Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legrosszabb az egyedüllét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb az egyedüllétben? Abban ha egyedül él az ember? Rossz egyáltalán? Mik miatt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 20:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyedül élni a világ legjobb dolga, pedig én nem vagyok egy emberkerülő valaki, és párkapcsolatban is szerettem együtt lakni a másikkal, annak is megvoltak a pozitívumai.

De amiket pl a kettes írt, nekem azok a dolgok pont nem hiányoznak, vagyis jobban mondva nem tapasztalom, mert ha beszélgetni van kedvem, mindig van valaki, akit felhívhatok és dumálunk egy órát, ha nincs, akkor viszont élvezem a nyugalmat. Illetve nyilván össze is futhatok bárkivel bármikor, amikor társaságra vágyok. Az intimitás is jelen van az életemben, függetlenül attól, hogy nincs komoly kapcsolatom, de emberileg is bírjuk egymást, jól működik a dolog, egész napot szoktunk együtt lenni, nem csak szex aztán viszlát, de ennyi épp elég, nem hiányzik, hogy állandóan együtt legyünk egész héten, folyamatosan.

Amióta egyedül élek, sokkal nagyobb rendet tartok, szóval nekem ez pl nem előny, hogy lehetek tróger, az viszont igen, hogy jobban a magaménak érzem a lakásom, és amit megcsinálok, az úgy is marad, hacsak én nem csinálok koszt meg kupit, de nincs az, hogy én rakok rendet és más bssza össze, ettől mindig elment a kedvem a takarítástól.


De ja, nyilván úgy biztos szar egyedül lenni, ha se normális családja, se barátai, se senkije nincs az embernek, én most csak az egyedül élés részre reagáltam, az nem jelenti feltétlenül, hogy magányos valaki.

2023. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Én házasként imádok egyedül lenni! Ki sem bírnám ha hétfőtől-vasárnapig folyamatosan velük kellene lennem!
2023. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11


Pont erről írtam. Én nem tudok csak úgy felhívni valakit és egy órát beszélni, mert most ez egy olyan kor, amiben távolodnak a barátok. Lassan mindegyiknek családja lesz.

2023. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
A legrosszabb az, hogy nincs kihez bújni és átölelni. Persze, jó dolog a szex is, de ölelni akit szeretsz, érezni a szívverését és a teste melegét, illatát, lélegzetvételét egyszerűen mámorító.
2023. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14. Főleg amikor csak magadnak hazudod be hogy a pasi az igazi! Ó drágám, tini szint amiről írtál!
2023. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"A legrosszabb az, hogy nincs kihez bújni és átölelni."


Nekem is csak ez hiányzik. A szex nem.

2023. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam már ,hogy prostit hívni csak azért..

de ha már kifizettem, nem tudom.. luxusnak tartanám nem megdugni..


kb olyan mint ha megrendelnéd az ételt az étteremben és az előétel elfogasztása után kidobnád a többit

2023. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően beállítottság kérdése a dolog.

Aki introvertáltabb annak sokkal könnyebb lehet az egyedüllét. Viszont szerintem inkább célszerűbb a párkapcsolat nélküli fogalmat használni, elvégre mi az, hogy egedüllét? Ez leginkább azt jelentené, hogy home officban dolgozol, nincs egy barátod sem, soha nem mész sehova stb.

Ez valóban szörnyű élet lehet.

Nincs kapcsolatom már jópár éve és vélhetően nem is lesz soha, ahhoz nagy csoda kellene. De igazából nem is bánom. Volt egy barátnőm akit imádtam, akivel leéltem volna az életem, de igazából a lelki dolgokat barátok, haverok tudják pótolni, egyedül a szexualitás (nem feltétlen a szex) és az intimitás hiányzik. Senkihez nicns odabújni, nincs akivel közös (kettesben) programokat szervezzek, senki nincs aki úgy igazán, szerelemmel szeret.

Alapvetően viszont jól elvagyok, mindig is egyedül éreztem magam a legjobban, kiskoromban is inkább elvonultam legozni, nem szerettem a nyüzsgést, a nagy társaságokat. Elvagyok ezekben is, de inkább szeretek mélyebb beszélgetést folytatni négyszemközt, vagy kisebb csaoportban.

2023. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az volt, hogy nem tudtam mit kezdeni magammal, magányos voltam, amit senki és semmi nem tudott enyhíteni és nem volt fizikai kontaktus. Oké foglald le magad... Jártam programokra, de az most meddig foglal le? Max heti 3x2 órára? A barátaim mind párkapcsolatban voltak és elfoglaltak voltak. Én meg tényleg mindig azt éreztem, hogy unatkozom, hogy semmi nem jó. És kilátástalan is, mert ki tudja, mikor ismerek meg valakit. Oké 18 évesen jókat buliztam és pasiztam szingliként, 26 évesen meg csak szenvedtem (utoljára akkor voltam szingli). Egy bizonyos kör fölött már nem ér annyi új impulzus, hogy egy pár nélkül is boldog tudj lenni. Ez tény.
2023. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
58%

Én teljesen jól le tudnám élni az életem egyedül is, kizárólag heti 1-2 alkalomra kellene szexkapcsolat. Semmi együtt alvás, semmi közösködés. Az időm teljes részét magam osztanám be.


Egy negyvenes házas férfi.

2023. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!