Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Leírok magamról néhány dolgot, hogy a kérdés valamilyen szinten bemutasson és érdemben lehessen rá válaszolni:

- 25 éves nő vagyok, a környezetem szerint szép (önbizalmammal vannak gondok), a testem viszont tényleg jó

- tanult vagyok, egyetemet végeztem külföldön, mesterdiplomámat most fogom befejezni remélhetőleg (már csak a diplomamunka vége van)

- Budapesten saját lakásom van, nem vagyok rászorulva senkire anyagi szempontból

- kedves vagyok mindenkivel, amíg rá nem szolgálnak az ellenkezőjére. Bosszúálló akkor sem vagyok, ha kitolnak velem, alapjáraton mindenkinek megadom a tiszteletet

- sokat bulizok, rengeteg barátom/haverom van


Ismerkedés szempontjából ez utóbbi visszás lehet, ugyanis sok fiúhaverom van, ami külső szempontból megvizsgálva lehet annyira nem néz ki jól. Lányokkal ugyanúgy megtalálom a közös hangot, kb 50-50% a fiú-lány barátaim aránya. A bulizáshoz hozzátartozik az alkalmi kábítószer-fogyasztás is, ami kívülállónak megint csak visszás lehet. Bulikban nem krvaskodom, megjelenésem mindig ízléses, nem kavarok soha senkivel (még csak csókolózni sem szoktam), úgyhogy a céda viselkedése nem lehet kifogás, ugyanis sose aljasodom le ennyire. Rég nem voltam férfival, az utolsó igen hosszú kapcsolatomnak én vetettem véget még tavaly nyáron, azóta senki nem volt képben, pedig lett volna rá alkalmam, de valahogy nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennék bárkivel.

Velem van a probléma, vagy csak rossz helyen keresgélek?



2023. aug. 17. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm még szépségversenyt is nyert és volt egy fiú barátja, aki halálosan szerelmes volt belé és minden buliba elkísérte. Ott valóban probléma volt, hogy a fiúk nem mertek odamenni az unokatesómhoz, mert a fiú barátjára azt hitték, hogy a párja.
2023. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Rave buli, drog, onbizalomhiany, fiubarat csorda, jottmentezes. Az ilyen no alapbol kuka a normalis ferfiaknal, mert ebbol egy is sok, nemhogy az osszes. Uguanaz a bajod, mint az inceleknek, akarhogy is nezel ki, az ertekrended olyan deformalt, amihez nem fogsz tarsat talalni. Majd amikor mar ketsegbe leszel esve, akkor leallsz a jottmentekkel is, akik olyanok mint te, majd panaszkodsz arra, hogy fortelmes a ferfi felhozatal. Pedig a te zsakodhoz azok a foltok passzolnak, a drogos, csajozos, lepusztult agyuak. A vilag mindig jol mukodik.
2023. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Ki volt az az országos barom pszichológus aki elterjesztette hogy az önbizalomhiány miatt kuka valaki? Most itt a sok full önbizalomhiányos köcsög, de emiatt az elvárás miatt muszájból elhitetik magukról hogy van önbizalmuk, közbe csak akkor van ha másokból élősködnek. Őszinteség megszűnt létezni, mert kötelezőn előírt az önbizalom.
2023. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
#23: Nekem ő nem CSAK az önbizalom hiány miatt lenne ő kuka. Hanem az életmódja miatt. Egyébként szerintem az őszinteség nem emiatt szűnt meg, hanem mert csak jócskán felugrottak az emberek elvárásai, ha kapcsolatról van szó. Ezt köszönd inkább az internetnek, közösségi média, társkereső appok stb.
2023. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#22 jólvan, ennyire ne szívd mellre, amit az előbb írtam.:) Te nyugodtan feküdj össze bárkivel, ilyen random kavarásokra bármilyen nőnek esélye van, aki mondjuk 10/2-nél jobban néz ki. Nagy valami.
2023. aug. 19. 18:38
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Ugy latszik nem ment at, amit irtam. Pont az, hogy megvalogatom kivel "fekszem ossze". Az ilyen fajtakkal, mint te, az kizart. A kerdesed is erre iranyult, miert nem akarbak veled kapcsolatot a normalis ferfiak? Hat ezert. Az ertekrended silany es ertek nelkuli. Normalis ferfiaknak ez no way. Akik meg hozzad hasonloak, drogosok, fuckboyok, agyzsibbaszto zenet hallgatok, azokat megnolyan ivben hajigalod ki te is, hogy csak na. Nem talalod a helyed a taplaleklancban, ez a te bajod. Tobbet hiszel magadrol, mint ami vagy.
2023. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Jaja megválogatod, azért kavarsz egy hónap alatt 2-vel.🤣 Na ilyenekre nekem is lenne lehetőségem, de inkább kössz nem. Lényeg, hogy te nem képzelsz magadról sokat, csak bárki alá befekszel. És nem, nem csak buliban próbálkoznak nálam, írtam, hogy több lehetőségem is lett volna, de ha nem vagyok valakivel tökéletesen egy hullámhosszon, akkor nem fog érdekelni.
2023. aug. 20. 12:18
 28/28 anonim ***** válasza:
74%
Akkor rossz a hullamhossz detektorod, mert pont azokkal kene egyutt lenned, akik hasonszoruek veled. De azoktol meg irtozol. Mondjuk nem is csodalom. Csa azt nem ertem, hogy mi a csodalkozasod targya? Normalis ferfiaknak te ugyanugy red flag vagy az eletmododdal. Ki akarna egy olyan tarsasaghoz csatlakozni, amiben te meg a nepes kompaniad tartozik? Normalis ember keruli ezeket.
2023. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!