Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vonzódhatnék több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzódhatnék több emberhez? Valakivel esetleg történt hasonló?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit fura a kérdés, de megmagyarázom

20 éves vagyok és még szűz, párkapcsolatom se volt még

Volt 3-4 randim már, ezekből 3nál volt csók is, de semelyiküknél nem éreztem semmilyen vonzalmat, egynél konkrétan már azt kérdeztem magamtól hogy "mikor lesz már vége?" 😅

Van néhány fiú barátom is, akikből 1-2 már mondta hogy szívesen lenne a rendes barátom, de mivel hiányzik a szexuális és az érzelmi vonzalom is, így elutasítottam őket...

Egész életemben 1x találkoztam egy olyan emberrel aki felé éreztem szexuális vonzalmat és semmi több

A szüleim már azért piszkálnak sűrűn mert hogy miért nem volt még kapcsolatom...

Félek hogy nem is találnék olyan férfit akihez tényleg vonzódom, vagy ha mégis, akkor pont egy olyanhoz akinek én nem kellenék úgy...


Esetleg valakinek volt hasonló problémája? Mi lehet rá a megoldás? Egy idő után esetleg jöhet a vonzalom utólag?


Köszi a válaszokat


20/L



2023. jan. 28. 09:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10#

Azzal csak annyira céloztam hogy ugye nyilván megeshet hogy én nem tetszek valakinek, és hogy olyasvalakit kéne találnom aki szintén úgy érez irántam 😊

2023. jan. 28. 10:52
 12/15 anonim ***** válasza:

"Lehet tényleg az a baj hogy keresem nagyon... Csak annyira nyomás alatt érzem magam a többiek miatt, szüleim, nővérem stb hogy 20 évesen szinte már muszáj hogy legyen kapcsolatim, azzal jönnek hogy valami baj lehet velem😅"


Te ne más miatt érezd magad nyomás alatt, mondd meg, hogy semmi közük a te szerelmi életedhez, törődjenek magukkal!

Majd eljon a te időd is, de ha feszültségben élsz persze, hogy semmi nem jön össze.

2023. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy van egyáltalán megoldás. Én nagy önismeretbe kezdtem, de ettől csak még kevésbé tetszettek az emberek, mivel ahogy én is feljebb kerültem, többre is volt igényem.

Megoldás? Van? :D


Sok sikert azért. Én Pont 20 éves korom óta vagyok szingli.

2023. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igazság szerint én is ilyen vagyon…

16 évesen volt olyan nagyobb vonzalom. Aztán jött egy mindent elsöprő 26 évesen, már lemondtam róka rég, hogy valaki iránt tudok ilyet érezni, aki tényleg tetőtől talpig megmozgat.

Sima vonzalmak voltak azóta az évek alatt 1-2, de úgy igazán, akit éreztem h előtt a hormon és szerelem is lehet, ezen kívül egy el volt meg, hogy éreztem, igen ő bele bele tudnék szeretni. Ez kb 2 ember volt így életemben. Most 32 vagyok.


Talán védelmi mechanizmus, elzárkózás, nem tudom, de engem tényleg nagyon-nagyon kevés ember fogott meg így igazán.

2023. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

*róla

*ezen kívül egy lett vna mèg

2023. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!