Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sült ki abból, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sült ki abból, amikor lejjebb adjátok az igényeiteket és olyannal jöttetek össze, akihez nem vonzódtatok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 07:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha úgy veszzük, nekem is volt "jobb nő" barátnőm az asszony előtt, de a belső tulajdonságait és az értékrendjét is figyelembe véve nagyon jó párt alkotunk, már családban élünk két gyerekkel. Szóval a külső nem minden. Nyilván számít, hiszen nem ismerkedsz olyannal, aki nem tetszik, de érdemes az összképet nézni.
2023. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Olyannal tök felesleges összejönni, akihez nem vonzódsz. (Nekem volt már csúnyább pasim, de az intellektusa, humora, kedvessége, az illata... nagyon vonzódtam hozzá. Amikor letelt a rózsaszín köd, ez sajnos elhalványult, véget is ért a kapcsolat.)
2023. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%

2# ez így korrekt, ezt ő is tudja, nem hitegetem semmivel.

És napi szinten sem szexelünk. Irtam hogy ritkán találkozunk.

Neki is, nekem is jó ez így.

Arról meg nem tehetek hogy hiába vonzó nekem más pasi ha nem működnek köztünk a dolgok.

Vele meg működik minden ami a többivel nem.

És nem vagyunk már fiatalok. Élni tudni kell.

2023. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
18%
Én külsőre vonzódok a feleségemhez, de belsőre nagyon nehéz. Sváb. Ezzel el is mondtam mindent. Gátlásos, ellenben mindennek úgy kell lenni ahogyan ő akarja. Sértődékeny, semmiért nem lehet neki szólni. Szexet nem szereti, így ő korlátozza be. Nem laza, mindenen és mindentől oarázik. Sótlan, unalmas.
2023. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
33%
Olyannal sosem birnek osszejonni akibe nem vagyok szerelmes. Max osszejarogatunk szexelni, de elobb utobb ugyis vege. A boldogsag meg a parvalasztasban nem tudod lejjebb adni az igenyedet. Vagy tetszik vagy nem. Hiaba probalod magad meggyozni, az erzelmeidet ugysem tudod. En inkabb maradok egyedul mig nem jon olyan.
2023. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ meddig adod lejjebb. Ha a szinteden túl ácsingózol és leadod a szintedig akkor végre értékes kapcsolatot találhatsz. Persze ha nem vonzódsz a saját szintedhez akkor pszichiátert kell keresni, hogy segítsen rendbe jönni mentálisan.
2023. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
#14 ennek semmi köze ahhoz, hogy sváb. Én szexmániás sváb vagyok xd Tulajdonképpen minek vettél el olyan nőt, akivel csak a bajod van? Kellett a csok vagy mi? Erre meg lehetne mondani, hogy tipikus magyar…
2023. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
27%

"Persze ha nem vonzódsz a saját szintedhez akkor pszichiátert kell keresni, hogy segítsen rendbe jönni mentálisan."

Ugyan már, nem pszichiátert igénylő mentális probléma az, ha valaki rondaként nem tud vonzódni egy másik rondához. Oké, hogy azonos szint, és ez lenne a logikus, az igazságos meg minden, de a vonzalom nem így működik. Be lehet látni észérvek alapján, lehet "tudni, hogy hol a helyed", csakhogy ettől még nem fog felállni/nedvesedni rá... (Bocs a nyers megfogalmazásért!)

2023. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
64%
Az elég sok ronda pár van, gyerekkel is, szóval nem lehetetlen…azokkal van gond, akiknek a külsejükkel szemben igen nagy egojuk van és nem csak rondák, hanem nagyképűek is és azt hiszik, nekik a legjobb nő/pasi jár.
2023. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%

"Az elég sok ronda pár van, gyerekkel is, szóval nem lehetetlen…"

Nem az a kérdés, hogy lehetséges-e vagy sem, hanem hogy valódi vonzalom van-e köztük. Nekem is lehetne akár már holnaptól kezdve kapcsolatom, ami aztán eljutna a házasságig, gyerekvállalásig, ha ez a cél. Technikailag megvalósítható úgy is a szex, hogy nem kívánom a másikat. Csak ezt így minek?

2023. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!