Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nagyon szép, gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagyon szép, gyönyörű testű nőket mint akik instán vannak, tényleg csak nagyon jó külsővel és egzisztenciával lehet szerezni?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok és mindig nézem ezeket a nagyon szép nőket instán, hogy olyan jó lenne ha lenne valaha ilyen barátnőm mert eddig még szexelni sem szexeltem ilyen nővel. Oké tudom sportolni kéne mert apatestem van és jobb munkát vállalni mert 400 a nettóm de nehéz.

Amúgy igaz van kedves aranyos barátnőm, és nincsen is elhízva, vékony 29 éves de értitek nem olyan nagy formás a melle, lapos popaija van, nincsen olyan szép darázsdereka stb....

Persze aranyos szeretem nem erről van szó csak azért vágyok ilyen szép nőre


2023. szept. 8. 12:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Szakítás, ne pazarold az idődet ilyen nőre. Nem éri meg folytatni a kapcsolatot.
2023. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, neked két dologra van szükséged, meghozzá mihamarabb:


1. A barátnőd (feltéve, hogy van, amit erősen kétlek) szakítson veled és találjon egy valódi férfit a helyedre.

2. Mihamarabb ess át egy kémiai kasztráláson.


Nem vagy alkalmas párkapcsolatra és meg kell előzni, hogy a nőket csesztesd.

2023. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha jóképű vagy, jó nőket keresel. Ha nem vagy az, valami mással kell kompenzálni, tudás, szív, pénz, stb. Kinek mi.


Az egyszer biztos, hogy a külső első körben mindent visz, ugyanis a szexuális vonzalom az innen ered. Ha te egy bomba nő lennél, leállnál egy igénytelen pasival? Te is csak a felső polcról válogatnál. Ha van pénzed egy 10 éves Octaviat választanál, vagy egy vadi új Lexus-t? Lehet siránkozni, de minek?!

2023. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: tényleg.
2023. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
48. ok, amiért felesleges nőként kapcsolatban lenni. Csak pótlék vagy.
2023. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kamu negedesen, provokalosan fogalmaz lehanyom a kérdést fúj
2023. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Azoknak a 95%-a prosti, úgyhogy elég, ha pénzed van :D
2023. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem neked guminőd van maximum, nem igazi barátnőd.
2023. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

🤮

Válaszod túl rövid. Ennél részletesebb választ írj!


🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2023. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!