Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúly tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúly tényleg akkora nehezítő tényező a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is számtalanszor leírják, hogy ha túlsúlyos vagy először fogyjál le, ne is reménykedj addig, hogy bárkinek tetszhetsz, aztán ha körülnézünk az utcán nagyon sok kövér embernek van párja. Igazából mindegyik felállásra van példa, hogy csak a nő kövér, csak a férfi vagy mindketten azok. Persze instán nem mutat olyan jól a kép, de egyébként a szociális készségek sokkal többet számítanak. Nekem is van olyan barátom, aki tök jól néz ki, sportos, izmos, de semmit sem ér vele, ha nem tud határozottan fellépni olyan helyzetekben, amikor meg kell szólítani egy nőt. Más meg pocakosan is talál barátnőt, mert van beszélőkéje és humora.

2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
Vannak kivételek, mint mindenben, de a legtöbben nem vonzódnak a túlsúlyos emberekhez.
2023. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
22%
Van 1-2 kivételes eset. De arányában azt látni hogy amelyik férfinek túlsúlya van … az egyedül van hosszú távon.
2023. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
1%

Ha pénzes pasas vagy, kb tökmindegy, hogy nézel ki.

Valami instamaca fix, hogy betalál, de lehet, több is.

Ha meg szereted a fenolos, meg arzénos, káliumos szószt, kifejezetten ajánlottak az ilyen hölgyikék.

2023. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Nekem vékonyan is irtó nehèz olyat találni aki nem kihasználni akar vagy foglalt.

Tökmindegy a külső

2023. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy az utcán együtt látsz párokat, az nem azt jelenti, hogy ők őszintén vonzódnak egymáshoz és kívánják egymást. 100 másik okból lehet együtt még egy nő egy férfival, nem csak azért, mert őszintén szexuálisan vonzónak találja. Te olyan nővel szeretnél együtt lenni, aki őszintén vágyik rád.
2023. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
Te nem akarod azt, hogy amikor a tükörbe nézel, elégedett legyél?
2023. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%
Valasszuk kette. Ha ismeretlen not akarsz felszedni, akkor igen, szinte tuti lepattint, ha tulsulyos vagy. Ha viszont tarsasagban, suliban, munkahelyen meg tud ismerni es akkor probalkozol be, akkor siman atmehetsz a szuron.
2023. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%
Én megmondom őszintén, hogy soha nem értettem azt, hogy hogy lehet egy túlsúlyos vagy pocakos emberhez vonzódni. Nem arról beszélek, hogy nem lehet senkinek egy kis hasa, mert minden mensim előtt nekem is van pocakom, de ez természetes, ez ellen nem tudok tenni. Egyszer egy buszon véletlenül rám dőlt egy duci ember, és a hasa az én hasamhoz nyomódott. Hát mondanom sem kell, mély nyomokat hagyott bennem, és ezt nem tudnám elképzelni szex közben, hogy a hasa az én hasamhoz ér.
2023. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
37%
8. Egyetértek. A dagadt nőket még így is van, aki megk*rja őszinte vonzalomból, de a dagadt férfiaknál tényleg teljesen esélytelen, hogy valaki a külsejük miatt vonzódjon hozzájuk.
2023. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%
8-as vagyok: nem teljességgel esélytelen, mert lehet attól még barátnőjük, aki vonzódik hozzá, de akkor 1) vagy ő is túlsúlyos, 2) a túlsúly számára vonzó, ami előfordulhat.
2023. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!