Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúly tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúly tényleg akkora nehezítő tényező a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is számtalanszor leírják, hogy ha túlsúlyos vagy először fogyjál le, ne is reménykedj addig, hogy bárkinek tetszhetsz, aztán ha körülnézünk az utcán nagyon sok kövér embernek van párja. Igazából mindegyik felállásra van példa, hogy csak a nő kövér, csak a férfi vagy mindketten azok. Persze instán nem mutat olyan jól a kép, de egyébként a szociális készségek sokkal többet számítanak. Nekem is van olyan barátom, aki tök jól néz ki, sportos, izmos, de semmit sem ér vele, ha nem tud határozottan fellépni olyan helyzetekben, amikor meg kell szólítani egy nőt. Más meg pocakosan is talál barátnőt, mert van beszélőkéje és humora.

2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
66%

20.

Van ilyen is.

Jó annak, aki olyannal is tud lenni, aki nem igazán az esete, és nincs meg az a bizonyos szikra.

Számtalan ilyen eset van, főleg a hírességek világában.

Nagyon sokan nem vagyunk képesek erre.

Én pl nemtudnák nagyon túlsúlyos nővel lenni, akkor sem, ha nagyon rendes lenne, és miliárdos vagyonnal rendelkezne.

Inkább egy vékonyabb kis bolti eladó, vagy tanár, akire ha ránézek, azt mondjam, hogy

"Úristen, ki ez a lány."?

2023. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek 21-gyel. Én pl. nem tudnék együtt lenni egy olyannal, aki "nákol" - no offense, de engem taszít, ha valaki nem a köznyelvi normáknak megfelelően beszél vagy ír. A férfiak 70%-át ki is zártam ezzel.

Szóval ja, nem könnyű.

2023. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
22%

22.

Na ezért nem lesz neked senkid.

Mert apróságokkal foglalkozol, és a müveltség mindenek fölött.

Gondolom hogy egy több diplomás Úri hölgy vagy, aki szóba nem állna senkivel akinek nincs minimum egy diplomája.

2023. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
22. mi az a "nákol"?
2023. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
23-vagy egy kis túlsúlya? 😀
2023. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
13%

24.

Az a baja, hogy azt írtam, hogy " nemtudnák."

Ő szerinte nemtudnék a helyes.

Én úgy tudom, hogy mindkettő, de ez egyébként totál apróság.


Tudod, ez az az eset, amikor ha meleg van az a baj, ha hideg, akkor meg az.

Egyébként valószinüleg túlsúlyos a hölgy, mert azoknak semmi nem tetszik, és innen fúj a szél.

21#

2023. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem szerinte, hanem a magyar helyesírás szerint.


Én tudnék, ők tudnák.


Egyetértek vele, nekem is műveletlennek tűnik ilyentől bárki, és diplomám sincs.

2023. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
15%

Lehet, hogyvigszad van 27, de ez akkor is kukacoskodás.

Ennek az egy szónak a picit helytelen használata még nem jelenti azt, hogy valaki műveletlen.

Helyesírás versenyeken pl ha az elérhető max pontszám 100, az tuti biztos, hogy 100 pontot senki nem fog elérni, mert olyan nincs.

Kresz vizsgán is, 5 pont hibával még sikeres a vizsga.

De pl a sportban is, ugró, dobó számokban 3 kisérleted van.

Olyan nincs, hogy valaki tökéletes.

Se nyelvtanban, se matekban, se fizikában, semmiben.


Jól is néznénk ki. Lenne egy jó első randi egy szép csinos lánnyal, aki a végén azt mondaná, hogy szivesen találkozNÁK még veled.

Erre én azt mondanám, hogy én sajnos nem, mert te műveletlen vagy, mert ezt a szót nem mondtad jól.

Hát nem lenne nevetséges?

Arról nemis beszélve, hogy a picit butácska lányok, nagyon vonzóak tudnak lenni.

Cukik, amikor bambán néznek előre, és azt se tudják hol vannak.

Én pont ezért, a túl okos nőket nem kedvelem. Azt hiszik, hogy ők itt a földön az Atya Isten.

Persze van kivétel is, őket tisztelem becsülöm.

2023. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
24%

"Helyesírás versenyeken pl ha az elérhető max pontszám 100, az tuti biztos, hogy 100 pontot senki nem fog elérni, mert olyan nincs."


Miért ne lenne? Ha 100 pont elérhető, annyit lehet elérni. Nem sok mindenhez értek, de egy helyesírás versenyt pont megnyernék.

2023. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
95%

"Erre én azt mondanám, hogy én sajnos nem, mert te műveletlen vagy, mert ezt a szót nem mondtad jól.


Hát nem lenne nevetséges?"


Nem.


"Arról nemis beszélve, hogy a picit butácska lányok, nagyon vonzóak tudnak lenni."


Számomra taszítóak a buta férfiak.


"Cukik, amikor bambán néznek előre, és azt se tudják hol vannak."


Hányadék vagy.

2023. aug. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!