Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Leírok magamról néhány dolgot, hogy a kérdés valamilyen szinten bemutasson és érdemben lehessen rá válaszolni:

- 25 éves nő vagyok, a környezetem szerint szép (önbizalmammal vannak gondok), a testem viszont tényleg jó

- tanult vagyok, egyetemet végeztem külföldön, mesterdiplomámat most fogom befejezni remélhetőleg (már csak a diplomamunka vége van)

- Budapesten saját lakásom van, nem vagyok rászorulva senkire anyagi szempontból

- kedves vagyok mindenkivel, amíg rá nem szolgálnak az ellenkezőjére. Bosszúálló akkor sem vagyok, ha kitolnak velem, alapjáraton mindenkinek megadom a tiszteletet

- sokat bulizok, rengeteg barátom/haverom van


Ismerkedés szempontjából ez utóbbi visszás lehet, ugyanis sok fiúhaverom van, ami külső szempontból megvizsgálva lehet annyira nem néz ki jól. Lányokkal ugyanúgy megtalálom a közös hangot, kb 50-50% a fiú-lány barátaim aránya. A bulizáshoz hozzátartozik az alkalmi kábítószer-fogyasztás is, ami kívülállónak megint csak visszás lehet. Bulikban nem krvaskodom, megjelenésem mindig ízléses, nem kavarok soha senkivel (még csak csókolózni sem szoktam), úgyhogy a céda viselkedése nem lehet kifogás, ugyanis sose aljasodom le ennyire. Rég nem voltam férfival, az utolsó igen hosszú kapcsolatomnak én vetettem véget még tavaly nyáron, azóta senki nem volt képben, pedig lett volna rá alkalmam, de valahogy nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennék bárkivel.

Velem van a probléma, vagy csak rossz helyen keresgélek?



2023. aug. 17. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

A leírásod alapján nem lehet megállapítani, miért nincs épp párod.


De megmondom őszintén, ezen lehidaltam: "A bulizáshoz hozzátartozik az alkalmi kábítószer-fogyasztás is". Valahogy rohadtul nem tudtam összerakni a többi, alapvetően teljesen normális dologgal, amit írtál magadról. Ezt nem akarod dobni esetleg? Ettől függetlenül, nem hiszem, hogy emiatt nem lenne barátod, ha legalább is nem vered nagy dobra. Ha tudják rólad, akkor az nyilván egy elriasztó tényező.


Amúgy azt mondtad, tavaly nyár óta nem voltál férfival. Most őszintén szólva ez nem ad okot túl nagy panaszra: vannak, akik több éve vagy évtizede nem találnak társat maguknak, egy év társ nélkül, az kb. szót sem érdemel.


F

2023. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%

Persze hogy redflag sok pasinak a fiúbarát, nem lehet beetetni a csajt hogy te vagy az ász és mindent fogadjon el amit kérsz, se tanácsot nem kérhet se megvédeni nem tudják. Hát igen sok pasi a könnyű préda nőkre vadászik, akinek se fiúbarátja se rokona.

A kábszer az mégis minek? Ez milyen kábszer, megettél 3 mákszemet a piacon, vagy minek ez?

2023. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell a vidékiekről ilyen lesajnálóan nyilatkozni? A Budapesten élő, tanuló, dolgozó fiatalok jelentős része nem Budapesten született és nőtt fel. Ezt talán nem árt elfelejteni.
2023. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%

Én hinnék neked nem tűnsz csalfának, tudod ártatlanság vélelme.

Abból amit le írtál sokan azért nem kezdenek veled mert, mert túl magas a léc ami azt jelenti hogy túl jó nő vagy.

Ettől félnek a pasik.

2023. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyunk egyformák. Számomra rendkívül kiábrándító, ha egy nőt ismétlődően részegen, vagy kábszer hatása alatt látok. Ha addig tetszett is, kiábrándulnék. A sok fiúbarát akkor zavaró, ha buliban félreérthetően bizalmaskodsz, enyelegsz velük.
2023. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
Dagadt vagy, és ha szippangatsz az is gáz...
2023. aug. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"A bulizáshoz hozzátartozik az alkalmi kábítószer-fogyasztás is, ami kívülállónak megint csak visszás lehet."


Eddig olvastalak és itt elengedtelek... 28/F

2023. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

#14 ez a “azért nem kezd velem senki, mert túl jó vagyok” egy tévképzet. Nálam rendszeresen kezdeményeznek jó pasik, csak ebben a hónapban kettővel kavartam, pedig csak egyszer mentem bulizni. Baráti körben is vannak nagyon szép lányok, mindnek akad minden ujjára pasi. Egy buliban akár 6-7 is odajön. Szóval vagy csak jó nőnek képzeli magát a kérdező, mert egyszerűbb, mint beismerni magának, hogy nem az, vagy folyton a fiúbaràtok gyűrűjében áll és úgy persze a kutya nem megy oda.


Meg ezek a fiúbarátok be szoktak próbálkozni nálad? Csak mert az is egy jó “jó nő szintmérő”🤣mivel egy jó nővel egy pasi sem akar csak barátkozni. Ezt is saját tapasztalatból mondom. Volt régebben pár fiúbarátom, de mivel mindig bepróbálkoztak vagy utaltak rá, hogy többet akarnak, vége lett. Most már csak lánybarátaim vannak.

2023. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#18 nem képzelem magam jó nőnek, azt írtam le, amit a környezetemtől hallok vissza. A testem jó, de az arcom szerintem lehetne szebb is. És igen, rengetegen próbálkoznak nálam is, de nem vagyok az a fajta, aki kapcsolat nélkül minden jött-menttel leáll, számomra ez teljesen kizárt. Kavarni se kavartam soha senkivel, pedig lett volna rá alkalmam bőven, de ehhez túl gátlásos vagyok (mielőtt jönne a beszólás, valóban, a drogozáshoz nem). Volt olyan buli, ahol 5-en odajöttek hozzám, viszont a rave bulik általában nem erről szólnak, hálistennek. Az emberek nem csajozni járnak oda, mint pl egy ötkertbe, hanem szétcsapni magukat. Ez van, erről szól itt a történt.

2023. aug. 18. 11:22
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#19: Nekem ebből annyi jön le, hogy kétlábon járó redflag vagy. Jól nézel ki, de gátlásos vagy és önbizalom hiányos. 2 diploma + saját lakás még pozitívum, meg a kedvesség is, de ezek pont nem azok a dolgok amik ellensúlyozzák pl azt hogy sok fiú barátod is van és sokan is próbálkoznak. A drogozásba, meg rave bulikba meg bele sem kezdek. Tudod kinek kellenél így párkapcsolatra.🙄 Szerintem add fel, nálam ez menthetetlen kategória.
2023. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!