Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sült ki abból, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sült ki abból, amikor lejjebb adjátok az igényeiteket és olyannal jöttetek össze, akihez nem vonzódtatok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 07:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
Lett ilyen kapcsolatom, igaz nagyon felületes, ritka találkozások ö többet akar, szerelmes. Minden passzol köztünk, kivéve két dolgot. Nem vagyok szerelmes és intellektuális különbségek is vannak köztünk. Ettől függetlenül jól vagyunk, de keresek mellette.
2023. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

#1 fúj de undorító emberi lény vagy. Miért kell szivatni valakit, aki nem tetszik? Hagyd élni békében. Remélem a karma visszatalál hozzád.


Én sose jöttem össze olyannal, aki nem vonzott. Nem akarok napi szinten undorral szexelni.

2023. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt ilyen!
2023. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
#2 Akkor ha egy férfi nem talál nőt, miért mondjátok mindig, hogy adja lejjebb az igényeit?
2023. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok. 18 évesen összejöttem egy igazán ocsmány csávóval. 130 kg tömény zsír, zsíros haj, az arca se volt szép, igénytelen volt minden téren. Mégis ő dobott ki mert egy másik lány akibe szerelmes volt végre nyitott felé.


Azóta nincs önbizalmam :D

2023. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%
#4 az arra értendő, hogy ha valaki instamodell nőkre ácsingózik, mikor saját maga nem néz ki jól, akkor kegyeskedjen beérni egy szintjével megegyező nővel is, ha akar valaha párkapcsolatot.
2023. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
4. Az durva, hogy közben keres mellette mást. És nem feltétlenül a 2. válaszoló mondta nektek, hogy adjátok lejebb az igényeitek.Hogy lehet mindenkit egy kalap alá vonni?
2023. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

#5 nehogymár emiatt ne legyen önbizalmad.


Az első pasim azért dobott, mert túl vékonynak tartott. Nekem ettől évekig komplexusaim voltak és hízni akartam. Szerencsére zsírosodni nem tudok, kondizással formásodtam, mellette más szépészeti beavatkozásaim voltak, diplomáztam stb, most jobbnál jobb pasikkal szexelgetek, amikor csak akarok, az exem pedig full elcsúnyult, buszsofőr lett és kimondottan csúnya barátnője van. Ugye mikor a fagyi visszanyal…most meg összetenné a kezét, ha ilyen nő mint én, akár csak hozzászólnék :D Mindig a leggázabb pasik próbálják lerombolni az önbizalmunkat, mert tudják, hogy kevesek hozzánk.

2023. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%
8-as: én pont fordítva voltam. Olyan csajjal jöttem össze aki objektíven nézve csúnyább volt nálam, persze nekem tetszett, meg bejött, de folyamatosan azt hajtogatta, hogy "nem is érti miért jövök össze ilyen csúnyácska lánnyal mint ő" stb. Aztán én voltam az aki felépítette az önbizalmát, amikor elhitte már magáról, hogy ő nem csúnya, akkor átfordulta az egész abba a dologba, hogy ő "többet érdemel". Megcsalt, kidobott. Nekem azóta sincs senkim, ő boldogan elvan, éli az életét.
2023. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
#9 pont ezt mondom én is. Mindig a rondább/csóróbb/butább fél dobja a jobbat xD
2023. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!