Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell "szépíteni" azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell "szépíteni" azt állítást, hogy a nők számára sokkal fontosabb a külső, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Több lánynak is mutattam képet magamról és egyetlen válaszadótól sem kaptam pozitív visszajelzést.

Túl

kövér,

zsíros

sovány

sok szőr

kevés szőr

Kevés izom.


A válaszadók elég vegyesek voltak a túlsúlyostól a soványig a fiataltól az idősebbig bezárólag.


Ti ebből milyen következtetést vontok le?


2023. szept. 14. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon el vagy tévedve...


A férfiaknak valóban van egy rétege, amelynek mindegy, mi van a lyuk körül. Na rájuk nézve biztos igaz, hogy a nőknek magasabbak az elvárásaik.


De egy normális jó pasi biztos, hogy nem áll le akárkivel.

2023. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Tehát ugyanarra a képedre az egyik illető azt reagálta, hogy túl kövér, a másik meg azt, hogy túl sovány? Jól értem, kérdező?
2023. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Fura valakinek kövér vagy valakinek sovány ?
2023. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem pl. pont nem kulcsfontosságú, de ez nem jelenti azt, hogy bárki szóba jöhet. Amúgy utálom az általánosításokat, ill. az itteni pasik siránkozását, akik azt vizionálják, hogy a nőknek csak a tökéletes arcélű, izmos, pénzes „chadek” felelnek meg. Te nem tetszel jó pár embernek, ennyi, pont. Mindkét nemben van, akinek magasabb elvárásai vannak akár a külsőt, akár mást tekintve, de olyan is, akinek meg alacsonyabb. Amúgy csak mondom, hogy nekem volt több olyan pasi is az életben, akit, ha nem személyesen ismertem volna meg, hanem mondjuk csak fotón látom, nem biztos, hogy ismerkedtem volna vele.

2-3: Ne ragadjatok már le ezen, én xs ruhákat hordó nő vagyok, biztos lenne pasi, aki megtalálná rajtam a legkisebb hájréteget is, valakinek viszont meg sovány lennék.

2023. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
>30 nő válasz alapján fogalmazódott meg bennem a kérdés. Nekem az az érzésem, hogy a nők sokkal jobban forognak a külsőn, mint a férfiak.
2023. szept. 14. 15:28
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Már bocs de az itteni férfiak mennek a külsőre tőlük hallani olyat, hogy az insta/tiktok modellektől kezdődik az átlag nő meg, hogy 60kg felett már tehén a nő.



A nők inkább a pénzre hajtanak

2023. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2-es, pontosan így történt.
2023. szept. 14. 15:36
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: akkor ezek szerint te most azon csodálkozol, hogy különböző embereknek különböző az ízlésük?
2023. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8 döbbenetes
2023. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Férfiaknak mióta nem fontos? Kérdező, neked nem fontos?
2023. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!