Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakivel történt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodjára fordul velem elő, hogy egy csaj felvisz a lakására, és nem csinálunk semmit, mert nem akarok.


Őszintén nem értem ez másoknak, hogy megy olyan könnyen. Egyszerűen nem érzek semmit. Hiába csókolgat a csaj, vagy tapogat. Nem izgulok fel.


Mindig mondják a csajok, hogy helyes vagyok stb. természetesen megköszönöm, de nem vált ki belőlem semmit. Régebben sokáig önbizalomhiánnyal küszködtem, ez mára elmúlt egyébként.


21 éves srác vagyok. Nem tudom számít-e, de szűz.


Ui.: Nem vagyok aszexualis. Elképzelhető, hogy csak nem jön be a csaj, ezért nem izgulok fel? Meg valahogy mintha éreztem volna, hogy nem egyéjszakáson akarom elveszíteni.


Egyébként a csajnak, elmondtam, hogy szűz vagyok. Minél jobban "menekültem" a szituációból, ő annál inkább akarta.


Lényeg a lényeg, nem értem mi van velem, hogy milyen érzések játszódnak le bennem. Leginkább semmilyenek a témával kapcsolatban...



2023. aug. 10. 00:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs Veled. Egész egyszerűen csak demiszexuális vagy - magyarán nem elég, hogy a lány kívülről tetsszen, hanem érzelmekre is szükséged van.


Sokan hőbörögnek e szó hallatán, mondván, hogy "úristen még egy címke, minek" meg "amúgy is ez a normális" - de ez nagy ostobaság.

Mert itt nem arról az amúgy tök értelmetlen erkölcsi megfontolásról van szó, hogy "nem fekszem le idegenekkel, mert az egy mocskos dolog" - hanem arról, hogy "NEM vagyok KÉPES rá".


Tehát csak azzal a lánnyal fog sikerülni, akibe beleszeretsz. Másokkal kínlódni nem is érdemes, mert rettenetesen bele fogsz fásulni.

2023. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es. Nem tudtam, hogy létezik ilyesmi. Látok benne relációt a helyzetemre vonatkozólag. Esetleg neked is hasonló tapasztalatod van? Vagy barátod ilyen helyzetben?
2023. aug. 10. 21:02
 13/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: 11-es: ezt a szót kerestem rá, bár én sem szeretem ezeket a címkéket, mert ezek nem valami örökérvényű, szigorú skatulyák, ahogy sokan tekintenek rá, hanem mint mindenben itt is inkább skálák vannak, tehát szinte senki nem heterp teljesen, ahogy szinte senki nem is teljesen homoszexuális.

Kérdező: szerintem amúgy ha nagyon akarnád, neked is menne az alkalmi szex, csak max ráparázol, vagy nem vagy olyan hangulatban, lelki állapotban stb.

Megfelelő ember, megfelelő állapot és alkalom kell hozzá.

Sokáig én is azt hittem ,hogy húú számomra lehetetlen ez a dolog, de nem volt az. A volt csajommal is sokáig tartott mire sikerült a dolog, azért is gondoltam, hogy random, kvázi idegen nőkkel esélytelen lenne. Nem az. Bár túl nagy örömet nem okozott a dolog, de egyszer-kétszer ki lehet próbálni.

2023. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves 13-mas. Abszolút egyetértek. Ez a skatulyázás nekem sem szimpatikus. Inkább úgy mondanám, ahogy korábban írtad is. Nekem kell a lelki-erzelmi ráhangolódás a másikra.
2023. aug. 10. 22:56
 15/20 anonim ***** válasza:

11.es vagyok.



Én vagyok hasonló helyzetben, nem a barátaim.



Nekem személy szerint segített a "skatulyázás", mert ezáltal végre egyetlen egy szóban meg tudom fogalmazni, hogy mi a helyzet velem - és rákeresnem is könnyebb volt, amikor informálódtam a dologról.



Ezt a nagyon akarást, amit a 13. ír, még nem próbáltam. Pontosan az tart vissza, hogy ha sikerülne is, túl nagy örömet biztosan nem okozna - márpedig szexnek pont, hogy az öröm lenne a lényege.

2023. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a probléma, te is mondod, hogy téged random nő nem érdekel - ergo ne buliból menj fel szexelni ismeretlennel, mert az téged nem érdekel. Akkor ha tovább akarod próbálgatni magad, randiz nővel, több nővel aki érdekel, és nézd meg, hogy szexuálisan izgat e valaki, ha érdekesnek is tartod. Ha nem, barátkozz az aszexualitás valamilyen formájának gondolatával, vagy gondolkozz el azon, hogy azonos neműekkel kapcsolatban mit érzel.
2023. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azonos neműekkel kapcsolatban szerencsére semmit. A randizgatás nem hülyeség. Mondjuk eléggé költséges, de így talán tényleg meg tudom ismerni magam.
2023. aug. 12. 14:13
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mondjuk eléggé költséges..."


Jaj, nehogy amiatt a 600 forintos forrócsoki miatt tönkremenj anyagilag.


Sajnálom, de a társkeresésbe bizony időt/pénzt/energiát kell fektetni mindenki részéről. A szexkapcsolattal ellentétben ezt nem adják puszira.

2023. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem 50 éves pasinál is baj, ha nekem kell kezdeményeznem .

Tapasztalat. Vége is lett, olyan langyos volt végig, nekem kellett kezdeményezni 4 hónap után a szexet….. ott is hagytam.

2023. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem vesztesz el valojaban.. a noknek van csak szuzhartyaja.
2023. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!