Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el nyíltan a(z itteni) nők, hogy (ebben) a férfiaknak van igazuk, miközben a passzivitásuk de facto egyenlő egy beismerő vallomással?

Figyelt kérdés

Trollok mindkét nemben vannak, legalábbis mindkét nemet megszemélyesítik, erről kár vitázni.


Az értelmesebben érvelni képes felhasználók közül viszont a férfitáborban mindig teljesen reális érveket szoktam látni, amiket magam is tapasztalok és nem csak azért, mert én is férfi vagyok.


Van sok dologban igazuk a nőknek is, hogy valóban léteznek kritikán aluli igénytelen férfiak is, akik azt hiszik magukról, hogy ők a világ közepei meg akik szégyentelenül bepróbálkoznak náluk 20-30 évvel fiatalabb nőknél is segédmunkásként. De ők általában ritkán vannak gyakorin meg már az írásképükről felismerhetőek sokszor.


Viszont mikor a nők keseregnek azon, hogy mi férfiak mennyire fontosnak tartjuk a külsőt és csak az instamodellek felelnek meg az igényeinknek vagy önmagukat fényezik, hogy ők márpedig mennyire nem elszállt igényekkel rendelkeznek, akkor kivétel nélkül kiderül, hogy ezek a lányok vagy tartós párkapcsolatban vannak és csak felfújják a múltjuk tragédiáit, volt egy rosszabb szériájuk, de végül a JELENBEN most boldogok, ezért nem ismerkednek.


Vagy csak jól esett betrollkodni egyet vagy folyamatosan azzal trollkodni, hogy nekik milyen rossz, ők nem kellenek senkinek, közben meg figyelmen kívül hagyják, hogy mennyien szeretnék őket megismerni.


Egyesek odáig merészkednek, hogy olyat hazudnak, hogy jobbra-balra húzós társkeresőkön senki nem húzza jobbra őket, vagy csak a korábban felsorolt öreg, dugni akaró segédmunkás, stb. réteg.


Mikor írok nekik, hogy bármikor bármelyik nőnek bebizonyítom akár egyoldalú fogadással, ahol neki nincs kockázata, de ha mégis neki van igaza, akkor fizetek is neki, hogy ez így erős túlzás, hogy mentorálom és bármilyen nem fotóstúdiós, nem megcsinált, hanem egyszerű átlagos profillal és fotókkal is bőven lesznek normális férfiak, akikre ő maga is csak pongyola indokokat tud mondani, hogy miért nem kell neki, miért nem szimpatikus. Amivel elszégyellné magát, hiszen bebizonyosodna, hogy valóban 100-ból egyáltalán 5-10 ember, aki tetszik neki és még azok közül is mikor már matcheltek, akkor már valahogy nem az igazi. Esetleg a végén kiderülne, hogy elsősorban pszichológus kéne neki és csak utána foglalkozni társkereséssel.


Én férfiként fordítva soha nem kaptam olyan ajánlatot még ingyen sem, hogy valaki mentorálna, pedig én már annak örültem volna, ha látom egy szkeptikus, hitetlenkedő nő arcán az őszinte megdöbbenést, mikor szembesül vele, hogy mennyire nem kellek senkinek, ezért így hát elrontani sem tudok semmit.



2022. dec. 7. 11:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

" bőven lesznek normális férfiak, akikre ő maga is csak pongyola indokokat tud mondani, hogy miért nem kell neki, miért nem szimpatikus"


Te döntöd el, hogy mi számít pongyola indoknak?

"Imádtam" a fajtádat, amikor társat kerestem. :)

2022. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Huh ez a szintű incelseg kezd magas lenni
2022. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
Kezdődik az incel agymenés...
2022. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
😴😴😴😴😴😴
2022. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted ezeket a nőket érdekli ez a picsogás?

Érdeklik ezek a vélemények? Érdeklik ezek a férfiak?


Nem, egyiket sem érdekli, elolvassák és kit érdekel....keresnek egy olyat aki számukra megfelelő.


Panaszkodhatnak erről az emberek a neten az egész médiában, de Felesleges! Egyiket sem érdekli.


Épp ezért jobb lenne ha erről nem is esne egy szó sem.

2022. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

"" bőven lesznek normális férfiak, akikre ő maga is csak pongyola indokokat tud mondani, hogy miért nem kell neki, miért nem szimpatikus""


Semmilyen indokot nem kell mondani.

És másrészt meg a kicsit is normális pasik találnak amguknak barátnőt, ha akarnak. Most vagy messze vagy normális, vagy hazudsz.

2022. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

A kémiádat nyilván nem én döntöm el, mert azt te érzed, én csak kívülálló, a racionalitást megtestesítő józanészként kísérem figyelemmel a folyamatot.


Mint a pszichológus, aki beszélget a páciensével, aki éppen Julius Caesarnak vagy Erzsébet királynőnek képzeli magát és próbálja finoman úgy rávezetni, hogy talán megfontolandó, hogy rossz úton jár, hogy a páciens ne érezze tehernek vagy támadásnak ami vagy összejön, vagy nem, de mindenképp célravezetőbb, mintha beszólsz neki, ami parttalan vitákat eredményez, hogy "Jogom van Caesarnak/Erzsébet királynőnek/hópihének képzelnem magam!!!!"


A döntés mindig az egyéné.


Számomra pedig annyi a sikerélmény, ha az illető bevallja, elismeri saját magának, hogy neki olyanok az érzései (ami nem tud vagy nem AKAR változtatni), hogy 100-ból 2-3 korban hozzáillő ÉS társadalmilag elfogadható küllemű (tehát nem ápolatlan) ellenkező neműt lát csak vonzónak.


Vagy azt, hogy attól, hogy valamiben volt már rossz tapasztalata még nem kéne ugyanazt a primitív elvet követni, minthogy a piros bogyó mérgező, mert lehet, hogy van kivétel és erre vonatkozik az, hogy ESÉLYT AD. Erre, hogy a drága és értékes szabadidejéből, amit az emberek többsége haszontalan dolgokkal tölt el rászán pár percet arra, hogy belekérdezzen, visszakérdezzen, érdeklődjön az instant ghosting helyett. Erre vontakozik az esélyt ad, nem arra, amit szerettek félreértelmezni, hogy "én esélyt adtam a számomra csúnyának". Nem kell. Mert ez nem korrekt azzal az emberrel szemben, akit te csúnyának látsz de mégis gyakorlásként használva megerőlteted magad, hogy hátha majd belé szeretsz. Önmagadon dolgozz, hogy miért látod csúnyának, ne taposs még bele a lelkébe még jobban egy másik embernek.


Ahogy fordítva is hasznos tud lenni, hogy miért érzel olyan ellenállhatatlan késztetést, mint az egér, aki ki akarja venni a sajtot az egérfogóból, mikor egy bájgúnár, aki már legalább 1 ismerősödet és még ki tudja mennyi más lányt felültetett, hogy te odaadd magad neki. Nyilván ehhez is "jogod" van, csak utána ne sírj utólag.

2022. dec. 7. 12:12
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés?
2022. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező ha lehet kicsit lényegre törőbben fejezd ki magad mert így kicsit nehéz kihámozni a sok szövegből hogy most mi is a probléma.
2022. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#9: Az a probléma, hogy ha én (mindegy a nemem) teszek egy szerintem igaz állítást, amit többen meg akarnak cáfolni, akkor nyitott vagyok arra, hogy bizonyítsák be állításom helytelenségét.


A kérdésben szereplő férfiak részéről tapasztaltam ezt a nyitottságot, ellenben a nők részéről a teljes passzivitást. Mint mikor a bigott pap vagy szektavezér tesz kinyilatkoztatásokat, amiknek ha bárki is ellent mer mondani, az első gondolata, hogy máglyára vele, ne is hallja az ellenvéleményeket, ne is kelljen olvasnia, látnia őket, csak bólogató csordát, akik megerősítik az ő igazát.


Nyilván tisztelet a kivételnek, csak ilyen nőt én még nem találtam itt a Gyakorikérdéseken vagy csak olvassák a kérdéseket és válaszokat, de nem szólnak hozzá vagy nem próbálnak ellentmondani, mert érzik, tudják ők is, hogy valós problémákat feszegetünk.

2022. dec. 7. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!