelezem magam egy ilyen nő mellett...
2022. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert pl.: munkamániások, nem tudják kifejezni az érzéseiket.
2022. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert a feleségük nem nézi jó szemmel, ha társkeresőznek :)

Viccet felre téve, az intelligens pasiknak egyaltalán nem nehezebb a társkeresés, mint bárki másnak. Legtöbbjük nős a harmincas korosztályból, csak kis hányaduk szingli.

Annak viszont, aki azt gondolja magáról, hogy ő annyira művelt es értelmes, hogy csak kevesen érhetnek fel hozzá, na annak lehet, hogy lesz baja a társkereséssel. ;)

2022. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Mert nehéz beszélgetni a nővel - kb. mint anno matekórán, mikor a logaritmust tanultuk, és Laurától megkérdezte a tanár, hogy: "Érted?" - "Persze, 3 meg 2 az 5!"

31/F (sikeres vállalkozó, 135-ös iq)

2022. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne nehezebb? Ha kimozdulsz normális emberek közé, akkor egyáltalán nem nehéz. Rengeteg értelmes nő van, aki ugyanúgy él társasági életet, csak megfelelő helyen kell keresni és akkor nem ostobákkal harcolsz.
2022. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!