Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúly tényleg akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúly tényleg akkora nehezítő tényező a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon is számtalanszor leírják, hogy ha túlsúlyos vagy először fogyjál le, ne is reménykedj addig, hogy bárkinek tetszhetsz, aztán ha körülnézünk az utcán nagyon sok kövér embernek van párja. Igazából mindegyik felállásra van példa, hogy csak a nő kövér, csak a férfi vagy mindketten azok. Persze instán nem mutat olyan jól a kép, de egyébként a szociális készségek sokkal többet számítanak. Nekem is van olyan barátom, aki tök jól néz ki, sportos, izmos, de semmit sem ér vele, ha nem tud határozottan fellépni olyan helyzetekben, amikor meg kell szólítani egy nőt. Más meg pocakosan is talál barátnőt, mert van beszélőkéje és humora.

2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban nem pici hiba, hanem eléggé elemi dolog.
2023. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha nem lesz senkim, elvagyok egyedül. De sajnos van, amiből nem tudok engedni; a helyes nyelvhasználat például sarkalatos pont nálam. Egyébként nem csak a nákolás zavar, a tagadószó és a tagadott szó egybeírása is kiborító, vagy az igekötők helytelen használata. Nem műveletlenséget, sokkal inkább igénytelenséget mutat az ilyen nyelvhasználat. Nem arról van szó, hogy tökéletes legyen a helyesírás vagy az előbeszéd, de a durva hibák kiakasztanak. Ez van, nem tudok mit tenni ellene. Másoknak a túlsúly taszító, nekem - többek között - a fent leírt probléma. Sajnálom, hogy magadra vetted, mert tényleg nem bántásból írtam, csak éppen a te kommented kapcsán jutott eszembe megosztani ezt a preferenciámat.

Írta valaki, hogy nem állja a buta férfiakat. Én sem. Legutóbbi párom szakmunkás volt és irtó okos, művelt, nyitott személyiség. Ezt csak azért írom le, nehogy diplomafétissel vádoljatok.

2023. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

32.

Igazad van, én kérek elnézést azért, mert én nem vagyok tökéletes férfi.

Tudom, ez ma nagyon fontos, a nők 90%- a tökéletes, 10 pontos férfit keresi.

Pedig látod, a te eseted is bizonyítja, hogy nem csak diplomával lehet tökéletesnek lenni.

Nagyon sok nő ma ezt hiszi, és szóba se állnak minimum 2 diplomás férfivel./ vagy férfival ? Mindegy. Te biztosan tudod. /

Az 1 diplomás már felejtős.


Te viszont egy rendkivül magasan kvalifikált, átlagosnál műveltebb nő vagy. Az amit te tudsz, az egy rendkivül magas szint. Te biztosan az ELTE legmagasabb szintjén végeztél.


Mindaz amit írtam, nem cinikusság, hanem ezt érzem az írásaidból.

Egyébként meg felnézek rád, de azt egyelőre nem mondom meg hogy miért. 😃

Napsütésben gazdag napot kivánok. 😁

2023. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

30-aska.

Nem a buta férfiakról beszéltem, hanem a kicsit butácska nőkről.

Ez nagy különbség ám, ezt azért jó ha tudod.

Az előbbi tényleg gáz, az utóbbi viszont vonzó is tud lenni.

2023. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Édes istenem. Megjöttek a helyesírás szakértők és frusztrációból mindenkit lepontozók...


Mindegyik típusnak magával és a saját életével van baja alapvetően.

2023. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
35, és a megmondóembereknek kivel/mivel van bajuk?
2023. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%

Ezt nemtudni.

Szerintemvez meddő vita. Kár volt belekezdeni.

Az ember nem ez alspján választ párt.

Az, hogy időközben kiről mi derül ki,vaz már egy màsik kérdés.

Ez olyan mint a pénisz méret.

A nők nem szabócentivel mennek randizni, és nem tollal, papírral, hogy egyből hekyesírás tesztet csináltassanak. Ez egy marha nagy hülyeség.

2023. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
37-pedig úgy kéne. Sok csalodastol megkimelnenk magunkat.
2023. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38%

Hagyjuk inkább.

Nagyon sok tényező számított eddig a társkeresésben, de ez eddig még nem.

Ez most egy újjabb tétel a szagyorban. 😢

Csak hogy még bonyolultabb legyen.

2023. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
36: Pszichológiai 1x1 semmi több.
2023. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!