Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakivel történt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodjára fordul velem elő, hogy egy csaj felvisz a lakására, és nem csinálunk semmit, mert nem akarok.


Őszintén nem értem ez másoknak, hogy megy olyan könnyen. Egyszerűen nem érzek semmit. Hiába csókolgat a csaj, vagy tapogat. Nem izgulok fel.


Mindig mondják a csajok, hogy helyes vagyok stb. természetesen megköszönöm, de nem vált ki belőlem semmit. Régebben sokáig önbizalomhiánnyal küszködtem, ez mára elmúlt egyébként.


21 éves srác vagyok. Nem tudom számít-e, de szűz.


Ui.: Nem vagyok aszexualis. Elképzelhető, hogy csak nem jön be a csaj, ezért nem izgulok fel? Meg valahogy mintha éreztem volna, hogy nem egyéjszakáson akarom elveszíteni.


Egyébként a csajnak, elmondtam, hogy szűz vagyok. Minél jobban "menekültem" a szituációból, ő annál inkább akarta.


Lényeg a lényeg, nem értem mi van velem, hogy milyen érzések játszódnak le bennem. Leginkább semmilyenek a témával kapcsolatban...



2023. aug. 10. 00:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz beszélni az érzéseidről, a testi folyamataid megéléséről, az tuti. Miért nem vagy asszexuális, mi az indokod? AMire izgulsz fel PONTOSAN? Nyilván megvan az oka, csak ebből semmit nem írsz le. Milyen csajt viszel fel a lakásodra? Vonzódsz hozzá kicsit is, érzel szexuális vágyat mielőtt felviszed? Minek viszed fel, ha semmit nem érzel? Értelmetlen...
2023. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát 21 evesen meg a hormonok tombolnak igazabol a ferfi megdugja azt a not is aki kevesbe jon be neki, de azert elmegy atlagos kategoria.

Gondolom nem egy 120 kilos pattanasos boru lanyrol van szo, mert akkor megertenem hogy nem izgulsz fel.

De egy egeszseges ferfi azer az atlagos noket is megdugja ha van ra lehetosege, foleg ha puszilgat es meg o maszik rad.

Szoval igazabol lehet te azon ferfiak koze tartozol akiknek nem igazan van szexualis igenyuk tehat valamilyen szinten megis aszexualis vagy. En 20 evesen vesztettem el, de a legyet roptebe is megdugtam volna. Meg olyat is aki kevesbe jott be. Szerintem ez nem egeszseges ne haragudj h ezt irom.

2023. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Chad problémák... vagy incel álmok
2023. aug. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem kell aszexuálisnak lenned, ahhoz hogy ne akarj megdugni mindenkit.

Valószínűleg neked szükséged van arra, hogy jobban a másikra hangolódj érzelmileg, lelkileg is. Ezzel semmi gond nincs. Nem mindenki alkalmas az ilyen egyéjszakás vagy csak összejárunk dugni dolgokra.

Próbálj meg inkább komoly kapcsolatot keresni magadnak, ahol tényleg bejön a csaj, randiztok, egy hullámhosszon vagytok. Vele menni fog (előbb vagy utóbb).

2023. aug. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es. Az a vicc, nem én viszem fel őket, hanem a csajok engem magukhoz.


Kedves 4-es. Egész este ezen járt az agyam, hogy valószínűleg tényleg ez a helyzet. Szükségem van az érzelmi hangolódásra. Most ezek szerint másodszor estem bele abba a hibába, hogy felmentem egy csajhoz, akivel nem vibeoltam. Egyáltalán nem csúnya, de annyi érzésem nem volt iránta, mint a kutyám iránt. Ahogy írtad, szerintem én az egyéjszakásokra nem vagyok alkalmas.


Köszönöm!

2023. aug. 10. 13:47
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es.


Éreztem némi szexuális vágyat, MIELŐTT felvitt a lakására.


Tehát a buliban simogatáskor még jó volt kb, de érdekes miután majdnem csókolóztunk teljesen elmúlt. Aztán elindultunk a lakására, na ott már nem volt semmi vágy.


Fura egy értékrendem van. Az a csaj, aki nagyon tetszik, nem úgy gondolok rá mint egy darab hús, akit meg akarok dugni. Szexuális értelemben sem gondolkodom róla. Arra gondolok, hogy érdekel és meg akarom ismerni a személyiségét. Egyből úgymond beleesek.


Viszont ily módon a legtöbb csajra azt várná az ember (akik nem jönnek be, közömbösek), hogy akkor ők darab húsok és érzelemmentesen megdugnám mindegyiket. Hát nem. Ellenkezőleg. Semmit az ég világon nem váltanak ki belőlem. Úgy tudnám leírni, mintha botok lennének. :D Tehát jól esik megvakarni velük a hátam, ahol viszket kicsit(simogatnak, bókolnak), de utána el is dobnám, mert nem köt hozzájuk semmi.


Nem tudom érthetően fogalmaztam-e. Megpróbáltam a lehető legpontosabban átadni az érzéseim.


Várom a reakciókat.

2023. aug. 10. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:

Velem csak olyan történt hasonló nemrég, hogy tökrészegen a gyereke közelében nem éreztem késztetést arra ténylegesen megdugjam a rámmászó csajt. Pettingeltünk aztán észhez tért majd hazamentem

De nekem sem egyszerű amúgy a konkrét szexuális aktushoz hangolódni, én sem szeretem az alkalmi együttléteket.

Viszont korábban voltam prostinál hogy elveszítsem a szüzességemet, majd rákaptam az ízére is.

Na ott úgy oldják meg a problémát (ha van) a csajok hogy "felszopnak". Na az mindig segít a dolgon, bármilyen gázul is hangzik

Neked viszont inkább komoly ismerkedésre van szükséged mert nem vagy elveszve ha több csaj is felcipelt már.

De

2023. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De? :D
2023. aug. 10. 16:36
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Senki nem fog rádigrani izgatni.

Altalaban a pasi d.gja meg a nőt nem forditva.

2023. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A De az véletlen volt nem akartam folytatni kérdező

7# voltam

2023. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!