Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az egyértelmű jelei ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az egyértelmű jelei ha egy csaj szexelni akar velem? Ki szoktátok mondani, ha nagyon kívánjátok a pasit, vagy csak jeleket adtok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy ideje beszélgetek, általában közeledni szokott hozzám, de észrevettem már mintha néha durcás lenne, szerintem azért mert nem hozom neki elő a témát. Szerintem mostmár direktbe rákérdezek, hogy ne húzzuk az időt.

2023. szept. 1. 03:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthetetlen lépés. Amit egy férfi félre akar érteni, azt félre is fog. Valahogy az ilyen "a pénztáros szerelmes belém" kérdéseknél soha nem a csúnyácska, kövérkés pénztárosokról van szó, hanem a csinikékről. Tehát pontosan tudjátok, mi a helyzet csak játszátok a hülyét, amíg lehet.
2023. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
22. Fél éves ismerkedés után ha egy nő felhív a lakására borozgatni, flörtöl, akkor azon mit lehet félreérteni. Vagy amikor kettesben a Mátrá an az autódban rádmászik, azon mit lehet félreérteni? Majd amikor én mint férfi tovább vinnêm a dolgot, leállít! Tééényleg félreértettem! Majd elmondható, hogy a nők gyártják le ezt a sok selejtes férfit, köztük engem is. Én tutira a büdös életbe nem fogok már lépni egy nő felé szexuálisan. Nézzen balfsznak akkor.
2023. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21 mi volt az a szint amit léptél volna? Elkezdted vetkőztetni, és közölte hogy egy jófej haver véleménye kellett csak a bortól, érdemes e ilyen évjáratot vennie a kinézett hapsinak???
2023. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23

Én pl régebben voltam olyan naiv, hogy simán csináltam ilyeneket, mert egyszerűen nem jutott eszembe, hogy a pasinak ez jár az eszében. Fiatal voltam és naiv, kész szerencse hogy nem esett valami bajom.

2023. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%

24. Csak szimplán hogy mit képzelek én! Fél év után, annyi meg annyi kaland és együtt töltött idő után. Mit képzelek én?! Ááááá...


25. Nekem nem a szex volt a fontos, egyszerűen már jó ideje együtt voltunk, közel kerültünk egymáshoz, bőven megismert már. Kulturált, diplomás, komoly ember vagyok, nem valami szélhámos. 180 feletti, 85kg, nincs felesleg rajtam, elég sokan helyesnek tartanak. Van lakásom, autóm, jó munkahelyem, hobbim. A hobbi nem a gyúrás, annál néééémileg komolyabb és összetettebb. Mellesleg egy komoly nemzetközi projectben is részt veszek, ez egy új technológiai eljárás, nagyon élvezem. Nem vagyok egy búval b*szott ember, gyakran járok külföldre is.


Szóval amikor a nők azt emlegetik hogy nekik értelmes, rendes férfi kell akire lehet számítani, akkor én már nem tudom kire gondolnak. Ja igen, egyébként ennek a két hölgynek a pályafutását figyelemmel kísértem, örülök hogy nemet mondtak. Többet nem is akarok róluk beszélni.

2023. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!