Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúly tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúly tényleg akkora nehezítő tényező a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is számtalanszor leírják, hogy ha túlsúlyos vagy először fogyjál le, ne is reménykedj addig, hogy bárkinek tetszhetsz, aztán ha körülnézünk az utcán nagyon sok kövér embernek van párja. Igazából mindegyik felállásra van példa, hogy csak a nő kövér, csak a férfi vagy mindketten azok. Persze instán nem mutat olyan jól a kép, de egyébként a szociális készségek sokkal többet számítanak. Nekem is van olyan barátom, aki tök jól néz ki, sportos, izmos, de semmit sem ér vele, ha nem tud határozottan fellépni olyan helyzetekben, amikor meg kell szólítani egy nőt. Más meg pocakosan is talál barátnőt, mert van beszélőkéje és humora.

2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem hobbista szinten sportolok de mellette nem figyelek úgy a kajára, hogy látszódjon is. Ezáltal meg sem néznek mert ha valaki lát azt gondolhatja egész nap gép előtt ülök :D de leszrom már.
2023. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
10. A túlsúly nem vonzó egyetlen nő számára sem egy férfin. Ha túlsúlyos férfit látsz nővel, akkor az a nő a túlsúly ellenére van együtt a férfival más okokból. És most a valódi hájas emberekről beszélek, nem arról, hogy egy nagydarab erőemelő (rengeteg izommal) rengeteg hájjal is rendelkezik.
2023. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

A komolyabb túlsúly 10kg+ az drasztikusan csökkenti a normális kapcsolat kialakulásának lehetőségét.

Sajnos ez van. Kérdezd meg a túlsúlyos csajokat.

Ugyan annyi jelentkező van rá hogy ágyba vigyék őket mint a vékony csajoknak, de párkapcsolatot töredéke akar velük.


Ez a ki mennyire túlsúlyos kérdés testalkattól függ. Van akin az 5kg is nagyon látszódik van akin meg a 15kg se annyira.

Ezért írtam saccra egy 10kg -t.


Ha lefogysz sokkal több lehetőséged lesz. Ez tény. Kevés nő komálja vagy fogadja el a túlsúlyos pasikat, még szex re se nagyon. Kivétel mindig lesz de ez a nagy büdös helyzet.


Saját magam példájában is ezt élő egyenesben tapasztalom.

Igen összeomlott az életem, és építgetem, közben sose voltam vékony, de elhíztam nagyon. Főként mert a covid és a home office lakásba kényszerített, meg jött ez a vacak is a nyakamba depressziós lettem, anyagilag is összeomlott az életem.

Rajta vagyok az ügyön de a magam módján és nem 3 hónap alatt dobom le azt a 30-t ami rajtam van.

Nagyon nagyon régóta szenvedek hogy legyen egy normális barátnőm, már minden kikötést leadtam, alap kikötés volt hogy ne igyon és ne cigizzen. Már ezt is elengedtem, és találtam egy helyes csajt. Iszik, cigizik, de amúgy egy hullámhosszon vagyunk és nagyon nagyon kedvelem, érzem hogy neki is nagyon tetszik a személyiségem, és minden szuper lenne de ő vékony mint a piszka fa. Mondta hogy sajnos ezt nem tudja elfogadni nálam, és pont. Megbeszéltük, már párszor majdnem átlendültünk egy két dolgon, de mindig leállított. Azt hittem majd akkor ennyi, egy nap nem keresem és hív hogy mi ujs hiányzom neki. De nem bírja átlépni ezt a vonalat.


Tegyél ellene. Minden eldobott kiló után nagyobb lesz az önbizalmad.

Évek óta nem volt barátnőm, és most hogy már minden igényemet leadtam, minden igényt, belefutok végre egybe aki akkor lát meg mikor hízó módjára nézek ki.

Igen az én hibám, de most ez van. Jön egy pasi aki vékony, mindegy milyen lesz vele, eldobja mint egy rongyot és annyi, én meg megtennék neki mindent, vigyáznék rá de ő ilyen és nem tudja elfogadni hogy van még rajtam egy 20 -as a kezdeti 30 ból.


Egyébként az egészséged is jobb lesz pláne ismerve a magyar EÜ -t. Ahol hagynak meghalni egyszerű dolgok miatt is lazán.


Ilyen a világ, fogadd el, nem azonnal kell változást elérni hanem a neked megfelelő útra találni amit tartani tudsz. Ez a kulcs kérdés mert sanyargatva hamar le tudod dobni, de az egy szenvedés, és nem az érzed hogy sikerült hanem hogy vége és felzabálod a hűtőt és kezdődik előröl.


Vannak kivételek akik elfogadják hogy kövér vagy, de az a kevesebb.

2023. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 MolotovPunk ***** válasza:
89%
Én 186 magas 74 kg-os viszonylag sportos férfi vagyok, sokat kerékpározok. Az enyhén dundi nők bejönnek nekem, de túlsúlyos nővel nem jönnék össze. Azért az szexben is fura lenne nekem.
2023. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
28%
Enyhén dundi mit jelent? 168/68 már dundi?
2023. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%

190/78 vagyok. Bármennyit ehetek, nem hízok. A sport szerves része életemnek, több mint 20 évig úsztam hobbi szinten. Jelenleg saját testsúlyos edzésekkel, lépcsőzéssel és túrázással tartom a testem a kívánt formában. Nem kitétel számomra nők részéről a vékony/Barbie baba alkat (pár plusz kg oké, úgyis az összképet nézem), de nagy előny, ha figyel ő is az alakjára, étkezésére és a sport bármilyen formában is, de az élete része.


F41

2023. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 MolotovPunk ***** válasza:
76%
15/ Nálam az még simán megfelelő kategória nőben.
2023. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 MolotovPunk ***** válasza:
76%
A 168 magasság és 68 kiló még oké!
2023. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

Lehet az embernek szerencséje, de az alap felállás az az, hogy a jelentős túlsúly mindenképpen hátrány férfinek is és nőnek is.

A másik.

Az, hogy látunk az utcán olyat, hogy csinos, vékony nő elhízott férfival, az a következők miatt van.:

Ez nem azért van, mert ennek a nőnek tetszenek a kövér férfiak. Amikor 20-25 évvel ezelőtt megismerkedtek, akkor még a férfi is szép volt. Akkor még sármos volt, normál testalkatú.

Ahogy teltek az évek, a férfi fokozatosan gyarapodott. 50 éves korára már könnyen felcsúszik plusz 30 kiló.

De fordítva ugyanez van. Van, hogy jóképű csinos, szép férfi mellett kövér nőt látunk.

Valószinüleg a nő 25 évvel ezelőtt, még playboy nyuszi volt.

Ezért van az, hogy sokszor látunk aránytalan párokat. De amikor az ember ismerkedni akar, akkor mindenki a szépet, a jót, a csinosat, a sármosat keresi.

Na ezért nehéz a társkeresés pl idősebb korban.

Én mondjuk 50 plusszosan férfiként, hatalmas nagyot koppantam. Leadtam 25 kilót, sportolok, jó lett a mozgásom, testtartásom. Szebb lett a fejem, sármosabb lett az arcom, hisz eltünt a "malacpofa".

Azt hittem, hogy majd rámrepülnek a nők, mint maci a lépesmézre.

Ah. Dehogy! Azóta sem történik semmi.

Annál is sokkal szebbnek kéne lennem, mint amilyen most vagyok, de az már nagyon nehéz.


Sajnos ez van, de én kitartok amellett, hogy normál testsúllyal könnyebb az ismerkedés.

2023. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
19%
Nekem van olyan ismerősöm, nő,aki normál testalkatú és kövér a párja. Azért van, mert annyi szemét pasija volt már, hogy megtanulta értékelni azt, aki normális.
2023. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!