Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek több önbizalmat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek több önbizalmat?

Figyelt kérdés

Gimiben és általánosban is sokszor beszólogattak nekem a fiúk, nem igazán alakult ki egy jó kapcsolatom eggyel se. Sokat piszkaltak csak akkor vedtek észre ha a házim kellett nekik. Nem is volt még soha komoly kapcsolatom csak pár randim volt és ennyi. Kicsit elkeseredett vagyok már emiatt de próbálom még magamban tartani a lelket.

Szerintetek hogyan szerezzek magamnak több önbizalmat?



2023. aug. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Írhatnál még magadról, mert így nehéz jó választ adni.

Hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Csúnyának tartod magad? Ahhoz szeretnél több önbizalmat, hogy jobb eséllyel tudj ismerkedni? A párkapcsolat hiányzik, vagy barátokra vágysz?

2023. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Írj neki ha gondolod.


(Nem linkelem be a te kérdésed neki,nyugi.)

2023. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom lány vagy, és az életkorod is hiányzik. Első körön én azt javaslom, hogy ne veszíts több önbizalmat. Ne kezdj el egyéjszakás kalandozni. Az nagyon kétélű fegyver. Figyelj arra is hogy az önbizalmad belülről fakadjon, és ne külső forrásból fakadjon. Azt nagyon könnyen megvonhatják tőled mások. ‘Hordoz magadban a Napot. Így nem számít ha kint esik az eső.’ 30/F
2023. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

21/l vagyok és harmadéves egyetemista

Igen szeretnék párkapcsolatot, többet ismerkedni de valahogy sose találkozok olyannal akivel én is szívesen osszejonnek és ő is velem. Valahogy sose klappolnak a dolgok és 21 évesen már kezdem kicsit feladni. Már kicsit későnek érzem az időt az első párkapcsolatot. Van benne egyfajta szégyenérzet is emiatt már.

2023. aug. 23. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán “baj” van a külsőddel? Esetleg gátlásos vagy? Vagy szerinted mi lehet a probléma? #3
2023. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz? Ott nem tudsz ismerkedni? Külsőre milyennek tartod magad? Milyen pasit szeretnél? Társkeresőt próbáltad már?
2023. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyetemen nagy a lányarány, elég kevés a fiú. Három év alatt nem sikerült az egyetemen se ismerkednem, nem nagyon látok rá esélyt a továbbiakban.

Próbáltam a társkeresőt, de nem jött össze azzal a fiúval se.

2023. aug. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!