Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél már lassan az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél már lassan az is kizáró tényező ha egy férfi nem passzív jövedelemből keres sokat?

Figyelt kérdés

Végül is kereshetsz sokat ha értesz valamihez, pl. IT, és külföldre dolgozol ki, DE még akkor is úgymond rabszolga vagy, mert kötelességeid vannak. Fel kell kelned, meetingeid vannak, el kell végezni a feladataidat, néha utazgatnod is kell stb. Tehát rabszolga vagy végső soron akkor is.

Hallottam már nőről akinek már ez is béta férfi tulajdonság ha egy férfi úgymond rabszolgaként él, tehát dolgoznia kell. Manapság már az is kevés ha egy férfinak milliós fizetése van, de az aktív jövedelem, azaz dolgozni kell érte? Nem passzívan jön értékpapírokból, befektetésekből, ingatlankiadásból meg ilyenek, az már béta hím?


2023. szept. 2. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

En utálom azokat akik amig en dolgozom szinte lébecolnak.

Állandoan másokkal kezdenek kavarni.

2023. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége is dolgozik. Ezt azért ne felejtsd el. Ha nem olyan nőkkel kezd valaki, akik nem dolgoznak, akkor nem lesz elvárás, hogy ő se dolgozzon,mert úgyis mindegy, hogy a munkahelyén van abban a 8 órában, vagy otthon, mikor úgysincs otthon a nő se.

Én pl teljesen normál keresetet "várok el", de cserébe nagyon sok szakma kiesik, mert azt is elvárom, hogy ne csak aludni járjon haza a pasi. Mert számomra az nem kapcsolat, hogy ő kamionos és havonta két hetet el van, vagy pilóta,orvos,stb., és épp csak hazaesik, két puszi és dől az ágyba.

2023. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ne higgy el mindent hülyeséget.
2023. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottam már nőről akinek már ez is béta férfi tulajdonság ha egy férfi úgymond rabszolgaként él, tehát dolgoznia kell."


Az, hogy milyen kitalált helyzetekkel hergelitek egymást incelfórumokon, nem számít tapasztalatnak.

2023. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kiknél próbálkoztok, de mintha nem is emberek lennének a nők, úgy írtok. A nők is olyanok, mint férfiak, vki ezt keresi, vki azt.
2023. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4, pontosan ezt akartam írni! Rengeteg nőt ismerek, de ilyet még soha nem hallottam senkitől, sőt. Olyan unalmas már ez a folytonos agyatlan provokáció.
2023. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hallottál már ilyet? Wow! Hallottatok már pszichopatákról, tömeggyilkosoktról, pedofilokról, nyárcisztikusokról? És akkor mi van, releváns, hogy nekik milyen hülye vágyaik vannak? Akkor te ehhez akarsz igazodni? Te dolgod. Ha te minden nőnek meg akarsz felelni...ostorozd magad.....


Szerintem nem rabszolga valaki azért, mert számára elfogadható pénzért dolgozik.

2023. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!