Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek viszonylag későre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek viszonylag későre jött össze barátnő, tulajdonképpen min kellett változtatnotok?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sablonos válaszok vannak, ha valakinek nem jön össze barátnő az a) csúnya b) lúzer c) sz.r személyisége van. Viszont a való életben szerintem nagyon sokszor nagyon értékes, intelligens embereknek sem jön össze pusztán csak amiatt, hogy néhány visszautasítás után elvesztik a kedvüket és nem próbálkoznak vagy egyszerűen nem kerülnek olyan társaságba, ahol felfigyelhetne rájuk egy nő és megismerhetné azt az oldalukat is, ami miatt vonzók tudnának lenni. Van egy unokatestvérem, aki nagyon jószívű, segítőkész és csak harmincas évei végére jött össze neki egy barátnő, aki szerintem ki is használja, de eddig valahogy inkább csak haverokkal volt el és érdemben szerintem nem változtatott semmit csak éppen került egy csaj a közelébe, akinek megtetszett. Szóval nem volt ez a nagyon nagy pálfordulás, inkább csak szerencse kérdése volt. Persze ez valószínűleg a ritkább eset.

2023. szept. 10. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, igazából engem egész sokáig nem nagyon érdekelt a kapcsolat, kb. 18 éves koromig nem foglalkoztam ezzel, a saját dolgaimmal voltam elfoglalva. Meg éretlen is voltam az egészhez. Nem volt olyan, hogy konkrétan valamin változtassak, nem emlékszem ilyesmire.


35f

2023. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Akinek 30 körül vagy felett lett először nője az annyi, hogy összehozott magának egy anyagilag sikeresebb, stabil életet, ami vonzó lett egy magát már kibulizott megállapodni akaró nőnek. De attól még ő maga nem lett vonzó a nőknek! Ne éljetek már ekkora álomvilágban. Sok nő megállapodik egy közepeske neki őszintén igazából nem tetsző pasi mellett gyerekcsinálásra, mivel nincs annyi jó pasi a világon, hogy minden nőnek jusson egy megállapodni. Minden más duma csak bullshit. Se magatokat, se egymást ne akarjátok már átverni.
2023. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
30as nők, egy resze is nagyjábol frlnő már. Ők kitomboltak magukat es inkabb beletörödnek egy atlagos pasiba aki megbizhato és stabil minthogy osszejojjenek mrg egy kennel, ami ugyis felre****. Persze ez a kevesebbik.
2023. szept. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dobtam az elveimet és belevetettem magam a hülyeségbe, aminek meg is lett a gyümölcse. Azóta nincs de azt is bánom, hogy volt.
2023. szept. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

12. Ez a red pill..

hát én pont azon dolgozom, hogy átlendüljek ezen a gondolkodáson, de nem egyszerű


Amikor az alfát nem szerezheti meg jó lesz a béta is


Ezért inkább nem randizok, vagy csak komolytalanokkal 27 éves kor feletti nőkkel

2023. szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
A fiúknál nincs ilyen, hogy "lányok, akikkel csak szórakoznék, de nem venném őket feleségül"? És lányok, akiket meg elvennének?
2023. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít viszonylag későnek?

21 (már majdnem 22 voltam) évesen lett először (és utoljára) csajom, a vakszerencse sodort minekt össze és ő valamiért annyira odavolt értem, hogy kvázi "felszedett".

Na jó igazából hónapokig húztuk egymás agyát, meg egyszer velem akart lenni másszor már inkább nem, volt hogy úgy voltunk inkább nem is akar semmit tőlem, volt hogy csak "kavarni" akart stb. Aztán végül összejöttünk. Mondjuk akkoriban még jól néztem ki, csak a csajozáshoz voltam rettentő, de valami eszméletlen béna...

Aztán megcsalt és kidobott, már nem feleltem meg az igényeinek.

2 éve aztán a covid után kiszabadulva, összejött pár "érdekes" dolog, volt egy alkalmi "kapcsolatom" is, majdnem összejött egy normális kapcsolat is, de végül abból nem lett semmi én pedig feladtam a dolgot végleg.

Ahhoz hogy 2 éve mindez "sikerüljön" annyit változtattam, hogy igazából "kifordultam" önmagamból, minden hülyeségben benne voltam, balhéztam és eléggé pofátlan, sokszor gátlástalan módon kezdtem viselkedni. Eljártam folyamatosan kocsmázni, főleg egy haverommal aki szintén elég zűrös volt akkoriban, bebaßtunk mindig mint a szar, drogoztunk és fostam mindenre jó magasról. Simán beleálltam minden balhéba, voltak verekedések, összetörtem magam párszor stb.

Érdekes ez valahogy bejött a csajoknak, amikor normális, szerény, intelligens ember módjára viselkedtem, mint amúgy ahogy szoktam az valamiért nem volt elég jó senkinek.

2023. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!