Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelség oka lehet valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelség oka lehet valóban kizárólag csak a külső tehát tényleg egy rendes, intelligens normális férfi csak nem néz ki jól?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Például itt van ez a kérdés, belinkelt egy külső adottságokkal rendelkező férfit, szinte mindenki fújolta és hogy borzalmas és nem piszkálná meg szb.... közben ez a férfi lehet egy normális, rendes, intelligens férfi, csak nem néz ki jól és ezért soha az életben nem lesz Tá

trsa tehát incel


2023. szept. 10. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát nemtom, akik itt az oldalon incelnek vallják magukat, azok egyértelműen nem normálisak belsőre.

Természetesen biztos, hogy vannak incelek, akik tök okésak csak nincs szerencséjük.

De azt egyértelműen kár kijelenteni, hogy az incelség egyetlen oka a rossz külső, mert ez szimplán nem igaz.

2023. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem, az incelség oka valójában az, hogy az illető hímnemű gyárilag teljesen hülye és szerencsétlen pancser, aki mindezek mellé még nagyképű is, és meg van róla győződve, hogy neki "jár" a modellalkatú szépségkirálynő, csak mert egy pár centis kinövés lóg a lába között.
2023. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Én írtam a 12-es választ ott most. Ennek a csávónak nem a külsejével van a baj, hanem az igénytelenségével. Arcara szerintem semmi baja, kopaszon sem lenne semmi baja. Ha normális és intelligens lenne, szimplán letolná a haját.
2023. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Menj be egy átlag kocsmába, és olyan férfiak ujján is látod a karikagyűrűt, akik embernek is alig néznek ki.


De ha úgy nézel ki mint abban a kérdésben a férfi, akkor lehet hogy egy ugyanilyen kinézetű nőnek kéne udvarolnod. Tudod lehet hogy normális, jó személyisége van meg minden...

2023. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Távol áll a normálistól ez a csávó :D de nem hiszem hogy voltak gondjai a csajozással
2023. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egész jó nő a felesége
2023. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem. Ha pl.: baromi jól is néz ki a pasi, de nulla önbizalma van, estelen/töketlen, nem tud kommunikálni, félénk, lúzer stb. akkor így is könnyen incellé válhat.
2023. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Na én vagyok az akit a 7es leírt bár nem vallom magam incelnek
2023. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Van pl egy haverom, régebben elég népszerű volt a csajok körében, de egy szakítás eléggé rottyra vágta, jól belevetette magát az éjszakákba amiben eleinte ugyan voltak alkalmi csajok, de azóta inkább csak a piálás meg a gamelés maradt. Még nekünk, a haverjainak is alig akar kimozdulni. Néha randizik, de vlaójában egyszerűen eltört benne valami, nincs senki aki igazán megfogná.


És ha nekidurálja magát, hogy na most akkor csajozni fog, akkor is 3 elutasítás után abba is hagyja aznapra. Ami lássuk be, elég szar, 10 alatt nem kéne abbahagyni.


Szóval bizonyított tény, hogy képes lenne becsajozni, egyébként egész jó partynak is minősül, stabil háttér, érdekes hobbik, saját projektek, teljesen okés külső... csak mentálisan rottyon van.


És így bizony már vagy 4-5 éve nem volt nője és szerintem vagy 3-4 éve alkalmija sem. De persze vágyik rá csak.. nincs hozzá elég belső ereje.


Azaz a tiszta definíció szerint incel. És ezáltal jól rá is cáfol a kérdésben hozott állításra.


Igaz, a srác elhatárolódik az incelektől, tekintve, hogy incelnek vallani magad nem pusztán azt jelenti, hogy rég vagy soha nem szexeltél, ez - akár akarjuk, akár nem - bizony magával hoz egy ideológiát, világlátást is. Amivel ő abszolút nem ért egyet.

2023. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Az itt sírok messze vannak a rendes, normális, intelligens férfiaktól. Másrészt ti topmodelleket is fujoltok.
2023. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!