Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bízom a férfiban, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízom a férfiban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két nagyobb csalódáson vagyok túl.

Amit úgy sikerült átvészelnem, hogy felkerestem egy pszichologust mert úgyéreztem szükségem van rá. Helyre is hozott. Semmi gondom nem volt, ,,férfimentes,, volt az életem, jól elvoltam ám valahol mégis vágytam a törődésre. Most pár hónapja elkezdtem ismerkedni. Egy városban lakunk évek óta nézegettük egymást ám egyikünkben sem volt bátorság. Na még is megtörtént. Ha vele vagyok a világ legboldogabb nőjének érzem magam. Ám mikor nincs elszorúl a gyomrom, nem tudok a munkámra koncentrálni szó szerint annyira pánikba esem hogy szédülök.

Nem szeretnék újra szakemberhez fordulni. Vágyom egy társra de nem tudom kész vagyok rá avagy mégsem. Pedig valahol mélyen érzem nem érdemli meg azt amit én sokszor a fejéhez vágok ő mégis kitartó. Tud a csalódásaimról elmontam neki mik a céljaim ám terveim nincsenek majd alakúlnak a dolgok. Elmontam azt is hogy félek újra kezdeni az életem. Megígerte sosem csalódnom benne. Van hogy olyat ír vagy mond amiből arra következtetek hogy szerelmes belém. Tudom semmire nincs garancia és kockázat nélkül siker nincs. De mit is tehetnék, hogy ne az járjon a fejemben állandóan hogy becsap engem? Közöltem vele, hogy ismeri már az életem, tisztában van vele min mentem keresztül és ha csak játszik velem azt nyugodtan adja tudtomra inkább most még mielőtt mélyeb érzelmeim lennének. Bennem van a hiba ugye? Neharagudjatok hogy hosszú lett, de csak így tudom körül írni a lényeget. Szívesen válaszolok kérdésre itt nyilvánosan és nem privátban csak adjatok tanácsot, mert ha így folytatom lehetséges hogy egy értékes embert fogok elveszíteni. Köszönöm



2023. aug. 18. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele, csak ne álmodozz annyit, amit könnyű írni én tudom, de másképp nem lehet. Azért írom, hogy legalább ne zuhanj annyira és időben észrevedd, ha valami nem stimmel.
2023. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már a kapcsolat elején érdemes tisztázni kit keresel, akarsz gyereket, milyen a közel és távoli jövőbeli terveid. Mi van, ha elmenekül? Rengeteg elvesztegetett időt spórolsz meg, hiszen ha nem mondod el, nehezebb kiszűrni azokat az embereket, aki mondjuk csak szexkapcsolatot keres, nem akar következő 10 évben avagy soha gyereket, stb.


Ha pedig hetente nem tudtok akár többször találkozni, nem jósolok nagy jövőt. Nekem ez is furcsa, hogy "várni kell", "türelmesnek lenni". Mire? Fiatalabb nem leszel, találkozzatok minél többet, beszéljetek sokat, ha pedig mindketten úgy gondoljátok, lépjetek szintet a kapcsolatban.

2023. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem is kell bìzni majd csak ha rászolgált.
2023. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!