Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen a téged kedvelők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a téged kedvelők egyértelműen tükrözik a külsőd szintjét?

Figyelt kérdés

Pl. Tinderen engem még szép nő nem like-olt, csak öreg, ronda, kövér.


Közben élő ismerkedési szituációkban normális, szép nőkkel tudok ismerkedni.



2023. jan. 4. 10:24
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mivel ott nincs semmiféle társadalmi "kényszer", úgy értve, hogy ott ténylegesen az emberek VALÓS belső igénye mutatkozik meg a külsőre vonatkozóan és nincs semmi egyéb amivel esetleg kompenzálni tudnál.

Élőben a szöveged, a testmozdulataid, a mimikád, a hangszíned, a személyiséged, a témáid, a hangulatod stb. mind mind hozzátez vagy éppen elvesz a külsődből.

Tinderen és társain te csak egy kép vagy és ha kellően jól sikerült képeket raksz ki magadról, amelyeken a legjobb szögben látszol, de ennek ellenére sem kapsz like-ot vagy csak olyanoktól akiket nem érzel a saját szintednek, akkor valószínűleg ronda vagy. De az is lehet, hogy túlbecsülöd a saját külsődé s valójában az "öreg, ronda, kövér" nők szintjét éred csak el.

A legjobb jelzés egyébként ha egyáltalán nem kapsz like-ot, ez azt jelenti, hogy még a legkevésbé kelendő nők szintjét sem éred el külsőre.

2023. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, neten ahol nem szóról senki magyarázatokra. Ott azt fogja csak likeolni aki tényleg tetszik neki és az ő szintje. Ha téged a idősebb és kövér nők tetszikelnek akkor te is olyan vagy.
2023. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Unalomból sokat próbálkoztam már társkeresőkkel, általában nagy dolgom végzése közben vagy ha várni kell valakire...


Saját képeimmel csak túlsúlyosak, vagy 1-2 iszonyat messze élő nő talált meg (azok is érdekesen néztek ki) de 1 év, 1 év alatt kb. 4-5 nő. közülük.


Van egy haverom ó nagyon jóképű gyerek, kipróbálhattam az övével...háát heti 15-20 like jött össze..abból volt 10 match is.


De! Ezt elfogadom mert a külső az első , mivel nem ismerjük a másikat. Amúgy brutális nagy a szórás....


De amúgy is megkaptam, hogy nem vagyok egy fotogén alkat , hogy élőben jobban festek.

2023. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Az én esetemben egyáltalán nem tükrözték. Nem vagyok egy fotogén nő, bénák a képeim és az arcom is csak átlagos rajtuk, élőben szépnek mondanak, illetve jó alakom is van, sportosan vékony, formás popsi, lapos has.


De Tinderről jellemzően ronda vagy átlagos pasik hívtak randizni. El is voltam keseredve. Rájöttem, hogy a képeim szarok, mert élőben viszont mindig nagyon jó pasik találtak be (szórakozóhelyen, konditeremben stb). A mostani páromnak egy közös barátunk mutatott be, magas, izmos, jóképű. Tinderről ilyen pasim nem lett volna. Mindig mondták a randikon is, hogy sokkal jobban nézek ki élőben, mint képeken.

2023. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül. Online társkeresőn akkora kisebbségben vannak a nők, hogy bőven válogathatnak. És kb. mindegy hogy néznek ki, ők a jól kinézőket fogják kizárólag likeolni, mert tudnák válogatni.

Fordított helyzetben pedig egy férfi kb. mindenkit lájkolni fog, mert tudja, hogy így is alig lesz match neki. Jó, ha modell, akkor más a helyzet.

2023. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont nagyon sok nő van fent társkeresőn, persze nem mind társkeresés jelleggel.


Nagyon nagy a választék minden téren, nyilván egy szebb nő nagyon sok like-t kap , vagy üzenetet is, és mivel arcra megy az egész (ami érthető) így a legjobbat fogják választani.


De az is igaz, és nálam is igaz, képeken nem festek valami jól, nagyon előnytelenül, élőben sem vagyok valami nagy szám, de sokak szerint jobban nézek ki.

2023. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Régiótól is függ, Pesten lehet úgy látod, van sok nő is, de vidéken katasztrófa.
2023. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most sok csúnya férfi jelöl, h tetszem neki akkor csúnya vagyok? 🤔
2023. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy 6/10 -es férfi vagyok kinézetben. Nőből a legjobb aki randizott velem 5/10 volt, szexelni pedig 3/10 volt a max de még akkor, amikor 7/10 -es voltam.


A kinézetet leszámítva karrierben 8/10, személyiségben pedig 9/10 vagyok. Igaz, ennek manapság nincs jelentősége.

2023. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!