Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 vagyok, àtlagos nö.Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 vagyok, àtlagos nö.Miért mindig gyerekes férfiak talàlnak be? Bennem van a hiba? Vagy hol ismerkedjek korban hozzàm illö gyermektelen férfiakkal?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 09:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Ha jó csaj vagy írhatsz

32F

2023. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 32,5 vagyok. Nem ezzel találkozom. Pl. a fb társkeresője tele van gyermektelennel. Talán nem a nálad idősebbekkel kéne csak ismerkedni (nem tudom, mi a célkorosztály). 5 év mínusz is simán belefér, és nagyobb eséllyel ilyen. Ez mondjuk attól is függ, mennyire vagy fiatalos. De ne add fel! :)
2023. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk az fb tàrskeresöt azt nem pròbàltam. Sajnos nem sok fiatalabb ír, amit meg is értek azért nem sokan akarnak idösebb nöt. Ki van írva a korom...sokan hazudnak ròla de nem mertem ilyet tenni.
2023. aug. 18. 11:41
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez se általános. A férfiak többnyire az összképre mennek, csak adj magadra, próbálj kevésbé "átlagos" lenni. Egy próbát tehetsz. Én azt is kiírtam, hogy a másik felem keresem, elijesztve, akik eleve kalandot keresnek. Vegyes korosztály érdeklődik. Hajrá! 32,5 éves voltam
2023. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként nálam is kizáró ok a gyerekes nő.

Nem tudnám élvezni vele a mindennapokat, ha ott lenne a háttérben egy pulya, akire fél szemmel figyel.

2023. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
* pótapja meg nem leszek senkinek
2023. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen idősen már a nők is bruttósítva vannak általában
2023. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, egyedülálló vagyok. (F41)
2023. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
7es vagyok. Privátba nem valaszolok...volt azóta egy 4 éves kapcsolatom nem gyerekes férfival, boldogok voltunk 3an. Sajnos ő tavaly meghalt. Azóta nincs senkim és még egyenlőre nem is érdekel senki.
2023. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de szerintem a korosztályod sokkal nagyobb arányban próbálkozik a huszas évei elején, végén lévő nőkkel, mert azokhoz jobban vonzódik. Ezért van az, hogy az elváltak, apukák "maradnak" nagyobb számban neked, mert ők reálisabbnak látják, hogy a korukbeli nőknél van esélyük. Ja és szerintem valahol normális, amikor a férfinak ebben a korban már van gyereke, és ezt talán egy harmincas nő jobban megérti. Ott pedig talán te vagy a jó parti nekik, ha neked nincs is gyereked... egy gonddal kevesebb...
2023. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!