Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába a társkeresők, semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába a társkeresők, semmit nem érünk vele, ti is ezt tapasztaljátok? 29 F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jó magam gondolatként azt vetettem be hogy megpróbálkozok a társkereső oldalon ismerkedni illetve később komoly kapcsolatot keresni.

Lehetőleg környékbeliekkel próbálkoztam, de ....

itt annyit sem kap az illető hogy legalább visszaírjon és kész el van itézve.

Napfényvédő réteggel ellátott szemüveget viselő normál alkatú srác vagyok aki normálisan szólít meg egy hölgyet virtuálisként kezdetben


Van köztetek aki hasonló cipőben jár?


2017. jún. 7. 20:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Környékbeli székhelyet azt nem írtam. Debrecen és környéke. Bocsi :)
2017. jún. 7. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem viselek szemüveget.
2017. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban hihi
2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én kb 7 éve fentvagyok egy rakat társkeresőn,1 nő irt rám ez alatt
2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó világ van ... ezt bevallom .. sehol semmi ...
2017. jún. 7. 20:39
 6/13 anonim ***** válasza:

ez van. Aki életben nem kapós a nők körében, az társkereső se lesz az.


Én rám nem mondható, hogy nem próbáltam meg sok mindent.


Egy ideig toltam zsigerből -> nem ment

aztán vettem pár "hogyan csajozz a neten" könyvet.. csináltam direkt erre a célra készült képeket, profi fotóssal, prfi stúdióban.. mindezek mellé ki is emeltettem magam -> így se megy.


100 ezer nőnek jelentem meg.. ebből 100an kattintottak rám. A 100ból, kb 3 volt korombeli (15-28év körüli) a többi 45+ os életkort képviselte.


Hiába a "csajmágnes" adatlap és képek.. mert a leírtak szerint azzal rendelkezem... semmi. Akire én írok rá, az ugyanúgy nem válaszol, mint, ahogy akkor nem válaszoltak amikor zsigerből toltam.


Sok, rengeteg pénzem rá ment erre az egészre.. Annyit tanultam, hogy elmondhatom magamról, hogy ami erőmből telt az megpróbáltam! Többet nem tudok tenni az ügy érdekében!


És persze azt látom, hogy más fele ennyit se tesz, lő egy szelfit a fürdőszobában, mögötte a mosatlannal.. ki se tölti az adatlapját.. ki se emeli magát.. én a nők maguktól írnak rá!


Igen, most jön a "ne görcsölj rá" .. nem görcsölök.. elfoglalom magam mással. Hébe hóba fölnézek, ráírok arra ki megtetszik, bár, hogy minek?! Úgyse írnak vissza.

2017. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*25-28 év közötti
2017. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki helyes, az tárkeresőn is sikeres lesz. Aki nem, az ott sem.
2017. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja igen! :( sajnos

Sajnos hogy társat találj ahhoz szerencse kell!

Sok szerencsét kívánok neked! 30N

2017. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hiába a társkeresők, semmit nem érünk vele, ti is ezt tapasztaljátok? 29 F"


ezt.

2017. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!