Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Kizáró tényező lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kizáró tényező lenne nálatok ha egy pasi nettó 1,8 milliót keres (IT, külföldre dolgozik) de teljesen tájékozatlan tutyimutyi a fizikai munka világában?

Figyelt kérdés

Anyagilag viszonylag rendben van, mert az USA-ba dolgozik remote-ban, azok jól fizetnek nem úgy mint a magyar cégek. Viszont most is bekopogott egy melós aki a szomszéd lakást felújítja, hogy megkérje reggel vegye már le a vízmértéket az ajtóról mert addig megköt a púrhab és azzal támasztja ki. Erre azt sem tudta mi az a vízmérték meg a púrhab, ott kellett magyaráznia neki még egy melósnak is. Pedig hát nem egy atomfizika.

Kizáró tényező lenne számotokra ha egy férfi ennyire tájékozatlan a fizikai munka világában, vagy ennyi pénzért már elnéznétek neki?


2023. aug. 7. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
PST timezoneban dolgozol? Az mar onmagaban valook.
2023. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ha 1,8 milliót keresnék abból megvenném az egész melóst purhabostul úgy ahogy van egyben az egész embert. Szerinted érdekelne, hogy mit gondol?

Annyi pénzből egy egész melósbrigádot kibérelnék.

Ne szórakozzunk már.

Nem mindenben kell jónak lenni.

Mondok egy extrémebb példát: Vinicius Junior azt sem tudja hogy mi az az ABC, mégis simán becsajozik.

2023. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Az életképtelenség nem egy olyan dolog, amit el kell nézni szerintem.

Most nem azt mondom, hogy gletteljen meg építsen ágyat, hanem vigyen arrébb egy vízmértéket :D

Érted, én tudok csaptelepet szerelni, apróbb dolgokat megcsinálni/kicserélni a kocsimot, zárat cserélni ajtón, felfúrni egy polcot, összerakni egy ikeás szekrényt, hótt ciki, ha egy pasi ilyet nem tud sztem.


Erről az jut eszembe, hogy egyszer még egyetemista koromban átmentem egy ismerősömhöz, 3-an laktak ott fiúk, ebből egyik mérnök (!), és állt a víz a csapban, mert eldugult napokkal ezelőtt (!) és már minden vackot beleöntöttek. Én fogtam, szétszereltem a csőszifont, leengedtem a vizet egy vödörbe, a szifont kitakarítottam, visszatettem, a három srác - nem viccelek - tátott szájjal nézett rám mintha valami óriási dolgot csináltam volna. Nemár, srácok,ennyit illik... :D

2023. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én be tudok verni egy szöget a falba, azt is ferdén.
2023. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A legcikibb az, amikor nem tudja megnyomni a bekapcsoló gombot a tv távirányítóján. Azokat még én is lenézem!
2023. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem zavar. Erre vannak a mesteremberek.

Sokkal jobban zavar a kontár munka és az én mindenhez is értek hozzáállás, aminek a vége úgyis szerelő lesz.

2023. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Elképzelve ha en megcsinálok egy kilincset vagy làtom hogy felkéne fúrni a szekrényajtót, vagy leszedek egy hűtőajtot es a masik oldalára rakom (youtibe videokon is van)es ott toporogna mellettem, hát lehozó lenne.
2023. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

#3

Nem értem miért kellene alapnak lenni?

Én gimibe jártam, utána egyetemre. Dolgoztam közben egy-két helyen (pl. mezőgazdaság, gyár). Után irodába kerültem és csak irodai munkáim voltak.

Soha életemben nem találkoztam a vízmértékkel, mert lesz*rom. Ettől függetlenül sportos férfi vagyok focizok hobbiszinten és járok edzőterembe.

Ha valami munka kell akkor keresek egy szakembert. Aki minden képzettség nélkül így hozzányúl az nem szakember, hanem egy mekkmester. Az Isten őrizzen az ilyenektől, rosszabb lesz mint előtte volt!!!


De ha én azt mondom az egyszerű melósnak, hogy hülye mert nem tud megírni egy emailt vagy nem ért az excelhez akkor fordított esetben vérig lenne sértve, ugye?


Egyébként attól hogy valaki valamivel nem találkozott az életben nem azt jelenti, hogy hülye. Hanem azt hogy nem találkozott még az adott problémával.

2023. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem kizáro ok..
2023. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Nő létemre ha ezeket megtudom csinálni akkor férfias vagyok?😅

Barátnőmnek volt egy ilyen párja évekig, és hiába mindenki azt gondolja, hogy jó nekik, van pénz, jól élnek… azért ez nem minden. Hétköznapi dolgokat nem csinált meg, soha egy mosogatás, takarítás, aztán az ilyen ház körüli dolgokról ne is beszéljünk.

Pénz ide vagy oda, a mindennapi élet nem csak annyiból áll, hogy gép előtt ülünk és kész, számomra lelombozó lenne, ha hamarabb cserélek ki egy villanykörtét vagy egy pótkereket mint a pasim.

Mondanom sem kell a barátnőm elhagyta aztán ezt a férfit, szinte semmiben nem tudott rá támaszkodni, és amikor arra gondolt, hogy közös háztartás és gyereknevelés, rendesen meg is ijedt.

2023. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!