Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelség oka lehet valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelség oka lehet valóban kizárólag csak a külső tehát tényleg egy rendes, intelligens normális férfi csak nem néz ki jól?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Például itt van ez a kérdés, belinkelt egy külső adottságokkal rendelkező férfit, szinte mindenki fújolta és hogy borzalmas és nem piszkálná meg szb.... közben ez a férfi lehet egy normális, rendes, intelligens férfi, csak nem néz ki jól és ezért soha az életben nem lesz Tá

trsa tehát incel


2023. szept. 10. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
A linken a pasi messze nem olyan ronda, hogy emiatt ne legyen nője, viszont a frizurája elég hervaszto, de ezen könnyen lehet segíteni.
2023. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

"akkor is 3 elutasítás után abba is hagyja aznapra. "


Egyszerűen nem értem, hogy mit is vártok ismeretlen nők zsinórban való leszolitasatol.

2023. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

12, ne tőlem kérdezd.

De pont ott voltam mikor erről vitázott egy másik haverommal.

A másik haver mondta, hogy 3 után abbahagyni hülyeség, ő olyan 10-15nél kezd elfáradni egy este. De ennek a srácnak jóformán mindig van valakije, mert bizony 10-15ből már összejön 1-2 elérhetőség amit aztán tovább lehet fűzni.


Szóval hogy mit várnak a csjaok leszólításából? Hát ezt:D És működik is:D

nyilván nem a hetesbuszról beszélünk reggel 8kor, hanem szórakozóhelyről.

2023. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert nem kell nekem egy dömperfejű, nagypofájú, ordenáré feminista tehén, még nem érzem magam "incelnek"

Ez a lecsúszott, okádék nők önvédelmi mechanizmusa a társkeresési piacon elért kudarcaiknak.

Pont, mint a feminista nőké, alakítanak egy nyomi csoportot, ahol adják a visszaigazolást egymásnak, milyen jól csinálnak mindent, és aki nem ért evvel egyet, az béna.

Az a tipikus vakok között a félszemű a király....

2023. szept. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%

Ha csak egy valamiben nem jó az ember az pont elég hogy nő közelébe ne kerüljön.


Pl


Nem jóképű

Egyszerű melós

Dagadt

Csak átlag 16 cm van neki

Alacsony pl 175 cm

2023. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Ha egy férfi nem néz ki jól, a nők még csak szóba sem állnak vele. Így nem derül ki, milyen a személyisége, tehát kizárt, hogy az lenne az ok.
2023. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14, de ki beszélt arról, hogy mások hívnak incelnek? Az incelek jellemzően maguk tekintik annak. Az incel wikit sem rosszindulatú feministák csinálták, stb...


15, hát én ezt 173 centis férfiként baromira nem támasztom alá:D Nyilván nem kezdtem 170 centinél magasabb csajokkal, de hé, nem Hollandiában élek, a csajok többsége nincs 170 centi, szóval igazából ezzel meg is oldódott a "problémám":D

2023. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
Incelek mikor hagyjátok végre abba az állandó hisztizést nem veszitek észre azt, hogy ez csak ront helyzeteteken?
2023. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

Alapvetően nem gondolnám, hogy CSAK és KIZÁRÓLAG a külső okozhatja, a nőknél való sikertelenséget.

Én akkor is "sikertelen" voltam, amikor jól néztem ki. Pl. exem is írta anno, hogy nem is érti, hogy lehet, hogy ő volt nekem az első és előtte se csók, se szex nem volt nekem még senkivel. Pedig akkor már 21 éves voltam.

Szerinte az volt ennek az oka, hogy nem látszott rajtam, hogy érdekelne bárki is meg mindig "búval baßott fejem volt". Na most én erről nem tehetek, hogy milyen fejem van, és azt se tudtam hogyan kell "megcsinálni", hogy látszódjon rajtam az érdeklődés.

Alapból introvertált, visszahúzódó, nem harsány (nagyon nem) ember vagyok, nem szeretem a nagy nyüzsgést, a nagy, hangos társaságot. Viszont eljártam otthonról bulizni, inni, kocsmázni, fesztiválozni, volt már akkor is sok haverom barátom, de valahogy a nők nem vettek észre vagy én nem vettem észre hogy észrevettek volna :D

Na most nyilván mindet megmaradt, mert az alap személyisége az embernek nem nagyon változik. Nagyrészt ez is, mint a legtöbb dolog genetikától függ. Ahogy a külsőnk is jórészt ezen múlik, illetve, hogy milyen betegségekre leszünk fogékonyak, mennyire leszünk intelligensek, mennyire fogunk könnyen tanulni, mennyire lesz az ember jó szociális érzékű stb.

Ezeket szinte mind a szüleinktől örököljük, és IGEN, nem tagadom, hogy mindenen lehet fejleszteni, de azért ezek a dolgok erősen limitáltak.

Szóval az alap problémáim és az ismerkedésbeli abszolút tapasztalatalnságom mellé bejött még az is, hogy a külsőm erősen elkezdett romlani.

Kopaszodni kezdtem, megőszültem félig, elromlottak a fogaim stb.

Mindezt tetézte, hogy a csajom is megcsalt, kidobott és durván megalázóan tette mindezt. Azóta sem igazán tudtam feldologzni ezt, én soha nem vágytam arra, hogy sok nővel legyek, hogy csajozzak, csak egy aranyos, normális hozzám illő nőt szerettem volna mindig is, akivel lehéletem az életem.

Azóta rájöttem, hogy ez baromi naiv dolog, de hát akkor még máshogy gondolkoztam.

Szóval alapvetően most a külsőm,ben látom a gátló tényezőt és tudom, hogy amúgy lenne esélyem, meg simán próbálkozhatnék, mert egyébként eléggé jóképű vagyok még mindig, de valahogy nincs önbizalmam és bátorságom próbálkozni.

Szóval a külsőt érintő hiányok leginkább közvetetten okozzák a sikertelenséget azt gondolom.

Illetve tegyük hozzá hogy ha valaki olyan dolog miatt nem tud/nem mer próbálkozni és lesz sikertelen, ilyen pl. ha szar genetikád van és szar külsőt örököltél, nyilván rengeteg munkával akkor is lehet sikeres, de ahhoz sokkal nagyobb szerencse és milliószor több befektetett munka, idő, energia kell, mintha legalább átlagos vagy esetleg átlag feletti lenne.

És nem is ez feltétlenül a baj, hanem az úgymond "megtérülése" az egésznek igencsak kétséges illetve rossz arányokkal bír.

Persze az élet nem igazságos, ezt el kell fogadni, de szarabb külsővel merni próbálkozni az azt is jelenti, hogy iszonyatosan kemény és szilárd lélekkel kell rendelkezni, hogy a durva pofára esések ne roppantsák meg az embert.

Szerintem nekem nincsen meg ez a gátlástalan nyomulásra való készségem.

Mert ezt szoktam látni én is, hogy szarabb külsővel is vannak sikeres emberek, de az közös mindben, hogy nagyon társasági emberek, jó dumájuk van, igazi szófosó gépek és imádnak a középpontban lenni.

Akinek viszont ez sincs meg, hát maximum valami rettentő nagy szerencse segíthet, vagy valamiben bőven átlag feletti lesz. Mondjuk vagyon, pénz tekintetében. Bár ez meg nem igazi vonzalom, de talán ez már más téma.

2023. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!