Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába a társkeresők, semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába a társkeresők, semmit nem érünk vele, ti is ezt tapasztaljátok? 29 F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jó magam gondolatként azt vetettem be hogy megpróbálkozok a társkereső oldalon ismerkedni illetve később komoly kapcsolatot keresni.

Lehetőleg környékbeliekkel próbálkoztam, de ....

itt annyit sem kap az illető hogy legalább visszaírjon és kész el van itézve.

Napfényvédő réteggel ellátott szemüveget viselő normál alkatú srác vagyok aki normálisan szólít meg egy hölgyet virtuálisként kezdetben


Van köztetek aki hasonló cipőben jár?


2017. jún. 7. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem átlagos vagy ronda pasasoknak találták ki a társkeresőt. De még a jóképű sem sokat rúghat ott labdába, csak a full extrás pasasoknak van ott reménye.
2017. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért ez túlzás, átlagos külsővel is lehet ismerkedni, de csak akkor, ha valaki alapból tud ismerkedni élőben is. Sok alulszocializált, nem túl férfias, passzív srác felregisztrál egy ilyen oldalra, felrak néhány fotót béna frizurával vagy arcszőrzettel, előnytelen ruhákkal és életunt, "öljetek meg" fejjel, aztán várja a csodát, ami persze elmarad.


Én se vagyok egy Adonisz, béna fotóim is voltak fenn (lusta voltam összeállítani fotós ismerősök segítségével egy olyan profilt, ami tényleg ütős lenne), de így is volt, hogy írtak rám nők és általában válaszoltak is (más kérdés, hogy egyrészt élőben sokkal jobb a felhozatal, ezért azt preferálom, másrészt - részben ezért, mert nem motivált semmi a netes ismerkedésben - az induló online beszélgetések is hamar elhaltak).

2017. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jól mondtàtok. Szerencse kell. Munkahelyen sikerült. Azóta gyerekünk is lett. Hasonló boldogságot kívánok mindenkinek
2021. aug. 10. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!