Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell "szépíteni" azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell "szépíteni" azt állítást, hogy a nők számára sokkal fontosabb a külső, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Több lánynak is mutattam képet magamról és egyetlen válaszadótól sem kaptam pozitív visszajelzést.

Túl

kövér,

zsíros

sovány

sok szőr

kevés szőr

Kevés izom.


A válaszadók elég vegyesek voltak a túlsúlyostól a soványig a fiataltól az idősebbig bezárólag.


Ti ebből milyen következtetést vontok le?


2023. szept. 14. 14:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem értelek. Az a normális, hogy az emberek a saját ízlésük szerint látnak. Aki szereti a szőrt, annak több kell, aki nem szereti, annak sok lesz, stb.
2023. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak szexről van szó, akkor sok férfi tök igénytelen, Tinderen is ezért húznak kb. mindenkit jobbra. Komoly kapcsolatban viszont 10x magasabbak az elvarásaik mint a nőknek. Kb. soha ne öregedjünk meg, egy deka felesleg se legyen rajtunk, nem számít se a szülés, se a menopauza, sem az, hogy az évek során lelassul az anyagcsere. És persze mindig legyünk csinosak is, még akkor is, ha csak otthon tévézünk.
2023. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Hát, szerintem egyáltalán nem fontosabb... Igaz, az ilyen állításokat rohadt nehéz bizonyítani mindkét oldalról, ez nem épp egy objektív téma, amit rá lehet vetíteni emberek tömegére. Én három okból kifolyólag gondolom, hogy inkább a férfiak számára fontosabb:


1. A férfiak szokták hangoztatni magukról, hogy ők vizuális típusok, ezzel elhessegetve a kritikákat, hogy ők maguk külsőleg nem tudják hozni azt a szintet, mint amilyen nőkre ráhajtanak.


2. A férfiak szoktak sokkal gyakrabban idegen nőket nézegetni az utcán és az interneten (nézd csak a rengeteg nyáladzó pasit az Instán, Facebookon, stb.), és a párjuk mellett is bőven nézegetik a jó nőket. A férfiak szokták mindig kiemelni, hogy X-Y nőnek milyen idomai vannak, milyen jó csaj, milyen gyönyörű az X-Y. Szórakozóhelyeken is az összes hím ugyanazokat a jó nőket ostromolja, az igénytelenek, a dagik és a jó pasik is.


3. Úgy vélem (de ez már szubjektívebb vélemény), hogy a férfiaknak nehezebben akaródzik leadni a külsővel szemben támasztott elvárásaikat. Csak az elmúlt 1 hétben hány és hány olyan kérdés volt itt a GyK-n, hogy magát csúnyának, vagy "nem valami jól kinézőnek" tituláló férfi a lehető legtermészetesebb módon(!) tette fel a kérdést, hogy "most végre lehet jó nőm?" Például az a srác, akinek a munkahelyére új, gyönyörű kollegina érkezett, egy irodában lesznek; vagy az a GyK-s kolléga, aki három szép nővel beszélgetett egyszerre, de jelentősen feljavított, megszerkesztett képekkel, és hónapokig beszélt velük abban reménykedve, hogyha megszeretik, majd nem nézik a külsejét (két ilyen kérdés is volt pár napon belül). A csúnyácskább nők azért hamarabb le szoktak szállni a földre e téren, bár más hasonlóan csúnya srácok nekik sem kellenek, de átlagosabb, jellegtelenebb srácokkal jóval hamarabb beérik, mint a hasonló alkatú férfiak ugyanezen nőkkel. Én legalábbis női kérdezők között sokkal több olyat láttam már, hogy tisztában vannak a realitásokkal, és aszerint válogatnak.

2023. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
13.- ha ugyanarra gondolunk, akkor az a pasi konkrétan egy jóképű rokona képeivel ismerkedett abban bízva, hogy a nők a személyes találkozón majd elnézik neki ezt a kis füllentést :D LOL
2023. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

14

Igen, de volt egy másik hasonló kérdező is, aki jelentősen feljavított képekkel ismerkedett három nővel egyszerre :) Megtaláltam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Túl

sokat

nem lehet

ebből az egész

kérdésből és válaszból

következtetéseket levonni

mert össze vissza és kaotikus

2023. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Igazából valóban sokkal fontosabb a külső a nőknek, mint a férfiaknak, csak nem úgy, ahogy te beállítod.


A nők eleve jobban adnak a külsejükre, mint a férfiak többsége. Egy átlagos férfinek jó, ha le van vágva a haja, pár naposnál nem nagyobb a borostája és egy póló-farmer van rajta.


Ezzel szemben egy nem különösebben csinos nőnek frissen mosott és beállított a haja, van rajta valamennyi smink, szőrtelen az egész teste, illatozik, a ruhája mutat valami összhangot.


Szerintem emiatt egyrészt férfiként demagóg előadni, hogy nekem nem számít a külső, hiszen egyszerűen még az átlagos, szürke leányka is sokkal igényesebben néz ki, mint egy átlagos férfi. Férfi vagyok, ebben van önkritika.


Másrészt meg ha fontosabb is nekik a külső, az inkább igényességre, nem adottságokra vonatkozik első sorban - legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2023. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

15-en is láttam tarskereson olyan pasit,akinek a képen látszott, hogy beauty filter használt 😆

Muszempilla, meg egkek szemek...

2023. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Nem tudom, mit nyersz akkor, ha valaki kimondja, hogy sokkal fontosabb a nőknek a külső, mint a pasiknak.


Én speciel nem gondolom így, de mondjuk ki a kedvedért, hogy igen, ez így van. A nőknek sokkal fontosabb, sőt, a férfiaknak egyáltalán nem is számít! (sic)

Ettől te kevésbé lettél ronda? Ettől kevésbé lettél frusztrált? Több pénzed lett? Ki lett fizetve az albérleted? Kaptál ingyen étkeztetést? Fel lett tupírozva a kispárnád alváshoz? Mi történt? :D

2023. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor probléma megoldva, ha csinálsz magadon 1-2 plasztikai műtétet + formában tartod magad, akkor garantált h lesz csajod. Ez tök király!
2023. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!