Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiaknak sokkal fontosabb külső, hogy jó nőjük legyen, mint a nőnek, csak a férfiak szex miatt igénytelenebbek és lejjebb adják az igényeket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 18:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
19. Attól hogy esetleg sok férfi minden nőt jobbra húz még nem jelenti azt hogy a külső nekik Nlnem annyira fontos, nincsen kapcsolat a kettő között...itt sokszor egy megalkuvás van mert kell a szex, ilyenkor nagyon sokszor az van, hogy behúz egy lányt aki nem tetszik neki a szex miatt összejön vele, aztán pár hónap múlva vége a kapcsolatnak mert másra vágyik pontosan azért vágyik másra mert neki fontosabb a külső mint a nőknek....
2023. szept. 14. 19:51
 22/28 anonim ***** válasza:

"A való életben pont, hogy rengeteg nőtől hallom....."


Na ez a kamu, nem hallasz te senkitől semmit a való életben. Aki végigmegy az utcán látja a szemével, hogy kamu, ennyire egyszerű. :D

2023. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#21: De, ha több férfi húz be nőt, mint fordítva, akkor pontosan azt jelenti a dolog, hogy nem annyira fontos nekik a külső vagy alacsonyabban van a léc.

Leírtam ám pont az előbb, csak el is kéne olvasni, amire válaszolsz: NEM mind a szex miatt húznak be nőket. De, ha te eldöntötted már a kérdésre a választ, akkor egyáltalán minek írtad ki?


#22: Mi lenne ebben a kamu? Aki végigmegy az utcán, az nem mind olyan frusztrált nő ám, mint ti. Ne gondoljátok, hogy mindenki a ti szinteteken rekedt meg. Rengeteg értelmes nő van, akinek nem abból áll az élete, hogy köpködi a férfiakat.

2023. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
Amíg a farkad irányít szinte mindent bevállalsz. Ha kinőttél ebből a korszakból akkor keresed az egyedit ami máshol is megmozgat...
2023. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Rejtély, hogy a felettem lévő hozzászólás kinek szól...
2023. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"De, ha több férfi húz be nőt, mint fordítva, akkor pontosan azt jelenti a dolog, hogy nem annyira fontos nekik a külső vagy alacsonyabban van a léc."


Nem nem, semmi kapcsolat a kettő között, én például nagyon válogatós vagyok kajákvan, nagyon sok mindent nem eszek meg, ilyen például a spenót, de ha nagyon éhes lennék akkor megenném, de attól még válogatós maradok és amint lesz paprikás csirke amit nagyon szeretek, nem enném tovább a spenótot az biztos

2023. szept. 14. 20:17
 27/28 anonim ***** válasza:

#26: Az amúgy feltűnt, hogy nemtől függetlenül szinte mindenki átugrik a jobbra, ha talál?

És nem, túlzottan nem vagy válogatós. Van, amit jobban szeretsz, mást kevésbé. Én válogatós vagyok. Ha elém raknak olyan kaját, amit nem szeretek, egyszerűen nem eszem meg.


És TOVÁBBRA SEM lesz olyan minden férfi, amilyennek itt naponta próbáljátok őket köpködve beállítani. NEM fog minden férfi csak a szex miatt behúzni minden nőt. És azért sem, mert nem jut más.


Egyébként itt érdekelt valaha is egy nőt valóban a férfiak véleménye vagy hogy mit csinálnak? Vagy egyszerűen el vannak könyvelve a férfiak minden rossznak? Mert gyakorlatilag így néz ki ez a kategória.

2023. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért ekkora központi kérdés ez, ezen az oldalon.


Igen, a férfiak és a nők is számukra vonzó párt akarnak.

Mit kell ezen kétségbe vonni, mi ezzel egyáltalán a gond, mi nem ezen teljesen érhető és elvárható? Nem értem hol a gond.

2023. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!