Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok a nők többségénél ezt a kimondott passzivitást?

Figyelt kérdés

Akár szóban, akár írásban, azt tapasztalom, hogy a lány abszolút elvan és várja hogy a férfi kérdezzen, témát hozzon fel egyszóval szórakoztassa.

A nő csak esetleg válaszol a kérdésekre, önálló véleményt, gondolatot nem vet fel, kérdezni nem fog és társai.


Nem tudom, ti összejönnétek ilyen nővel?


2018. márc. 21. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem nekunk letelemunk a mindennapos dugas, szokj hozza. Neked kell valami ami nalunk van, ha eleg jonak itelunk, megkaphatod. Bocs, de nem nekunk kell loholnunk a pasik utan.
2018. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Biztos neked is igazad van, de én nő létemre ezt inkább férfiaknál tapasztaltam eddig. Ír nekem, hogy érdeklem őt. Visszaírok, és innentől elvárja, hogy rendszeresen én kezdeményezzek, állandóan én kérdezzek, keressem, hozzak fel témát, ő pedig csak rövid válaszokat ír vissza, Amikor megkérdezem, hogy akkor mégsem érdeklem, akkor írja, hogy de, ő annyira szereti olvasni, amiket írok.

Ja, hát nem levelezőszakkört tartok, döntse el, hogy akar-e valamit, vagy sem. Ha igen, akkor szerintem elvárható az értelmes, egyenrangú kommunikáció nők és férfiak részéről is egyaránt.

2018. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

A passzivítás nem női tulajdonság, bármelyik embernél előfordul nemtől függetlenül. Vannak állandóan csacsogó, szószátyár nők is.


Másrészről meg miből gondolod, hogy elvárja, hogy szórakoztasd??? Lehet, hogy ő hallgatag, egyhangú, de tőled sem várja el, hogy annyit dumálj neki és kérdezősködj, csak neked igényed a sok beszéd, neki nem.

2018. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Az ember általában azzal passzív, aki nem nagyon érdekli... Azok a lányok, akik hozzád két szót sem szólnak ugyanazok, akik az ég világon mindent kitárgyalnak a barátnőikkel, és ők azok, akik miatt általában panaszkodnak majd a pasijaik, hogy be nem áll a szájuk, és folyton megy a blabla.

Tényleg nem érdemes ilyen lányokra sok időt fordítani, mert azokat a dolgokat, amiket nem veled beszélnek meg, megbeszélik másokkal, szóval nem valószínű, hogy érdeklődnének irántad.

2018. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Én férfiaknál tapasztalom ezt. De már nem csinálok ügyet belőle, ha látom a passzivitást akkor szívfájdalom nélkül továbblépek.


Ja, és semmi esetre sem jönnék össze ilyen emberrel!

2018. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Én is ezt tapasztalom a nőknél. Én egy elég kommunikatív ember vagyok, szívesen beszélgetek bármiről. Viszont a nők többségénél ki kell erőszakolni kb, hogy mondjon bármit. Szóval általában kérdezz-felelek megy az is csak egy oldalról úgyhogy egy idő után megunom és továbblépek. Nagyon kevés olyan nővel akadt eddig dolgom akivel könnyen elbeszélgettem, valahogy nem vevők erre.


“Neked kell valami ami nalunk van, ha eleg jonak itelunk, megkaphatod.”


#1 - Mi ez valami állásinterjú? Ha megfelelünk a kritériumoknak akkor megkapjuk a munkát? Ezek szerint a puncikádra te egy eszközként tekintesz amit bárki megkaphat ha megfelel a te igényeidnek. Az ilyen nőket szeretem nagyon alázni mert másra nem jók. :)

2018. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
De miért is ne lennének azok, ha passzívan is érik őket megkeresések?
2018. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek droidok, nem is nők, hanem női terminátorok. :D

Menet közben lefagy az op. rendszerük és már a szájuk sem tud mozogni tovább. :D

2018. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, ezen az oldalon csak isteníteni lehet a nőket, különben irgumburgum... De egyre több férfi ÉS nő ismerősömtől hallom ezt a dolgot. A csajoknál dömping van, egy csomó jelentkező akad, szóval a többségnek esze ágában sincs megerőltetnie magát. Férfi humoristából sem véletlenül van több és az sem véletlen, hogy a nők szeretik elvárásként mondani, hogy a férfinak legyen jó humora.

Szerencsére nem minden nő ilyen.


#2: Ne csak fuckboyokkal ismerkedj.

2018. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!