Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sült ki abból, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sült ki abból, amikor lejjebb adjátok az igényeiteket és olyannal jöttetek össze, akihez nem vonzódtatok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 07:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
47%
30. szerintem meg idővel az összes kapcsolat a kompromisszumokról szól és azok hiányáról. Én p. 22 éve vagyok együtt a feleségemmel, és szexuálisan már nem pörgünk egymás felé, dög unalmas és orgazmusmentesek az együtt léteink. Holott semmi problémánk egymással, sőt nagyon jól vagyunk! Egyszerűen már nem hozzuk lázba egymást. Pedig mindketten korosztályosan igen jól nézünk ki, és ezt nem mi, hanem a környezetünk igazolja vissza. Ennyit a kémiáról! Idegen nővel nekem is lenne olyan kémia!!! 😁
2023. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
56%
31. Mondjuk a ti kapcsolatotokban azért a kezdet kezdetén sem volt olyan hű de nagy a kémia ugye? Gondolom csak azt tud így elmúlni ami már eleve nem volt igazándiból nagyon intenzív soha.
2023. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem volt. Voltam olyan kapcsolatban is, de ott meg szinte minden arra épült. Számomra az olyanok káros kapcsolatok, ugyanis az ilyenekbe kényelmesednek bele az emberek. Az én libidóm egészséges, sokkal kevesebb a szex mint amennyit szeretnék. Tehát vagy lenne egy szexre alapozott kényelmi kapcsolatom ami egy posvány lett volna hosszú távon, vagy egy olyan ami a kooperációra alapul, így egy sikeres életre.


Én a kevés szex miatt tettem le egy BsC és két MsC diplomát, emiatt váltam sikeressé szinte minden területen amiben benne vagyok. Az ember esendő, ha van kaja, szex és fedél, akkor ott le is áll! Van minden nap szex, a vacsora az asztalon, az itt a vinal vége! Sőt, ha van fix szex akkor csak idő kérdése hogy mikor lesz unalmas, félrekacsingatás, félredugás. Ez így szokott lenni, akinek van szeme az látja. Mennyi ember élete szól a szexről, erre pazarolják az összes energiájukat, ezért csinálnak mindent. Felőlem nyugodtam, félre ne értsen valaki.


Az energiánk, az időnk, a pénzünk azok eszközök, vagy befektetjük vagy elpazaroljuk.

2023. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Up
jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

2# szép kis emberi lény lehetsz te is, ha ismeretlenül bírálsz másokat! Egyébként meg tud róla hogy keresgélek. Ne haragudj, de így 50 felé azért már preferenciák vannak. És különben is, ő boldog hogy velem lehet. Nekem ez sosem adatott meg ennyi év alatt.

Ha én nem, legalább ő had legyen boldog. És az sem elhanyagolható hogy vele minden más működik.

Másokkal meg semmi.

júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!