Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként miért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Leírok magamról néhány dolgot, hogy a kérdés valamilyen szinten bemutasson és érdemben lehessen rá válaszolni:

- 25 éves nő vagyok, a környezetem szerint szép (önbizalmammal vannak gondok), a testem viszont tényleg jó

- tanult vagyok, egyetemet végeztem külföldön, mesterdiplomámat most fogom befejezni remélhetőleg (már csak a diplomamunka vége van)

- Budapesten saját lakásom van, nem vagyok rászorulva senkire anyagi szempontból

- kedves vagyok mindenkivel, amíg rá nem szolgálnak az ellenkezőjére. Bosszúálló akkor sem vagyok, ha kitolnak velem, alapjáraton mindenkinek megadom a tiszteletet

- sokat bulizok, rengeteg barátom/haverom van


Ismerkedés szempontjából ez utóbbi visszás lehet, ugyanis sok fiúhaverom van, ami külső szempontból megvizsgálva lehet annyira nem néz ki jól. Lányokkal ugyanúgy megtalálom a közös hangot, kb 50-50% a fiú-lány barátaim aránya. A bulizáshoz hozzátartozik az alkalmi kábítószer-fogyasztás is, ami kívülállónak megint csak visszás lehet. Bulikban nem krvaskodom, megjelenésem mindig ízléses, nem kavarok soha senkivel (még csak csókolózni sem szoktam), úgyhogy a céda viselkedése nem lehet kifogás, ugyanis sose aljasodom le ennyire. Rég nem voltam férfival, az utolsó igen hosszú kapcsolatomnak én vetettem véget még tavaly nyáron, azóta senki nem volt képben, pedig lett volna rá alkalmam, de valahogy nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennék bárkivel.

Velem van a probléma, vagy csak rossz helyen keresgélek?



2023. aug. 17. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

"pedig lett volna rá alkalmam, de valahogy nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennék bárkivel."


Valahol itt van a kutya elásva. Kielemezted már magadnak, hogy ha tényleg olyan nagyon akarsz párkapcsolatot, akkor mi volt az, amit ezekben a szituációkban hiányoltál? Teljesen pontosan nevesítve mi volt az a bizonyos hiányzó hullámhossz?

2023. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Jól látod, a sok bulizás és rengeteg barát riasztó lehet egy olyan ember számára, aki visszafogottabb. Annak idején az egyetemen én is inkább a kevesebbet bulizó,szolidabb társadalmi életet élő lányokhoz vonzódtam.
2023. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem érzed belül azt a +-t, akkor nem lesz egyszerű FÉRFIT találnod.


Valszeg melléd olyan kell, akin érzed a magabiztosságot, nyugalmat, határozottságot, elég magas az intelligenciája stb.

2023. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

Mesterdiplomásként kokózni…

És közben csodálkozol, hogy nincs kapcsolatod.

2023. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha tényleg ilyen jó csaj vagy, h-h nem csókolózol buliban? :D
2023. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Latatlanban nehez megitelni, de a sok mismatch annak koszontheto, ha ellentmondasos a szemelyiseged. Marpedig a leiras alapjan van itt boven ilyen. Eleve a bulizas is mindenkinek mast jelent. Ha ilyen lakodalmas zenes meg drogos, diszkos eletmodot jelent, akkor a kornyezeted es a sajat igenyeid nem passzolnak. Mert ott a lezsibbadt agyuak mulatnak, neked meg nyilvan nem az kell. Az onbizalomhiany a noknel is hatrany, a sok fiubarat miatt pedig komoly kapcsolattal probalkozokra ne is szamits. A, alkalmi drogozas sem egy felnott noi tevekenyseg, nem irtad, de peldaul a tetko miatt is kerulhetsz olyan polcra, ami kizarja a normalis ferfiak tobbseget. Ugyanez van az allatokkal, van aki egybol hatra arcot csinal azok lattan. De ezek csak tippek. Nem azt mondom, hogy komoly kapcsolathoz, komoly.berek kellenek, de erdemes lenne megbaratkoznod a gondolattal, hogy ilyen idos korban mar nem lanykent kene viselkedned, hanem nokent. 26 eves korig meg ramondjak az emberre, hogy fiatal felnott, de utana mar tenyleg nem marad kifogas, hogy miert nem viselkedsz ugy.
2023. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha nem ismerkedsz se neten, se a szórakozóhelyen, akkor mit vársz, hogy egyszer csak besétál az ajtón a jelölt?
2023. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
És 6-ossal egyetértek, normális férfiaknál a drogozás és a sok fiúbarát hatalmas red flag.
2023. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%

Tok atlagos eletstilust elsz Budapesten .

A kokohoz nincs koze rogton a masiknak.

A baratok es bulizas az alapveto normalitas resze Budapesten.


Ismerkedesnel eleve szurd ki a videkieket,mert ezekbol csak ok csinalnak problemat. N

2023. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

Egyedul max a koko a problem.


2023-ban Budapesten talnos ,hogy van regeteg ellenkezo nemu baratod!!! Csak a videkiwk akadnak ki ezrken. Barmilyen vilagvarosban a te eletstilusod altalanos. London,Milano,Napoly,Velence,Barcelona.

2023. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!