Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hozzám hasonló férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hozzám hasonló férfi találhat még párt?

Figyelt kérdés

Egyedül élő 25 éves, többnyire introvertált férfi vagyok. Inkább az otthoni programokat preferálom, de szeretek szórakozóhelyekre, társaságba is járni, mivel ezek is feltöltenek energiával.


Nem vagyok egy kezdeményező típus, de akit jobban megismerek azzal nagyon szeretek beszélgetni.


Átlagos IQ-val rendelkezem, aránylag intelligensnek tartom magam, elég sok témakörhöz hozzá tudok szólni.


Nagyon igényes vagyok magamra, és a környezetemre. Mindent rendben, és tisztán tartok. Emiatt semmiféle háziállatom sincs.


Tudok főzni. Képes vagyok egyszerű házkörüli javítási feladatokat elvégezni.


Szinte pontosan úgy nézek ki mint Charlie Day.



2023. jan. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Elég sablonos droidnak tűnsz, de írd be az ismerkedős részbe , hátha valakinek az esete az introvertált Charlie Day
2023. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy találhatsz. Csak keresni kell ami igen kimerítő tud lenni.
2023. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem álom pasi leheszt.

Azok között a bunkó, lusta emberekhez képest akiket mostanság magam körül látok.

Van esélyed párt találni, csak kicsit több energiát fektess bele.

2023. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem a szüleiddel élsz, simán lehet, ellenkező esetben csak prostituáltak.
2023. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm. 25 évesen, hogy lehet ilyet írni, hogy "találhat -még-". Gondolj már bele. Normál esetben életednek alig egyharmadát élted még csak.

Ha pedig a nagybetűs életet nézzük, abba meg még csak most cseppentél bele, most kezded.

2023. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy korban hozzad illő lány aki ugyanugy szenved és ide irkál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!