Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 vagyok, àtlagos nö.Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 vagyok, àtlagos nö.Miért mindig gyerekes férfiak talàlnak be? Bennem van a hiba? Vagy hol ismerkedjek korban hozzàm illö gyermektelen férfiakkal?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 09:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális hogy ebben a korban a legtöbb nőnek, férfinak gyereke van, akár elvált, akár nem. Ettől függetlenül nem kezdenék velük, mert engem zavar. Nem illene bele abba az életvitelbe, ami hozzám tartozik és jobb ez így!
2023. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%

"Most lehet hogy meg kell tapasztalnod a fiatal nincstelen férfiak sorsát, akik senkinek sem kellenek."


Mennyire fiatal? Mennyire nincstelen? Kiket értesz ez alatt? :)

2023. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
20. Ez a szomorú. Mert kell nekik a szűk punci, de nem vallják be. Ráadásul felszínesek is, de a saját korosztályukban első jel után megbuknának. Red flag.
2023. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
13%
Az is red flag, ha te 34 évesen várod a saját korosztályodtól, hogy ne legyen gyereke vagy családja. A huszonéveseknek nem biztos hogy pont te fogsz kelleni. Annyi nő van, mint égen a csillag, gondolják a fiatalabb pasik, akik tartanak ahol tartanak.
2023. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24. Nem mindenkinek ez a fontos..
2023. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
21%
Nyugtasd magad, ettől még...
2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés megjelenik a megválaszoltjaim között de nem találom sehol a válaszom. Látom az őszinte, értelmes, építő jellegű válaszokat még mindig törlik. :)
2023. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
21%

Azt mondják, ahol egyre gyakrabban cenzúráznak, ott egyre inkább búcsút kell inteni a demokráciának és a szólásszabadságnak.


Természetesen ezt nem az itteni oldalra értettem!

2023. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
92%

26.


24 leszek, nem akarok szülni. Nem ez az életcélom. Nem minden nőnek kell agyba-főbe szülni a pulyákat.. remélem ismerős. Nem minden ember ilyen, vannak fontosabb dolgok is az életben.



Plusz vannak, akik a szexet akarják élvezni.

2023. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Szerintem rossz helyen ismerkedsz. Rengeteg 35-40 közötti gyermektelen egyedülálló pasi van! Csak a baráti körből 3 embert is tudnék mondani.
2023. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!