Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vonzódhatnék több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzódhatnék több emberhez? Valakivel esetleg történt hasonló?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura a kérdés, de megmagyarázom

20 éves vagyok és még szűz, párkapcsolatom se volt még

Volt 3-4 randim már, ezekből 3nál volt csók is, de semelyiküknél nem éreztem semmilyen vonzalmat, egynél konkrétan már azt kérdeztem magamtól hogy "mikor lesz már vége?" 😅

Van néhány fiú barátom is, akikből 1-2 már mondta hogy szívesen lenne a rendes barátom, de mivel hiányzik a szexuális és az érzelmi vonzalom is, így elutasítottam őket...

Egész életemben 1x találkoztam egy olyan emberrel aki felé éreztem szexuális vonzalmat és semmi több

A szüleim már azért piszkálnak sűrűn mert hogy miért nem volt még kapcsolatom...

Félek hogy nem is találnék olyan férfit akihez tényleg vonzódom, vagy ha mégis, akkor pont egy olyanhoz akinek én nem kellenék úgy...


Esetleg valakinek volt hasonló problémája? Mi lehet rá a megoldás? Egy idő után esetleg jöhet a vonzalom utólag?


Köszi a válaszokat


20/L



2023. jan. 28. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Még csak 20 éves vagy, jön az életedbe olyan, akivel kölcsönös lesz a vonzalom.
2023. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell megvárni míg valakinek megtetszel és szóba áll veled.


Aki tetszik neked, kezdeményezhetsz nála te is.

2023. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2#

Ha valaki úgy megtetszik akkor kezdeményezek is

Nem az van hogy "férfi és neki kell mindig kezdeményezni"

Csak 1) ritkán tetszik meg valaki úgy

2) kinézetre lehet megtetszik, próbálkozok, és ha eljutunk a randihoz akkor meg megint az van hogy oké jól kijövünk és max lesz még egy jó haverom/barátom mert a vonzalom meg nincs meg... 😅


Köszönöm a válaszokat eddig!

2023. jan. 28. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem kell erőltetni, ami nem megy.

Másrészt megvizsgálnám hogy az az egy aki felé megvolt a vonzalom, abban mi tetszett?

Mi hiányzik a többiből? Kicsit tarts önvizsgálatot hogy mi az amit keresel, mit vársz el egy kapcsolattól, mit tartasz vonzónak külsőre és mit belső tulajdonságoknál? Mi az ami kizáró tényező nálad?

Mivel még nem volt senkid ezért nem is fogsz tudni tökéletes válaszokat adni erre mert sok dolog a gyakorlatban fog kiderülni de ha előre átgondolod ezeket akkor már egy irány kirajzolódik.

A vonzalom egyébként ki tud alakulni, nem csak az első látásra szerelem létezik.

Nálunk például lassan alakult ki a férjemmel, ránézésre szépnek találtam, rengeteget randiztunk és imádtam a személyiségét, viszont azt éreztem nincs meg a szikra, az a bizonyos fizikai vonzalom. Aztán idővel szerelmes lettem és kialakult, 12 éve tart.

2023. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nagyon szeretnéd, hogy legyen vonzalom, szerelem, kutatod lehet épp azért nincs.

Annyit kell tenned, hogy csak ismerkedsz lesz ami lesz alapon.

Ha csak vagy, élvezed ami van jobban eljon az életedbe olyan, akivel mindaz átélheted.

(Én 22 éves voltam, mikor eljott a szerelem, viszont veled ellentétben soha nem kerestem, nem is érdekelt, hogy őszinte legyek. Csak egyszerűen jött magától és még csak kezdeményeznem sem kellett).

2023. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

sokszor 2 emberen múlik


Nem lehet, hogy egyesek számára te nem vagy eléggé vonzó?

2023. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Lehet túl magasak az elvárasaid! De még pont időben vagy. 20 évesen találsz 20 éves srácot majd aki szexuálisan felizgat. 30 as korosztályban nehezebb lesz mert a legtöbb pasas addigra elhízik.
2023. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5#

Lehet tényleg az a baj hogy keresem nagyon... Csak annyira nyomás alatt érzem magam a többiek miatt, szüleim, nővérem stb hogy 20 évesen szinte már muszáj hogy legyen kapcsolatim, azzal jönnek hogy valami baj lehet velem😅



6#-7#

De,biztos hogy vannak olyan férfiak is akiknek én nem tetszem

Randiztam olyan fiúval is aki nagyon az esetem volt, viszont nem volt vonzalom

Mikor 17 éves voltam, akkor éreztem azt a vonzalmat egy srác iránt, viszont ő sem volt az esetem egyáltalán, konkrétan pont az ellentéte 😅

Sajnos az hogy kinézetre tetszik nem mindig egyenlő azzal hogy vonzalom is van köztünk...

De köszi a választ! ^^

2023. jan. 28. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:

"Egész életemben 1x találkoztam egy olyan emberrel aki felé éreztem szexuális vonzalmat és semmi több"

Ennyi elég kezdetnek. Ne görcsölj. A jóra érdemes várni.

2023. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

" vagy ha mégis, akkor pont egy olyanhoz akinek én nem kellenék úgy..."

Ezt kifejtenéd? Milyen az a férfi?

2023. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!