Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiaknak sokkal fontosabb külső, hogy jó nőjük legyen, mint a nőnek, csak a férfiak szex miatt igénytelenebbek és lejjebb adják az igényeket?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 18:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

"Linkelgettem màr ide ronda nőket.mindre jott a válasz hogy neki kéne."

itt szinte hemzsegnek a szerencsétlen incelek. a GYK nem a valóság.

2023. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%

Igaz. Hányszor hallasz olyat, hogy a barátoknak nem meri bemutatni a nőjét?


A férfiaknak a nő státusz. Ugyanúgy, mint a drága autó, óra, ugyanúgy, mint a gyerekek. Egymásnak villognak ezekkel.


A boldogság helyett mindig a haverok irigykedését fogják választani.

2023. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12. Így van, tűpontos, jól látod
2023. szept. 14. 19:24
 14/28 anonim ***** válasza:
38%
12 vagyok, tisztellek, hogy ezt férfiként beismered. Hányan szóltak be nekem emiatt
2023. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
azért elég sokan vannak, akik egyszerűen azért szeretnék, hogy jól nézzen ki a nőjük, mert saját maguk számára fontos.
2023. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
úgy is mondhatnám, ugyanezek a férfiak ha egy lakatlan szigetre húznának a nőjükkel, akkor is elvárnák, hogy adjon a külsejére és nézzen ki jól
2023. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%
Mi ertelme van ezeknek a hasonlitgatos kerdeseknek, ha mar amugy is megvan a dedikalt valaszod? Raferne mar egy kiados debilmentesites erre az oldalra.
2023. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%
Az átlag pár akiket az utcán látok jönni menni mindig valamivel kicsit szebb női féllel rendelkezik mint a férfi. Én inkább úgy látom a nők adják picit lejjebb vagy maradnak a szintjükön de semmi esetre sem a férfiak, legalábbis általánosan biztos nem!
2023. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%

Sosem értettem, hogy akik szerint a férfiaknak fontosabb a külső, azok melyik alternatív univerzumból jöttek.

Az a helyzet, hogy tinderen a legtöbb férfi mindenféle nőt behúz, a nők meg csak jellemzően néhány férfit. És mielőtt jönne a kibújós szöveg: NEM, nem minden férfi csak szex miatt húzza be ezeket a nőket.


#12: Hát én pl. soha a büdös életben nem láttam ilyet.

2023. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16%

#18: Ez is egy fura dolog. Valahogy csak és kizárólag itt látom ezt a szöveget. (Ahol amúgy is mindenért, mindenben IS a férfi a hibás a nők szerint.)

A való életben pont, hogy rengeteg nőtől hallom, hogy meglepődnek az utcán lévő párokon, hogy mennyire leadják a férfiak az igényeket. Pl. simán látni 100 kilós, igénytelen nőket elég jó pasikkal. Még anyám szerint is. Fura, hogy ezt az itteni női gittegylet sosem látja.

2023. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!