Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az egyértelmű jelei ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az egyértelmű jelei ha egy csaj szexelni akar velem? Ki szoktátok mondani, ha nagyon kívánjátok a pasit, vagy csak jeleket adtok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy ideje beszélgetek, általában közeledni szokott hozzám, de észrevettem már mintha néha durcás lenne, szerintem azért mert nem hozom neki elő a témát. Szerintem mostmár direktbe rákérdezek, hogy ne húzzuk az időt.

2023. szept. 1. 03:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező hiába van jegyed a hajóra, ha nem lépsz a fedélzetre időben, simán kifut nélküled is
2023. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

#12:

Napi topp válasz!

2023. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Ebből nem lesz szex báttya, ha ez ösztönösen nem jön nálad akkor itt bárki bármit írhat.

Éretlen vagy még ehhez.

2023. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10. Ez az Év válasza nálam! 😂
2023. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%
15. Pedig én már a gyk-n csak kifigurázok mindenkit. Itt aztán teljesen felesleges komolyan venni bármit is, csak szórakoztatom magam. Bőven lesznek még hasonló válaszaim! 😉😆
2023. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem mondtam ki csak felhívtam vacsorára vagy egész napos közös főzős programra vagy ottaludni. Onnantól meg egy csók volt az egész és ha akartam akkor tovább mentünk de sose kérdezték szabad e meg én se kértem ezt lehet érezni meg tudni a csók hosszúságából.
2023. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

17-es leírtad a tutit. Nem is értem miért nem tus más is normális válaszokat adni...


Egyébként volt korábban egy olyan szituáció, hogy állítólag egy másik csaj akarta volna a dolgot, aztán állítólag ezért megharagudott rám, mert én nem léptem. Ezt a többiek mondták utána, meg basztattak vele... De nekem nem jött annyira be a csaj, ezért hidegen hagyott. De egyértelmüen ő se mondta ezt ki. Pedig egyszerübb lett volna neki.


11-es ha nem szeretne tőlem semmit, akkor miért nem mondja hogy figyelj kopj le aztán kész. Az a baj hogy nem egyenesek a nők. Jelekkel akarnak kommunikálni, ne csodálkozzanak ha félreértjük őket vagy nem is reagálunk rá.

2023. szept. 1. 10:58
 18/25 A kérdező kommentje:
tud bocsi...
2023. szept. 1. 10:59
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Mindent jelnek vesztek. Ha eléggé tetszik a csaj, azt is, hogy levegőt vesz.
2023. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg minden esetben a nőnek kell lépni, ő tegye meg a félreérthetetlen lépéseket. Baromi ciki és frusztráló amikor te úgy gondolod hogy okés, majd közlik veled hogy bocsi, valamit félreértesz. Engem is hívott már fel nő a lakására, tök jó volt minden, borozgattunk, ment a flört ezerrel, én léptem volna egy szintet, majd kihátrált belőle. Ahhh, csak ilyen szitukba volt részem mindig is. Én már a büdös életbe nem lépek elsőnek, mondjuk a nők se. Sebaj, ott vége is a dolognak. 100%hogy nem alázom meg magam mégegyszer, akkor leélem az életem szex nélkül!
2023. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!