Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi sült ki abból, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sült ki abból, amikor lejjebb adjátok az igényeiteket és olyannal jöttetek össze, akihez nem vonzódtatok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 07:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

Azt írtad, hogy nem fog felállni/nedvesedni rá, de ezek szerint nekik működik. Neked meg azért nem, mert el vagy szállva magadtól😅


Én rút kiskacsa gimis koromban velem egy szinten lévő átlagos srácokkal jártam és semmi kivetnivalóm nem volt ezzel. Aztán ahogy kupálódtam ki, úgy orientálódtam az izmos helyesebb pasik felé, mivel most már nagyreszt alapból is ilyenek kezdeményeznek nálam. De rondább koromban nem duzzogtam a szobámban, hogy addig ki nem megyek, amíg nem kellek egy fullos pasinak. Elég röhejes lett volna…

2023. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
27%
Persze, működhet - Viagrával, síkosítóval stb. Bármikor foghatok én is egy flakon síkosítót, és hagyhatom magam. Csak nem erre vágyom szex címszó alatt. Nem is fullos pasira, attól feszengenék, és azért lenne szar. Egyszerűen csak működő kémiára, kölcsönös vonzalomra, nem pedig jobb híján egymásra fanyalodásra.
2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer volt ilyen. Minden, de szó szerint minden idegesített amit csinált😅 Soha többé...
2023. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem volt más szóba jöhető nő. Kisváros+falu a 2000-es évek elején. Minden zuhant össze, minden megszűnt, mindenki költözött el. Semmi lehetőség nem volt már semmire. Aztán se nem vagyok szép, se gazdag. Ha visszagondolok azóta se lett volna képbe senki. Nem vagyok egy vonzó alkat, ezt értsd úgy hogy nem volt még olyan nő akinek tetszettem volna. Sosem. Egyszerűen olyan a külsőm ami szexuálisan extrém taszító,hozzá egy feminim holdvilág arc. Mindez egy vékony testtel megspékelve. Menthetetlen, nem tudtam ezzel a külsővel mit csinálni, a környezetem visszajelzései alapján is azt hallottam hogy inkább Quasimodó mint én. Na csak ezért!
2023. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%

Ezt én is fel akartam már tenni

30 leszek hamarosan és el vagyok átkozva mert nem jön olyan aki tetszik

Viszont nem tudok hozzáérni olyanhoz aki nem tetszik nagyon, úgyhogy muszáj lesz olyannal összejonom aki nem vonz


Meg a gondolatától is hányok, de valahogy tréningelni kell magam

2023. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%
22. Oké, de mi van azokkal, akikre még a bűn ronda nők vagy férfiak sem néznek rá? Értem én a kémiát, de én úgy vagyok 48 éves, hogy nem volt nő akinek tetszettem volna! Házas vagyok, de nálunk nincs szex, nincs is pofám előhozakodni vele, mert látom magam a tükörben! Undorító külsővel nincs kémia. Majd a legközelebbi életemben jobb lesz, valószínűleg az előzőért vezeklem.
2023. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

26# De azért azt ugye tudod hogy magadat szeretned kellene, elfogadnod.

Biztos hogy vannak rajtad előnyös tulajdonságok külsőre belsőre egyaránt. Arra kell koncentrálni.

Ha más nincs, az sokat dob egy emberen hogy látszik rajta hogy jóban van magával.

2023. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80%
#26: 18., 20., 22. hsz. vagyok, nő, ismerős a helyzet. Erre nincs jó válasz. Te megházasodtál, de a házasságod olyan, amilyen... Nem tudom, ez hány éves korotokban volt, én még most, 32 évesen sem vagyok képes egyetlen teljes napot sem kibírni valakivel, akivel nincs kémia, nem kívánjuk egymást. Így viszont elég nehéz helyzetben leszek, ha a származási családom kihal mellőlem... Mondjuk szerintem akkor már én sem maradok tovább ezen a világon, ebben az életben. Hátha a következőben szerencsésebb leszek, nem bukok ekkorát a genetikai lottón.
2023. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy voltam vele hogy a szexuális életem halott, olyanom nekem nem lesz. Ezen túlléptem. Mivel ember vagyok, így nem akartam egyedül vegetálni még 50 évet. A kémiát kizártam, olyannal házasodtam akinél ugyancsak nem volt, nem számított. Nekem jogom nem volt soha a szexet felhozni, mert nincs nő aki rám igent mondott volna. Nincs előnyös külső tulajdonságom az ég világon semmi. Belsőre egész normális vagyok, erre tudtam építeni. A libidóm is normális, de mivel taszító vagyok, így idővel lemondtam a szexről, hiszen az sosem jött össze. Hogy értsd, 27 évesen elmentem egy prostihoz de elutasított, és nem az ápoltságra hivatkozva. A házasságom egy nagyon erős baráti kapcsolat egy asszexuális nővel több mint 15 éve. Egyszer sem szexeltünk ennyi idő alatt.
2023. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%
Végtelenül szomorú... 😔 Ugyanakkor meg tudlak érteni, semmivel sem lett volna jobb egyedül maradva várni a valószínűleg soha be nem következő csodára. Öröm az ürömben, hogy jelen van alapként egy nagyon erős barátság. Ez így élhetőnek hangzik. Én idáig nem tudok eljutni, a barátkozás csak a többi nővel megy, közülük is jellemzően a nálam idősebbekkel, velük van meg az azonos hullámhossz. Talán ezért sem bírnék megmaradni egy férfi mellett kémia nélkül, mert nincs "helyette" egy ilyen mély barátság legalább.
2023. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!